www.skycomm.cz

RENJER sušené maso – Jerky, losí, Black Pepper, 12x25g – REN21-D

Hodně povedený kus RENJER sušené maso - Jerky, losí, Black Pepper, 12x25g - REN21-D od přední značky RENJER jednoduše najdete v naší aktuální nabídce za extra cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 244 Kč.
EAN: 7350095861110
RENJER sušené maso - Jerky
Ověřit dostupnost
Značka: RENJER
1 244

Losí jerky s černým pepřem. Losí sušené maso má v historii společnosti RENJER dlouhou tradici. Abychom uctili tuto tradici a zároveň udělali krok do budoucnosti, vytvořili jsme novou moderní příchuť Elk Jerky Black Pepper. Je to volba číslo jedna pro všechny, kteří si vždy přáli, aby naše losí jerky bylo okořeněné bohatou a výraznou chutí černého pepře. Na 100 g sušeného masa je použito 275 g syrového masa. Velké balení obsahuje 12x25g.

Další zboží z kategorie Chuťovky

Sypká směs na přípravu rýžové kaše s ořechy, čokoládou a kokosem.

149 Kč

Lahodný nápoj obsahuje pečlivě vybranou směs ovocných šťáv, kterou si oblíbili lidé všech věkových kategorií. Nápoj je ze 100 % přírodní ovocné šťávy obohacené vitaminem C a je vyroben bez konzervačních látek a umělých barviv.

55 Kč

ENTROPIQ Gaming Caps jsou kapsle na podporu herního výkonu, vyvinuté ve spolupráci s úspěšným e-sportovním týmem ENTROPIQ. Jejich složení je nabito pečlivě vybranými látkami, díky kterým hra nikdy nekončí. Obsahují 13 aktivních složek včetně nootropik a adaptogenů, které mohou pomoci lépe zvládat napětí ze stresujících online soubojů. Spolehlivě se tak stanou vaším spolubojovníkem během každého zápasu.

599 Kč

Chupa Chups perlivá limonáda s příchutí manga. Podávejte chlazené.

29 Kč

Lízátko z hroznového cukru, jednotlivě balené.

319 Kč

Příchutě jsou obsaženy náhodně a v balení nemusí být obsaženy všechny, které jsou uvedeny na obalu.

19 Kč

Hledali jste mix müsli s minimem sacharidů a cukrů a zároveň s vydatnou porcí bílkovin a vlákniny? Low carb müsli s křupavými jahodami a borůvkami nabídne chuťový koncert mrazem sušeného ovoce s křupinkami bohatými na proteiny, kešu a 3 druhů semínek. Mix obsahuje pouze 16,3 % sacharidů a z toho jen 6,6 % cukrů z jahod a borůvek. 27,3 % bílkovin v kombinaci rostlinné a syrovátkové složky uspokojí nejen náročné sportovce. Nabijte se low carb energií od Mixit.

219 Kč

Želé s ovocnou příchutí, 1 kg. Kulaté bonbonky, které se na vás usmějí, jakmile otevřete sáček. Veselí špuntíci obsahují 5% ovocné šťávy. Našim týmem speciálně vyvinutá receptura zajišťuje nadýchanou texturu bonbonu s ovocnými příchutěmi a jemnou krustou na povrchu. Ve Veselých špuntících nenajdete palmový olej obsahují pouze přírodní barviva.

139 Kč
Máme v nabídce od značky RENJER

Sobí jerky s mořskou solí. Nordic Reindeer Jerky s mořskou solí je nejjemnější a pravděpodobně nejexotičtější nabídkou společnosti RENJER. Tato lahodná pochoutka přímo z nedotčené přírody Laponska vám umožní ochutnat divočinu skutečného severu. Na 100 g sušeného masa je použito 290 g syrového masa. Velké balení obsahuje 12x25g.

1 788 Kč

Jelení jerky s chilli a limetkou. Tato nová pochoutka je přesně to, po čem jste toužili – každý kousek je spalující pocit čerstvého chilli s nádechem limetky, která ho hladce doplňuje. Jemné na skus, sušené, zauzené s příchutí chilli a limety. Na 100 g sušeného masa je použito 275 g syrového masa. Velké balení obsahuje 12x25g.

1 244 Kč