www.skycomm.cz

Trek to Yomi (PS5)

Tento akční produkt Trek to Yomi (PS5) od spolehlivé značky Leonardo pohodlně pořídíte právě teď u nás pořád výhodně. Na našich stránkách za 699 Kč.
EAN: 5060760889296
Trek to Yomi (PS5)
Ověřit dostupnost
Značka: Leonardo
699
Popis produktu

Trek to Yomi je mimořádně stylizované filmové akční dobrodružství, které sleduje strhující příběh Hirokiho během jeho boje proti silám zla. Prožij jeho hrdinský návrat, aby naplnil svůj nesplněný slib a zachránil lid, k jehož ochraně se zavázal.

Další zboží z kategorie Počítačové hry
Peppa Pig: World Adventures (SWITCH) - 5060528039499

Pusťte se do ještě většího světa s prasátkem Peppou a užijte si příběh pro celou rodinu! New York City volá – stejně jako Paříž nebo Londýn.Vydejte sen a cestu kolem světa. Vy a Peppa si můžete zkusit dělat pizzu v Itálii, chodit po Hollywood Boulevard a mnoho dalšího.

1 099 Kč
Biomutant (PS5)

Biomutant je akční RPG zasazené do otevřeného světa, v němž se ujmete netradičního hrdiny. Tím je mýval, který prošel mutací a nyní se velice podobá člověku. Ostatně celý tento svět je obydlen zmutovanými zvířaty. Za hrou stojí zkušení vývojáři , kteří se podíleli na vývoji her jako Just Cause a Mad Max, sdružení pod hlavičkou nově vzniklého studia Experiment 101.

939 Kč
Bus Simulator 21 - Day One Edition (Xbox) - 4041417850532

Těšte se na Bus Simulator 21 a ten nejobsáhlejší a nejpokročilejší vozový park v historii série. Ve hře Bus Simulator 21 se soupiska 30 oficiálně licencovaných autobusů od dobře známých mezinárodních výrobců, jako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, přidá k modelům od oblíbených značek obsažených v předchozích dílech (Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS a MAN). Poprvé budete mít možnost zvládat výzvy denního provozu v kabině double-deckeru a elektrických busů.

799 Kč
Truck & Logistics Simulator (PS4) - 4015918159180

S Truck & Logistics Simulator se ponoříte do světa logistiky. Převezmete kontrolu nad více než 20 vozidly, abyste mohli včas a bezpečně dopravit náklad k zákazníkovi. K tomu budete ovládat vysokozdvižné vozíky, jeřáby, teleskopické manipulátory, kolové nakladače, abyste mohli naložit své dodávky, pickupy a kamiony.

829 Kč
Máme v nabídce od značky Leonardo
Kniha Zaklínač VIII. - Bouřková sezóna - 06884

Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a stříbrný. Co se však stane, když Geralt nešťastnou shodou okolností o své meče přijde? Zaklínačské zbraně mají nejen obrovskou hodnotu, ale jejich ztráta je pro majitele zároveň obrovskou potupou. Geralt je musí získat zpátky. Co nejrychleji.

379 Kč
Kniha Zaklínač VII. - Paní jezera - 05165

Had Uroboros se zakousl do vlastního ocasu. Něco končí, něco začíná. Také příběh zaklínačova hledání dospěl k závěru, Ciri, Geralt i Yennefer se na pozadí krvavého válečného konfliktu konečně setkají, ovšem podobně jako v předchozích dílech ságy nelze očekávat, že věci půjdou tak snadno, jak byly naplánovány.

499 Kč
Kniha Zaklínač V. - Křest ohněm - 09788085951714

Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer. Sama, opuštěná, ztracená – s pocitem, že byla zrazena těmi, kterým bezmezně věřila.

259 Kč
Kniha Zaklínač III. - Krev elfů - 07554

Cintra je v troskách a stala se nilfgaardským protektorátem. Válka hrozí, že zasáhne i všechny okolní země, jež se stanou vazalskými provinciemi pod nadvládou nilfgaardkého císaře Emhyra. Jediný, kdo může válečné štěstí vychýlit na jednu či na druhou stranu, je zmizelá princezna Cirilla, vnučka cintránské královny Calanthé.

399 Kč