www.skycomm.cz

Plyšák Stubbins – Mega Buster (Mega Man) – 0849172009936

Nejprodávanější kousek Plyšák Stubbins - Mega Buster (Mega Man) - 0849172009936 originál od značky Stubbins lze zakoupit na našich stránkách teď téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 399 Kč.
EAN: 849172009936
Plyšák Stubbins - Mega Buster (Mega Man) - 0849172009936
Ověřit dostupnost
Značka: Stubbins
399

Stubbins jsou roztomilí plyšoví parťáci založení na videoherních postavách a vyrobeni jsou z příjemně mazlivého materiálu. Tentokrát se můžete těšit na Mega Bustera z herní série Mega Man.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty z filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Tentokrát se představí hlavní hrdinka The Wasp.

390 Kč

Dietní varianta adventního kalendáře, ze kterého nevypadává každý den čokoláda, ale zmenšená figurka POP! od společnosti Funko. Celkem se můžete těšit na 24 superhrdinských figurek ze stáje DC s vánočním vzhledem a to vše v krásně stylizovaném balení.

1 799 Kč
-11%

Populární série figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku ze známého dramatického seriálu streamovací služby Netflix Ozark, tentokrát je to Wendy Byrde s podobou herečky Laury Linney.

390 Kč

Bůh smrti Shinigami přilétá až na vaši poličku. O velikosti 1:10 k originálu a s majestátnými křídly se mezi ostatními figurkami v této cenové relaci neztratí.

1 099 Kč
-9%

Nová řada figurek POP! s podtitulem Trading Cards od společnosti Funko si, jak název napoví, vybírá za vzor sběratelské sportovní kartičky a přetváří je do podoby vinylové figurky. V tomto případě se jedná kartu quarterbacka týmu NFL Tampa Bay Buccaneers Toma Bradyho. Součástí balení je i reprodukce karty, podle které byla figurka vytvořena. Figurka je v ochranném plastovém boxu.

499 Kč

Eddie je ikonický maskot kapely Iron Maiden a nyní dostává svou vinylovou figurku POP! Rocks od společnosti Funko, která se zaměřuje na slavné hudební hvězdy. Na této připomíná obálku alba Seventh Son of a Seventh Son.

399 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou řadu POP! figurek ze světa Hvězdných válek a to konkrétně seriálu Star Wars: The Mandalorian o diorama Mandaloriana s The Child (Dítětem nebo „Baby Yodou“) ze série Television Moments.

849 Kč

S průsvitnými energetickými plameny, které se třou z jejích rukou, mutantka s bílými vlasy a očima, kterou její lidé na africkém kontinentu chválí jako božstvo, otevírá náruč, zatímco ji zvedá vír větrného proudu u jejích nohou, který ovládá. Iron Studios nosí dvoubarevný černobílý habit s flavescentní šerpou v pase, vznášející se nad podstavcem vyrobeným rustikálními mechanickými prvky a přináší sochu „Storm BDS – X-Men: Age of Apocalypse – Art Scale 1/10“ s verze Bohyně větrů inspirovaná odvážnou komiksovou ságou Marvel z 90. let.

6 499 Kč
Máme v nabídce od značky Stubbins

Stubbins jsou roztomilí plyšoví parťáci založení na videoherních postavách a vyrobeni jsou z příjemně mazlivého materiálu. Legendární Vault Boy z herní série Fallout vám může dělat společníka při jakékoliv výpravě pustinou.

399 Kč