www.skycomm.cz

Zyxel RPS300 – zdroj pro switche 3700 – RPS300-ZZ0101F

Nejprodávanější produkt Zyxel RPS300 - zdroj pro switche 3700 - RPS300-ZZ0101F od skvělého a známého výrobce Zyxel snadno můžete pořídit momentálně na webu se slevou! Cenově vychází na 7 901 Kč.
EAN: 4718937574933
Zyxel RPS300 - zdroj pro switche 3700 - RPS300-ZZ0101F
Ověřit dostupnost
Značka: Zyxel
7 901

Kvalitní napájecí zdroj pro Switche 3700 dodávající elektrickou energii po elektrickém kabelu. LED indikátory, vstupní proud 5A, vstupní napětí 100-240V.

Další zboží z kategorie Kancelářská technika

HDMI extender, optický, rozlišení až 4K@60 Hz, HDMI 2.0, na vzdálenost až 20 km, optické konektory LC (SFP+ moduly v sadě), vlnová délka 1310 nm a 1550 nm; podpora KVM; balení obsahuje: vysílací a přijímací modul, 2x SFP+ optický modul, 2x IR propojovací kabel, 2x napájecí zdroj.

9 490 Kč

Hodiny Sencor SDC 2800 W, digitální hodiny s budíkem. LCD displej s krátkodobým bílým podsvícením, duální alarm, zobrazují teplotu v rozsahu od 0°C do +50°C.

349 Kč

Pomocí tohoto adaptéru změníte konektor se zakončením samec (M) na samici (F).

29 Kč

Skartovačka Rexel Momentum X312-SL Slimline. Skartuje až 12 listů papíru A4. Skartovací cyklus 6 minut. Bezpečnostní křížový řez P3 (5x 42 mm). Objem koše 23 l. Zpětný chod při zaseknutí papíru. Dotykové ovládání. Skartace včetně drátků do sešívaček. Tichý chod. Úzký design.

3 613 Kč

Praktická nabíječka určená pro nabíjení hned dvou herních ovladačů DualSense kompatibilních s PS5. Kromě nabíjení můžete nabíječku využít i jako stojánek pro uložení gamepadů.

594 Kč

Sada silikonových čepiček na ovladač DualSense, 4 ks v balení, jeden pár pro noční hraní světélkuje ve tmě, snadná údržba.

289 Kč

Stojanová PDU jednotka 2G, s měřením, displej, 32 A, 230 V. Rozhraní: IEC-309 32 A (vstup); 3 x C19 a 21 x C13 (výstup), CAN In/Out porty pro sdílení po síti, USB port pro nahrání firmware, port pro externí měření teploty/vlhkosti. Rozměr: 0U.

39 219 Kč

Webkamera s rozlišením videa až 1920 x 1080 px, 30 fps, s automatickou expozicí, vyvážením bílé barvy, potlačením blikání, s HDR. Zorné pole je 78°. USB kabel je dlouhý 1,5 m. Rozměry webkamery jsou 50,53 x 36,05 x 74,58 mm a hmotnost je 88,3 g.

1 629 Kč
Máme v nabídce od značky Zyxel

Switch, přepínací kapacita 16 GB/s, vzdálená správa, plně řízený switch, podporuje PoE (IEEE 802.3af/at, celkový energetický rozpočet 77 wattů). Rozhraní: 8x GbE RJ-45.

2 649 Kč

Špičkový firewall pro komplexní zabezpečení sítě, který nabízí celou řadu pokročilých funkcí včetně vícevrstvé ochrany. Propustnost brány SPI Firewall / VPN / UTM (AV, IDP) dosahuje až 900 / 270 / 360 Mbps. Rozhraní: 4 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP, konzolový RJ-45 port, 1 x USB 3.0. Včetně UTM balíčku s licencí na 1 rok (zahrnuje funkce filtrování webu, služby anti-malware, IPS, systém application patrol, SecuReporter, Collaborative Detection & Response, Email Security).

13 822 Kč

Wi-Fi router, VDSL2/ADSL2, Wi-Fi 5, rychlost přenosu dat až 600/1700 MB/s (2,4/5 GHz), konektory: 1x GWAN, 4x GLAN, 1x DSL, 2x telefonní linka, 1x USB 3.2 Gen1, 1x USB 2.0.

3 815 Kč
-11%

WiFi extender s WiFi 5, podporuje standard (802.11 a/b/g/n/ac), přenosová rychlost až 300 Mbps při 2.4 GHz a až 867 Mbps při 5 GHz. Bezdrátové režimy: AP, opakovač. Rozhraní: 10/100 Mbps ethernet RJ-45, napájení 100V až 240V AC, 50/60 Hz.

1 125 Kč

Špičkový firewall pro komplexní zabezpečení sítě, který nabízí celou řadu pokročilých funkcí včetně vícevrstvé ochrany. Propustnost brány SPI Firewall / VPN / UTM (AV, IDP) dosahuje až 5400 / 1100 / 1350 Mbps. Rozhraní: 12 konfigurovatelných portů, 2 x SFP (konfigurovatelné), 2 x USB 3.0, konzolový DB9.

42 819 Kč

Rychlý přístupový switch L2 pro konvergované sítě, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) port, L2 multicast, IGMP snooping a MVR, pokročilá síťová ochrana: funkce IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, QoS, IEEE 802.3az.

5 289 Kč

Přístupový bod s dvoupásmovým 802.11ac inteligentním anténním systémem typu 3×3, podpora 2.4 a 5GHz frekvencí. Podporované přenosové rychlosti: 802.11a/g: 6, 9, 12, 18, 24, 36,48 – až 54 Mbps; 802.11b: 1, 2, 5.5 až 11 Mbps; 802.11n: až 450 Mbps při MCS23 (40 MHz); 802.11ac: až 1300 Mbps při MCS9 (80 MHz). Rozhraní: 2 x GbE LAN, konzolový RJ-45 port, podporuje PoE.

14 789 Kč

Pokročilý VPN firewall; datová propustnost SPI Firewallu: 6000 Mbps, datová propustnost VPN: 800 Mbps. Rozhraní: 8 x GbE (konfigurovatelné), 2 x USB, konzolový DB9 port. UTM aplikace s licencí na 1 rok.

79 740 Kč