www.skycomm.cz

Replika Guardians of the Galaxy – Star-Lord 1:1 Scale Helmet Prop – 05010994185039

Tento akční a ve slevě kus Replika Guardians of the Galaxy - Star-Lord 1:1 Scale Helmet Prop - 05010994185039 od značky Hasbro lze nakoupit zde nyní extra výhodně. Nyní získáte od 3 999 Kč.
EAN: 5010994185039
Replika Guardians of the Galaxy - Star-Lord 1:1 Scale Helmet Prop - 05010994185039
Ověřit dostupnost
Značka: Hasbro
3 999

Peter Quill se vrhá do mezigalaktické akce jako hrdina Star-Lord s blasterem a hudbou – s helmou, která je pro jeho vesmírná dobrodružství nezbytná. Helma, vybavená termovizí, HUD a čištěním kyslíku, provázela Petera těmi nejnáročnějšími boji – včetně bitvy o Zemi. Marvel Legends představuje tuto reprodukci Star-Lordovy helmy v měřítku 1:1, vymodelované přesně podle filmové předlohy. Spusťte světelné a zvukové efekty inspirované filmem a představte si, že se postavíte největším nepřátelům galaxie! Helmu je možné propojit pomocí bluetooth s telefonem a přehrávat z ní hudbu. Perfektní doplněk pro váš cosplay.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Alex z Minecraftu jako příjemný velký plyšák!

499 Kč

Série Funko POP! figurek přinese i postavy z Marvelu. Tentokrát se představí Mysterio.

899 Kč

Vinylová Funko POP! figurka představuje Corlyse Velaryona ze seriálu House of the Dragons z produkce HBO. Ten se zaměří na rod Targaryenů a dozvíme se, co předcházelo událostem Hry o trůny.

428 Kč

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou nejstaršího z želvích bratrů – Leonarda. Socha zobrazuje Leonarda v pokleku s meči v ruce, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

7 990 Kč

Funko POP! figurka Supermana z filmu Justice League (ve verzi od Zacka Snydera) z univerza DC Comicsu, odvěkého konkurenta Marvel Comics.

390 Kč

Oslavte 50. výročí kultovního filmu Kmotr (Godfather) s novou řadou vinylových figurek POP! od společnosti Funko! Michael Corleone (ztvárnil jej James Caan) je výbušným synem Dona Corleoneho.

390 Kč

Figurka Ron Weasley z filmového zpracování Harryho Pottera v sérii POP! od společnosti Funko. Rozšiřte svou sběratelskou sbírku o novou postavu z edice Wizarding World. Figurka je vyrobena z kvalitního vinylu. Měkká a příjemná na dotek. Výška figurky je 9 cm.

390 Kč

Tato originální figurka Violatora z komiksu Spawn od samotného Todda McFarlane nyní vychází jako jedinečný sběratelský kousek pro všechny milovníky akčních figurek McFarlane. Jako všechny produkty této společnosti je tato figurka plně nastavitelná a má sběratelskou kartičku a obrázek.

1 449 Kč
Máme v nabídce od značky Hasbro

Parádní doplněk pro vaše figurky inspirovaný Gelationous Cube z Dungeons & Dragons. Balení obsahuje 6 panelů složitelných do tvaru kostky, 14 dílků příslušenství a podstavec. Dovnitř kostky pak můžete umístit figurku standardní velikosti. Želatinová kostka vychází při příležitosti chystaného filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves.

1 399 Kč