Máme v nabídce od značky Funko

Parádní nabídka pro všechny fandy světa Star Wars! Tričko s potiskem Ronina, který se objevil v epizodě Duel anime seriálu Star Wars: Visions doplňuje jeho vinylová Funko POP! figurka. Krásný přírůstek do vašeho šatníku a sbírky POP! figurek!

699 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Clerks. Tentokrát se představí Dante ze třetího dílu.

390 Kč

Řadu vinylových POP! figurek od společnosti Funko rozšiřují i sportovci! Tentokrát v edici Basketball vychází i kontroverzní Dennis Rodman v dresu z NBA All-Star Game.

390 Kč

Vinylová Funko POP! figurka představuje Viseryse Targaryena ze seriálu House of the Dragons z produkce HBO. Ten se zaměří na rod Targaryenů a dozvíme se, co předcházelo událostem Hry o trůny.

390 Kč

Figurka Hermione Granger z filmového zpracování Harryho Pottera v sérii POP! od společnosti Funko. Rozšiřte svou sběratelskou sbírku o novou postavu z edice Wizarding World. Figurka je vyrobena z kvalitního vinylu. Měkká a příjemná na dotek. Výška figurky je 9 cm.

390 Kč

Oslavte 50. výročí kultovního filmu Kmotr (Godfather) s novou řadou vinylových figurek POP! od společnosti Funko! Michael Corleone (ztvárnil jej James Caan) je výbušným synem Dona Corleoneho.

390 Kč

Popová legenda Michael Jackson v obleku ze Super Bowlu se přidává do série POP! Rocks figurek od společnosti Funko.

390 Kč

Populární manga a anime Demon Slayer (Zabiják démonů) přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Rui.

390 Kč