www.skycomm.cz

PremiumCord sada nářadí pro montáž různých BNC/WiFi/Video konektorů – zn-13

Hodně prodávaný výrobek PremiumCord sada nářadí pro montáž různých BNC/WiFi/Video konektorů - zn-13 od známého dodavatele PremiumCord jednoduše můžete najít zde opravdu výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 126 Kč.
EAN: 8592220004101
PremiumCord sada nářadí pro montáž různých BNC/WiFi/Video konektorů - zn-13
Ověřit dostupnost
Značka: PremiumCord
2 126

Sada nářadí pro montáž různých BNC/WiFi/Video konektorů, krimpovací kleště BNC a coax, ořezávátko na coax kabely se třemi noži, set 8ks nástavců-čelistí

Další zboží z kategorie Kancelářská technika

Náhradní kartáčkové hlavice TrueLife SonicBrush Junior J100 speciálně vyvinuté pro precizní čistění dětských zubů. Hlavice kartáčku má z druhé strany speciálně upravený povrch, který lze používat jako „škrabku“ pro čištění povlaku na jazyku.

329 Kč

MB modul SeperMicro SATA DOM (SuperDOM) Solutions, kapacita 128 GB, rozhraní SATA 3 (6 Gb/s), velmi nízká spotřeba, kompatibilní například s řešením Supermicro SuperServer

4 517 Kč

Montážní krabice pro instalac na zeď. Určená pro instalaci UniFi AP In Wall HD (UAP-IW-HD). V balení obsahuje 25 kusů výrobků.

2 702 Kč

MB modul SeperMicro SATA DOM (SuperDOM) Solutions, kapacita 64 GB, rozhraní SATA 3 (6 Gb/s), velmi nízká spotřeba, kompatibilní například s řešením Supermicro SuperServer

2 266 Kč

Deska na skládání oblečení, vhodná pro většinu druhů oblečení, ručníky a povlečení; zajištění jednotné velikosti poskládaného oblečení.

290 Kč

Anténní filtr, 1x F konektor, frekvenční rozsah 0,3–694 MHz. Ochrana krytí IP20. Zařízení je průchozí pro stejnosměrné napájení předzesilovačů. Rozměr: 16 × 40 mm.

299 Kč

Kancelářská židle. Moderní vzhled. Vysoký opěrák. Plastové područky s možností sklopení vzad. Síťovina kombinovaná s potahovou látkou. Nosnost 120 kg.

3 690 Kč

Příslušenství hvězdářského dalekohledu, které zdvojnásobuje zvětšení okuláru. Víceprvková optická konstrukce, achromatické čočky jsou vybaveny několika antireflexními vrstvami. Balení obsahuje Barlowovu čočku a 2 kusy ochranných krytek.

559 Kč
Máme v nabídce od značky PremiumCord

HDMI propojovací kabel s ethernetem, vhodný pro digitální přenos audio/video po HDMI na větší vzdálenosti, zvuk i video v jediném kabelu, integrovaný zesilovač, zlacené konektory, M/M, trojité stínění, černá barva, délka 15 m.

929 Kč

Kabel pro připojení zařízení s USB konektorem, certifikováno pro USB 2.0, rychlost až 480 Mbps, dvojité stínění a měděné vodiče, délka 2 m, šedá barva.

59 Kč

Kvalitní propojovací kabel, který slouží pro snadné a rychlé připojení audio/video zařízení s konektorem DVI k monitoru či jinému zobrazovacímu zařízení s rozhraním HDMI. Dvojitě stíněný. Pozlacené konektory. Lze použít v směru HDMI na DVI i naopak. Délka 7 m.

199 Kč

Značkový prodlužovací audio kabel, zakončení 3.5 mm jack M/F, vhodné pro prodloužení připojovacího kabelu sluchátek nebo reproduktorů, délka 3 metry.

39 Kč

PremiumCord TV antenní konektor IEC úhlový-M, 75 Ohm, plochý konektor.

29 Kč

Kvalitní propojovací video/audio kabel, oboustranné SCART zakončení, délka 5m.

119 Kč

Spojka pro změnu pohlaví konektoru nebo pro propojení dvou kabelů, 2x stereojack 3,5 samice, kovové provedení.

19 Kč

Měděný prodlužovací patch kabel F/UTP RJ45-RJ45 M/F, délka 0,5m, lisované provedení, stíněné provedení, 4×2 žil, Cat C5e, zapojení dle norem EIA / TIA 568B.

89 Kč