www.skycomm.cz

Tesla Smart Pet Fountain UV – TSL-PC-WFUV2

Tento akční a ve slevě výrobek Tesla Smart Pet Fountain UV - TSL-PC-WFUV2 od společnosti s výborným jménem TESLA SMART lze koupit zrovna skutečně výhodně. Aktuálně za super cenu 899 Kč.
EAN: 8596115855113
Tesla Smart Pet Fountain UV - TSL-PC-WFUV2
Ověřit dostupnost
Značka: TESLA SMART
899 1 099 Kč Sleva -18%

Smart fontána na vodu pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Objem nádrže 2,5l. Filtr organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro dokonale čerstvou, nezávadnou a čistou vodu. UV světlo eliminuje bakterie a viry. Snadná údržba a rychlá výměna filtru. Wi-Fi připojení. Aplikace Tesla Smart pro Android a iOS.

Další zboží z kategorie Pro mazlíčky

Smart dávkovač krmiva. Pro suché krmivo o velikosti od 2 do 10 mm. 4 litry objem nádoby na krmivo. Jedna porce cca 10 g. Krmná dávka až 10 porcí. Wi-Fi připojení. Aplikace pro Tesla Smart OS Android a iOS. Plánování krmení. Tlačítko feed pro manuální vydání porce. Záložní baterie. Mikrofon a reproduktor.

2 690 Kč
-22%

Smart fontána na vodu pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Objem nádrže 2,5l. Filtr organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro dokonale čerstvou, nezávadnou a čistou vodu. Snadná údržba a rychlá výměna filtru. Wi-Fi připojení. Aplikace Tesla Smart pro Android a iOS.

699 Kč

Automatické krmítko na suché krmivo pro zvířata. Objem 9 l. Krmítko podporuje suché krmivo do průměru 12 mm. Full HD kamera, integrovaný mikrofon a reproduktor. Možnost nahrát 10vteřinovou zprávu. Podpora Wi-Fi. Komunikace a ovládání prostřednictvím chytré aplikace iGET HOME. Vlastní záložní zdroj pro případ výpadku proudu. Rozměry 210 x 230 x 390 mm. Hmotnost 2,25 kg.

1 999 Kč

Automatické krmítko na suché krmivo pro zvířata. Objem 6 l. Krmítko podporuje suché krmivo do průměru 12 mm. Full HD kamera, integrovaný mikrofon a reproduktor. Možnost nahrát 10vteřinovou zprávu. Podpora Wi-Fi. Komunikace a ovládání prostřednictvím chytré aplikace iGET HOME. Vlastní záložní zdroj pro případ výpadku proudu. Rozměry 190 x 190 x 350 mm. Hmotnost 1,73 kg.

1 199 Kč

Elektronický protištěkací obojek pro výcvik vašeho psa. Elektronické obojky jsou určeny zejména pro výcvik neposlušných nebo těžce zvladatelných psů. 7úrovňový systém elektrostatických impulzů. Funkce vibrací. Určen pro psy s váhou od 5 kg do 65 kg. Přijímač je nabíjecí a vodotěsný. Délka obojku max 65 cm.

449 Kč

Protištěkací elektronický obojek. Automaticky rozpozná štěkání a vytí. Aktivuje se vibracemi hlasivek. Není ovlivňován štěkáním jiných psů. Několik úrovní elektrostatických impulzů. Můžete využít i pouze funkci vibrací. Délka 17-55 cm.

1 029 Kč

Chytrá toaleta pro kočky s funkcí automatické filtrace steliva, kapacita steliva 3 L. Podporované aplikace: Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS. Napájení: DC 12V, 1A.

8 999 Kč

Elektronický výcvikový obojek pro výcvik vašeho psa. Elektronické obojky jsou určeny zejména pro výcvik neposlušných nebo těžce zvladatelných psů. 4 funkce – zvuková signalizace, vibrace (100 úrovní intenzity), elektrický výboj (100 úrovní intenzity), svítilna (ukazovátko). Délka obojku max 51 cm.

1 039 Kč
Máme v nabídce od značky TESLA SMART
-40%

Chytrá zásuvka, duální. Ovládání mobilní aplikací. Doplněk pro váš chytrý domov. Ovládání připojených spotřebičů na dálku. Tlačítko vypnutí.

299 Kč

Filtr do čističky vzduchu. Náhradní filtr, kombinovaný – HEPA a uhlíkový filtr. Pro čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini. Životnost až 1600 hodin.

789 Kč
-24%

Chytrá venkovní kamera s dosahem až 10 m. Pořizuje ostrý obrazový záznam. Full HD rozlišení. Detekce pohybu a zvuku. 2-cestné audio. Integrovaný mikrofon. Ochrana proti prachu a vodě IP65. Mobilní aplikace vám usnadní ovládání a umožní prohlížení záběrů v reálném čase a na dálku. Podpora Wi-Fi 2,4 GHz. Přístroj je možno napájet pouze ze zásuvky.

899 Kč

Tesla Smart RJ45 ZigBee Hub – propojovací prvek chytrých zařízení fungujících díky bezdrátovému protokolu ZigBee.

849 Kč

Chytrá zásuvka pro měření spotřeby a automatizaci. Podpora Wi-Fi / Bluetooth. Kompatibilní s Amazon Alexa / Google assistant. Aplikace Tesla Smart pro Google Android 6.0+ / Apple iOS 11.0+. App v čj. Nastavení personalizovaných scénářů. Tlačítko ON / OFF / restart. Typ vidlice F. Max. zatížení 3 680 W. Max. proud 16 A. Max. napětí 220–240 V. Manuální vypínač. Provozní vlhkost 0-95 %.

339 Kč
-22%

Smart fontána na vodu pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Objem nádrže 2,5l. Filtr organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro dokonale čerstvou, nezávadnou a čistou vodu. Snadná údržba a rychlá výměna filtru. Wi-Fi připojení. Aplikace Tesla Smart pro Android a iOS.

699 Kč
-33%

Náhradní hlavice pro ústní sprchu Tesla Flosser FS200. V balení 4 trysky na zuby, dásně a jazyk. Zajistí komplexní péči o dutinu ústní. Ošetří špatně dostupná místa. Čistí zuby / mezizubní prostory / jazyk / zbaví ústa zbytků jídla / odstraňuje plak.

199 Kč
-41%

Vypínač pro osvětlení a ovládání domácnosti. Duální provedení, pro připojení dvou světel či zařízení. Dálkové i manuální ovládání. ZigBee připojení. Aplikace Tesla Smart. Podpora hlasového ovládání s Google Assistant i Alexou. Napájení bateriemi. Aplikace v češtině a v angličtině, zdarma ke stažení.

349 Kč