www.skycomm.cz

Plyšák Five Nights at Freddys – Freddy Tie Dye – 0889698642231

Unikátní kousek Plyšák Five Nights at Freddys - Freddy Tie Dye - 0889698642231 od kvalitního výrobce Funko k dostání na našich stránkách teď za báječnou cenu. Nabídka od 499 Kč.
EAN: 889698642231
Plyšák Five Nights at Freddys - Freddy Tie Dye - 0889698642231
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
499

Jak si držet své oblíbené postavy z videoherní série Five Nights at Freddy’s u sebe? Díky těmto plyšákům od společnosti Funko! Samotný Freddy už netrpělivě čeká na přidání do vaší sbírky!

Další zboží z kategorie No variant type

Jak si držet své oblíbené postavy z videoherní série Five Nights at Freddy’s u sebe? Díky těmto plyšákům od společnosti Funko! Popgoes už čeká na přidání do vaší sbírky!

499 Kč

Jak si držet své oblíbené postavy z videoherní série Five Nights at Freddy’s u sebe? Díky těmto plyšákům od společnosti Funko! Candy už čeká na přidání do vaší sbírky!

499 Kč

Jak si držet své oblíbené postavy z videoherní série Five Nights at Freddy’s u sebe? Díky těmto plyšákům od společnosti Funko! Bonnie už čeká na přidání do vaší sbírky!

499 Kč

Plyšové postavičky z videoherní série Five Nights at Freddy’s od společnosti Funko jsou velice populární a nyní můžete mít i Grim Foxy z DLC Five Nights at Freddy’s: Help Wanted – Curse of Dreadbear.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. Tentokrát se představí samotný Loki z druhé sezóny stejnojmenného seriálu streamovací platformy Disney+.

390 Kč

Parádní vinylová figurka Funko POP! Temného rytíře poničeného bojem inspirovaná novým filmovým zpracováním komiksové legendy ve filmu Batman (The Batman) v hlavní roli s Robertem Pattinsonem.

599 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Black Panther: Wakanda Forever od studia Marvel. Svou figurkou se tak může pochlubit Shuri. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

390 Kč

Pro všechny fanoušky Sci-Fi blockbusteru Jamese Camerona Avatar: The Way of the Water přichystala společnost Funko sérii vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí Quaritch.

390 Kč

Infinity Warps je komiksová série od Marvelu z alternativního vesmíru, ve které najdeme nové hrdiny a záporáky. Ty vzniknout tak, že se spojí 2 známé postavy dohromady. Tyto figurky Funko POP! představují jejich velice zajímavý vzhled. Iron Hammer vznikl spojením génia Iron Mana a síly Thora!

390 Kč

Společnost Funko přichází s mini figurkami z populárního filmu The Night Before Christmas, tentokrát se představí sám Jack Skellington jako figurka kterou si můžete pověsit na klíče či batoh.

199 Kč

Funko POP! vinylová figurka Flareon z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka Flareon bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

390 Kč

Populární série vinylových figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku z komediálního seriálu Ted Lasso. Tentokrát je to Keeley, kterou v seriálu ztvárňuje Juno Temple.

390 Kč