www.skycomm.cz

Zubní kartáček CURAPROX CS5460 Duo HAWAII Edition, 2ks – 73327454

Kvalitní a oblíbený produkt Zubní kartáček CURAPROX CS5460 Duo HAWAII Edition, 2ks - 73327454 od oblíbené značky CURAPROX pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Teď v akci 219 Kč.
EAN: 7612412423297
Zubní kartáček CURAPROX CS5460 Duo HAWAII Edition
Ověřit dostupnost
Značka: CURAPROX
219
Popis produktu

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenými v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním.

Další zboží z kategorie Zubní kartáčky
Zubní kartáček CURAPROX CS Black is White

Typ kartáčku Black is White a White is Black je osazen vlákny CUREN se zvláštním uspořádáním. Pro střední řadu vláken je použit průměr 0,12mm, běžně užívaným pro typ CS 3960, zbytek je pak osazen vlákny o průměru 0,1mm, jeko v běžném kartáčku CS 5460.

229 Kč
Zubní kartáček SOFTdent ECO

Zubní kartáček ultra soft od výrobce SOFTdent ECO, který je vyrábí z biologicky odbouratelných materiálů. Vlákno: MEDEX – Nylon 6.12, průměr vláken: 0,10 mm, počet vláken: 5 480, materiál držadla: cedrové dřevo, polypropylen, balení: 1 ks.

59 Kč
Cestovní sada CURAPROX

Praktické pouzdro obsahuje pomůcky pro každodenní péči o zuby a dásně: zubní kartáček CS 5460 Ultrasoft ve zcela nové skládací verzi, osvěžující bělicí pastu BE YOU, dva mezizubní kartáčky a handy držák na mezizubní kartáčky. Nepostradatelný společník na cesty.

225 Kč
Zubní kartáček SOFTdent ECO

Zubní kartáček ultra soft od výrobce SOFTdent ECO, který je vyrábí z biologicky odbouratelných materiálů. Vlákno: MEDEX – Nylon 6.12, průměr vláken: 0,10 mm, počet vláken: 5 480, materiál držadla: cedrové dřevo, polypropylen, balení: 3 ks.

119 Kč
Máme v nabídce od značky CURAPROX
Zubní kartáček CURAPROX CS Black is White

Typ kartáčku Black is White a White is Black je osazen vlákny CUREN se zvláštním uspořádáním. Pro střední řadu vláken je použit průměr 0,12mm, běžně užívaným pro typ CS 3960, zbytek je pak osazen vlákny o průměru 0,1mm, jeko v běžném kartáčku CS 5460.

229 Kč
Dárková sada CURAPROX Kids limitovaná edice

Zubní kartáček CS kids zoubky výborně vyčistí a čištění je zároveň velmi příjemné. Dokonale vyvážená jemnost a účinnost. Skvělá motivace pro děti i rodiče. Dětská zubní pasta obsahuje pouze zdraví prospěšné látky. Jsou to zejména enzymy a fluorid, které posilují přirozenou obranyschopnost proti zubnímu kazu a podporují zdravou a silnou zubní sklovinu. Je možné jí používat v průběhu homeopatické léčby.

279 Kč
Mezizubní kartáček CURAPROX CPS09 prime refill

Mezizubní kartáček je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada „prime“ je vhodná pro 95% uživatelů. Nové balení umožňuje snazší manipulaci, chrání kartáčky a je plně recyklovatelné. Balení obsahuje 8 ks kartáčků. Toto výhodné balení ocení uživatelé, kteří potřebují kartáčky na doplnění. Všechny velikosti našich mezizubních kartáčků jsou díky click systému kompatibilní se všemi držáky mezizubních kartáčků CURAPROX.

189 Kč
Dárková sada CURAPROX Baby

Dárková sada péče pro první zoubky vaší holčičky obsahuje biofunkční dudlík se sterilizační krabičkou, který napomáhá správnému vývoji patra a čelistí. Dále kousátko, které pomůže dítěti zmírnit bolest při prořezávání zoubků a velmi jemný zubní kartáček pro šetrné odstranění plaku a masáž dásní.

719 Kč