www.skycomm.cz

Plyšák Squishmallows Pokémon – Pikachu, 25 cm – 00196566182721

Zlevněný produkt Plyšák Squishmallows Pokémon - Pikachu, 25 cm - 00196566182721 od kvalitního výrobce Jazwares pohodlně získáte právě dnes až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za super cenu 799 Kč.
EAN: 196566182721
Plyšák Squishmallows Pokémon - Pikachu
Ověřit dostupnost
Značka: Jazwares
799

Pikachu byl vždy maskotem Pokémonů, nyní si ho můžete pořídit v měkoučké Squishmallow plyšové podobě! Jen pozor na statickou elektřinu.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Série populárních figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurky z knižních děl. Na této figurce je Malý Princ ze stejnojmenné oblíbené knihy nejen pro děti.

399 Kč

Plyšák s podobou Hatsune Miku, legendy mezi Vocaloidy.

499 Kč

Hlavní postava Cyberpunku 2077 od polských CD Projekt RED v ženské podobě dostává svou vlastní Nendoroid figurku! Plně artikulovatelná figurka podobná té, kterou známe z trailerů hrdě nosí koženou bundu s logem kapely SAMURAI (Johnyho Silverhanda) na zádech. Figurka nabízí kyberware v podobě Nanowire a Mantis Blade. V balení také naleznete 2 zbraně, s nimiž můžete napózovat akční scénu. Přidejte figurku do své sbírky!

1 499 Kč

Figurka Inumaki Toge z anime a mangy Jujutsu Kaisen 0. Figurka je věrně zpracována do nejmenšího detailu. Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé anime sbírky.

799 Kč
-10%

V novém pokračování legendárních Krotitelů duchů s názvem Krotitelé duchů: Odkaz (Ghostbusters: Afterlife) se budou hrdinové potýkat s třeba i s Mucherem, kterého teď můžete mít jako malou vinylovou Funko POP! figurku.

249 Kč

Ciri ze Zaklínače dostává figurku od společnosti McFarlane. Populární hrdinka je cca 18 cm vysoká akční figurka s příslušenstvím, základnou pro vystavení a dodáván je v celopotištěném sběratelském balení. Speciální verze figurky s názvem Elder Blood (Starší krev) odkazuje na předky Ciri.

749 Kč

Nová kapitola Marvel Cinematic Universe je tu se seriálem WandaVision, který je doposud neviděným mixem mezi klasickými televizními show z let např. padesátých a sedmdesátých s hrdiny MCU Wandou a Visionem. Ti jako pár (s nadpřirozenými schopnostmi) žijí na velice zidealizovaném předměstí … což se jim ale vůbec nezdá! Znovuoživený Vision se objevil na konci první sezóny jako The Vision! Jedná se o speciální Diamond Collection edici, která se krásně třpití!

599 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Oze (Fischls Raven) z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 10 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Jazwares
-11%

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 25 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od 3 let.

359 Kč
-15%

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od 3 let.

339 Kč

Velká plyšová hračka (30 cm) Pokémon s podobou samotného Pikachu je vhodným parťákem ke hraní her, lovení v Pokémon GO, karetní hry či k lenošení na gauči!

899 Kč

Roztomilý plyšák pokémona Bulbasaur je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

1 899 Kč
-23%

Ještě větší a ještě roztomilejší plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. Cca 30 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny.

384 Kč

Velká plyšová hračka (20 cm) Pokémon s podobou Flareon je vhodným parťákem ke hraní her, lovení v Pokémon GO, karetní hry či k lenošení na gauči!

549 Kč

Roztomilý plyšák pokémona Quaxly je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

549 Kč

Roztomilý plyšák pokémona Corviknight je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

799 Kč