www.skycomm.cz

Plyšák One Piece – Monkey D. Luffy – 06931080103623

Hodně prodávaný produkt Plyšák One Piece - Monkey D. Luffy - 06931080103623 od výrobce se zárukou kvality Sakami Merchandise máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 539 Kč.
EAN: 6931080103623
Plyšák One Piece - Monkey D. Luffy - 06931080103623

Plyšák z oblíbené manga a anime série One Piece s podobou Monkey D. Luffy je příjemný na dotyk a jistě potěší všechny fanoušky anime.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Tato detailní figurka od studia Beast Kingdom představuje diorama z oblíbeného animáku Na vlásku (Tangled). Představí se na něm Rapunzel a Pascal. Figurky pak doplňuje podstavec tvořený knihou a plaketka s názvem filmu. Parádní dárek pro všechny fanoušky studia Disney.

999 Kč

Série populárních figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o seriálový hit od Netflixu – Squid Game (Hra na oliheň)! Na této figurce se představuje Sae-byeok, hráčka 067.

390 Kč

Icons je nejnovější řada Iron Studios, která se skládá ze soch nejslavnějších dinosaurů z Jurského parku a Jurského světa v miniaturách na stylizovaných podstavcích s logem filmu, které důkladně představují stejné realistické detaily v anatomii a malbě, jaké jsou vidět na jejich větších podstavcích. zmenšené sochy. Nová kolekce, která přidá ještě více sběratelů, přináší dostupný, cenově výhodný formát, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující svou bohatostí v detailech a standardem kvality a dokonalosti, což jsou ochranné známky Iron Studios.

2 399 Kč

Tato fantastická socha, která byla vyrobena s maximální pozorností až do nejmenších detailů a věrná filmu, na základě původních referencí, odhalená v listopadovém pořadu Inside Iron Studios Day na YouTube je již k dispozici pro předobjednávku. Nepřehlédnutelná figurka dlouho žádaná fanoušky a sběrateli Potterheadů. Podívejte se na další budoucí vydání řady Harryho Pottera od Iron Studios, jako jsou sochy „Hermiona Grangerová Polyjuice Deluxe Version – Harry Potter – Art Scale 1/10“, „Dementor – Harry Potter – Art Scale 1/10“, „Severus Snape Deluxe – Harry Potter – Art Scale 1/10″, a nové sochy ve sběratelském formátu Toy Art MiniCo, jako je Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasley a další novinky z kouzelného světa Bradavic od Iron Studios!

6 899 Kč

Populární manga a anime Haikyu! přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Hinata.

399 Kč

Gambit jako figurka od společnosti Diamond Select Toys! Detailně zpracovaná 19 cm vysoká PVC akční figurka klasického X-Mena. Remmy Etienne LeBeau. Drsný fešák s očima do červena, dobře trénovaný zloděj, velký dobrodruh a hlavně X-Men s velmi zajímavou mutací. Ta mu umožňuje proměnit potenciální energii na kinetickou.

1 099 Kč

Wolverine je jednou z nejznámějších postav z X-Mena, byl vytvořen trojicí Len Wein, John Romita a Herb Trimp v roce 1974. Wolverine se narodil, jako mutant. Mezi jeho schopnosti patří zvýšené smysly, zatahovací drápy, velká regenerační schopnost a síla, která zpomaluje jeho stárnutí. Jeho drápy jsou z Adamantiumu a je jednou z nejdůležitějších postav skupiny.

899 Kč

Casey Jones – mstitel a spojenec Želv Ninja a nová socha od Iron Studios!

5 299 Kč
Máme v nabídce od značky Sakami Merchandise

Roztomilý plyšák s podobou Oze (Fischls Raven) z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 10 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

499 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Anemo Slime z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 15 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

599 Kč

Stylové hrací karty s grafikou populární manga a anime série Chainsaw Man. Balíček obsahuje standardní sadu 54 karet na kvalitním papíře.

399 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Mutant Electro Strawberry Cake ze série Slime Sweets Party z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 7 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

749 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Dendro Matcha Cake ze série Slime Sweets Party z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 7 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

749 Kč

Plyšák z oblíbené manga a anime série One Piece s podobou Tony Tony Chopper je příjemný na dotyk a jistě potěší všechny fanoušky anime.

549 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Hilichurl Electro z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 11 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

499 Kč

Stylové hrací karty s grafikou populární manga a anime série Black Butler. Balíček obsahuje standardní sadu 52 karet + 2 žolíky na kvalitním papíře.

299 Kč