www.skycomm.cz

PremiumCord kabel HDMI A – HDMI A M/M 2m – kphdmi2

Kvalitní a oblíbený kus PremiumCord kabel HDMI A - HDMI A M/M 2m - kphdmi2 od společnosti s předním postavením na trhu PremiumCord jednoduše naleznete momentálně skutečně výhodně. Akční ceny od 84 Kč.
EAN: 8592220000318
PremiumCord kabel HDMI A - HDMI A M/M 2m - kphdmi2

Propojovací kabel dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP. Třívrstvé, vysoce kvalitní stínění, integrován vysokorychlostní přenos ethernetu, podporuje 4K, délka 2 m.

Další zboží z kategorie PremiumCord

Prodlužovací optický kabel, 20 metrů, vhodný pro prodloužení USB3.0 a USB2.0 kabelu, umožňuje zapojit za USB hub. Kompatibilní s USB3.1 Gen2, maximální datový tok 10Gbps. AOC kabel (Active Optical Cable). Plug-and-play. Doplněn dvěma přídavnými USB napájecími kabely.

1 999 Kč

Optický kabel, Ultra High Speed, HDMI 2.1, Rozlišení 8K@60Hz, 4K@120Hz, YUV 4:4:4, maximální datový přenos 48 Gb/s, o průměru 5mm – 4x optické vlákno OM3 + 7x vodičů.

1 069 Kč

Redukce 9F-9F pro změnu pohlaví konektoru, vybavena porty 9 pin samice-samice, zapojení 1:1

15 Kč

Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat6 – podpora 10BASE-T / 100BASE-T / 1000BASE-T (pravděpodobně i 10GBASE-T), určen na oba typy kabelů „drát“ i „lanko“.

7 Kč

PremiumCord zahnutý kabel USB4. Délka 0,3 m. Díky zahnutému konektoru vhodný i do méně přístupných míst. Přenosová rychlost 40 Gbit/s. Umožňuje napájet nebo nabíjet až do výkonu 240W. Rozlišení videa 8K@60Hz, až 40Gbps (podporuje DisplayPort Alt Mode 2.0). Zalévané konektory, které se dají zasouvat oboustranně, v libovolné orientaci. Chipset: VL153 – E-Marker pro USB-C kabely. Měděný vnitřní vodič. Trojité stínění. Kabel potažen jemným bavlněným potahem.

349 Kč

Prodlužovací optický kabel, 15 metrů, vhodný pro prodloužení USB3.0 a USB2.0 kabelu, umožňuje zapojit za USB hub. Kompatibilní s USB3.1 Gen2, maximální datový tok 10Gbps. AOC kabel (Active Optical Cable). Plug-and-play. Doplněn dvěma přídavnými USB napájecími kabely.

1 885 Kč

Kvalitní redukce z rozhraní DisplayPort na rozhraní HDMI, DisplayPort (Male) a HDMI (Female), délka 15cm.

289 Kč

Optický kabel, Ultra High Speed, HDMI 2.1, Rozlišení 8K@60Hz, 4K@120Hz, YUV 4:4:4, maximální datový přenos 48 Gb/s, o průměru 5mm – 4x optické vlákno OM3 + 7x vodičů.

1 449 Kč
Máme v nabídce od značky PremiumCord

Praktický kabel slouží pro spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality, na obou stranách jsou 3 konektory RCA (cinch) M/M, 10 m, černá barva.

159 Kč

Kvalitní adaptér HDMI-A- DVI-D, Female/Female k propojení HDMI a DVI kabelů. Rozlišení až 4K nebo 1920 x 1080 bodů HDTV , FULL HD 1080p, lisované provedení s pozlacenými konektory

99 Kč

Praktický externí USB hub se 7mi porty, který vám pomůže připojit k vašemu zařízení další příslušenství pokud vám zrovna došly volné porty. Hub je vhodný pro práci s energeticky náročnými zařízeními.

419 Kč

Kvalitní kabel, snadná propojení, Plug and Play, oboustranné konektory s libovolnou orientací, prvotřídní zpracování, vysoká odolnost. Výkon 100W, napájení 20V/5A. Délka 50 cm.

341 Kč

Převodník z USB na RS 232, rozhraní USB 1.1 (USB 2.0 a 3.0 kompatibilní), přenosová rychlost až 1 Mb/s, součástí CD s ovladači.

199 Kč

8 pinová redukce napájení 2x 5.25″ pro PCI-E grafické karty. Vodiče AWG18, maximální proudové zatížení 2A

39 Kč

Značkový stíněný USB 3.0 kabel, propojovací provedení se zakončením USB A (připojení např. k počítači) a USB – B (často konektor u tiskáren), délka 3m.

119 Kč

Stíněný propojovací kabel pro připojení standardního CRT monitoru, prjektoru, či LCD displeje s VGA vstupem, konektory 15-pin M/M, délka kabelu 10m.

249 Kč