www.skycomm.cz

Polštář The Nightmare Before Christmas – Jack Skellington – 0801269150778

Tento exkluzivní výrobek Polštář The Nightmare Before Christmas - Jack Skellington - 0801269150778 od společnosti s předním postavením na trhu Nemesis Now Ltd můžete sehnat právě nyní za výprodejovou cenu! Výhodně za 699 Kč.
EAN: 801269150778
Polštář The Nightmare Before Christmas - Jack Skellington - 0801269150778

Pohodlný polštářek na gauč či do postele s motivem The Nightmare Before Christmas (Ukradené Vánoce) ve tvaru Jacka Skellingtona.

Další zboží z kategorie No variant type

Krásný polyresinový pohár pro všechny sběratele a milovníky filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings). Pohár se inspiroval hobití zemí Kraj (The Shire), takže nechybí detaily jako dveře nory Bilba Pytlíka či velmi charakteristická flóra Kraje. Nevhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

1 099 Kč

Tento ručně malovaný korbel ve stylu Magic: The Gathering potěší každého hráče této legendární karetní hry. Na korbelu jsou zobrazeny loga všech barev magie. V resinovém těle je vyjímatelná ocelová vložka. Pouze pro ruční mytí.

1 299 Kč

Krásné hodiny, odlité z nejjemnější pryskyřice a odborně ručně malované se strážci času v pohodě netopýrů rozzáří každou místnost v domě. Tyto hodiny, pokryté podmanivým hejnem krvežíznivých netopýrů, vnesou do každého prostoru nádech temné elegance. S těmito hlídači už nikdy nikam nepřijdete pozdě!

599 Kč

Pohodlný polštářek na gauč či do postele s motivem The Mandalorian ze světa Star Wars (Hvězdné války), ve tvaru roztomilého baby yody Grogu.

700 Kč

Pohodlný polštář s motivem pokémonů ve tvaru Charmandera pro odpočinek po náročném hraní jedné z mnoha populárních her série Pokémon.

699 Kč

Pohodlný polštářek ve tvaru ovladače DualShock 4 konzole Sony PlayStation 4 poslouží jako fajn parťák při dlouhých herních seancích.

699 Kč

Pohodlný polštář s motivem pokémonů se základní čtveřicí pro odpočinek po náročném hraní jedné z mnoha populárních her série Pokémon.

999 Kč

Pohodlný polštářek na gauč či do postele s motivem ze světa Stranger Things.

699 Kč
Máme v nabídce od značky Nemesis Now Ltd

Designový batoh. Inspirován kultovní sérií Pokémon. Vyroben ze syntetické kůže. Černo-hnědé provedení. Batoh zdobí Pokémon Evee. Nastavitelné popruhy. Praktické ucho. Přední kapsa na zip s logem Pokémon. Zadní kapsa na zip. Součástí je přívěsek. Rozměr 28 cm.

1 199 Kč

Krásný polyresinový pohár pro všechny sběratele a milovníky filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings). Pohár se inspiroval námětem Rohan (Riddermark). Nevhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

1 099 Kč

I superhrdina má žízeň a musí dodržovat pitný režim. S tímto korbelem s plastickým efektem a motivem Supermana jej budete snadno dodržovat a ještě k tomu stylově. Korbel je vyrobený z pryskyřice s kovovým vnitřkem. Korbel není vhodný pro použití v mikrovlnce a myčce.

1 799 Kč

Oficiálně licencovaný a ručně malovaný pohár s motivem Bradavic (Hogwarts) z oblíbené filmové série Harry Potter. Je vyroben z kvalitního materiálu s nerezovou výplní, aby se z něj dalo krásně pít! Na poháru je vyobrazená škola Bradavice s jejím erbem v čele. Stopka poháru je pak zdobena slavnou sovou Hedvikou s dopisem. Na celém poháru je hned několik znaků, které nadchnou každého milovníka Harryho Pottera.

999 Kč

Pohodlný polštářek na gauč či do postele s motivem Lvího Krále ze světa Disney ve tvaru roztomilého Simby.

699 Kč

Krásný batoh od společnosti Nemesis Now, na kterém najdete Zlatonku (Golden Snitch). Batoh má nastavitelné popruhy a povrchovou úpravu imitující kůži. Ideální výbava na výpravu do kouzelnického světa Harryho Pottera.

1 199 Kč

Pohodlný polštářek na gauč či do postele s motivem ze světa Stranger Things.

699 Kč

Tento ručně malovaný korbel ve stylu Magic: The Gathering potěší každého hráče této legendární karetní hry. Na korbelu jsou zobrazeny loga všech barev magie. V resinovém těle je vyjímatelná ocelová vložka. Pouze pro ruční mytí.

1 299 Kč