www.skycomm.cz

Tričko Cyberpunk: Edgerunners – Neon Rebecca (L) – 04020628607654

Hodně povedený produkt Tričko Cyberpunk: Edgerunners - Neon Rebecca (L) - 04020628607654 od skvělého a známého výrobce Gaya Entertainment můžete nakoupit tady a teď za extra cenu! Právě teď za cenu 499 Kč.
EAN: 4020628607654
Tričko Cyberpunk: Edgerunners - Neon Rebecca (L) - 04020628607654

Detailně zpracované tričko určitě potěší každého, komu se zalíbilo ve světě Cyberpunk, konkrétně anime Cyberpunk: Edgerunners. Symbol Edgerunners doplňuje výrazný potisk s podobou Rebbecy v neonových barvách na zádech.

Další zboží z kategorie Herní oblečení

Kvalitní černé bavlněné tričko s potiskem a motivem revolverů Double Judges pro fanoušky online akce Payday 2.

399 Kč

Stylová mikina na zip s kapucí potěší především všechny hráče kooperativní online akce Rainbow Six: Siege. Mikinu zdobí grafika hry, logo na prsou doplňuje výrazný nápis přes kapuci a záda.

1 199 Kč

Heslo „Sic Parvis Magna“ (Skvělé věci vznikají z malých začátků) se nese celou herní sérií Uncharted. Mikina se sarkofágem z El Doráda a anglickým překladem (Greatness from small beginnings) rozhodně skvělá je! Nabídne mikinu, kapuci a je skvělá pro každé vaše dobrodružství.

1 199 Kč

Černé tričko s motivem z korejského uragánu v podobě seriálu Squid Game (Hra na oliheň), který se stal novodobým fenoménem na streamovací službě Netflix, nabídne nápis Eliminated a panenku.

289 Kč

Pro fanoušky světa čar a kouzel je stvořena mikina s kapucí Harryho Pottera s bradavickým znakem od ABYstyle!

1 019 Kč

Noste vždy symbol temného rytíře s touto čepicí Batman od ABYstyle! Díky ní bude každý vědět, že fandíte slavnému detektivovi z univerza DC Comics.

469 Kč

Parádní bavlněné tričko s motivem Erena v titánské podobě z populárního japonského anime Attack on Titan (Šingeki no kjodžin). Krásný přírůstek do šatníku každého anime nadšence!

499 Kč

Parádní černé bavlněné tričko od společnosti Funko udělá jistě radost každému fandovi světa Star Wars, na potisku trička totiž najdete Ahsoku ze Star Wars Rebels v roztomilé Funko podobě.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Gaya Entertainment

Kvalitní černé bavlněné tričko s potiskem a motivem Idols Spray pro fanoušky online akce Saints Row.

399 Kč

Velká podložka pod myš v duchu legendy jménem Doom. Dobře se na ní vleze myš i klávesnice, přičemž hladký textilní povrch zajišťuje skvělé vlastnosti pro pohyb myši.

699 Kč

Poznámky z dobrodružství ve hře Borderlands 3 si můžete uchovávat v krásném zápisníku v designu známé postavy ze hry – Maliwana.

249 Kč

Černá bunda s koženým efektem s klasickým logem N7, dobře známou alianční zkratkou z vesmírné ságy Mass Effect od Bioware.

1 799 Kč

Černé tričko pro fanynky a fanoušky české hry Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse s unikátní kresbou dračího erbu a dvěma příslovími v latině „Amat Victoria Curam“ a „Bonis Nocet Quisquis Pepercerit Malis“, což v překladu znamená „Štěstí přeje připraveným“ a „Kdo špatného šetří, dobrému škodí“, což jsou jedny z nejdůležitějších aspektů hry.

499 Kč

Černá bunda s koženým efektem s klasickým logem N7, dobře známou alianční zkratkou z vesmírné ságy Mass Effect od Bioware.

1 799 Kč

Mikina s kapucí určitě potěší fanoušky světa Cyberpunk, konkrétně anime Cyberpunk: Edgerunners. Symbol Edgerunners doplňuje výrazný potisk s Rebeccou v neonových barvách na zádech.

999 Kč

Kvalitní černé bavlněné tričko s potiskem a motivem Idols Spray pro fanoušky online akce Saints Row.

399 Kč