www.skycomm.cz

PEDRO Maliny a ostružiny, želé, 1 kg – B320107

Výjimečný a žádaný výrobek PEDRO Maliny a ostružiny, želé, 1 kg - B320107 od známé společnosti PEDRO jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce za skvělou cenu. Levně za 119 Kč.
EAN: 8592601117147
PEDRO Maliny a ostružiny
Ověřit dostupnost
Značka: PEDRO
119

Želé cukrovinky ve tvaru malin a ostružin s ovocnou příchutí a českou tradicí.

Další zboží z kategorie Chuťovky

ZERO OMÁČKA medovo-hořčičná udělá z každého slaného jídla jedinečný chuťový zážitek. Výraznou hořčici dokonale zjemňuje medová příchuť. Díky tomu získáte perfektně vyváženou omáčku, která skvěle doplní maso, jeho rostlinné alternativy, zeleninu a další pokrmy.

87 Kč
-26%

Kyselé žvýkačky ve tvaru kamene v sáčku o objemu 50 gramů.

129 Kč

Želé s ovocnými příchutěmi a s koncentráty šťáv z hroznového víno a banánů, 1 kg. Bonbony jsou vyráběny bez konzervantů a palmového oleje.

135 Kč

Sypaný nápoj Alchemistr obsahuje unikátní kombinaci extraktů, minerálů a vitamínů, které mají společně jediný cíl: rychle a efektivně nakopnout vaše soustředění. Nejde o žádný magický ani „přírodní“ produkt, který vám dodá energii.

681 Kč

Kultovní nápoj zaujme jedinečným složením limetek a citronů – bez jakýchkoliv konzervantů.

18,50 Kč

Pektinové želé ve tvaru ovoce s lahodnou chuťí ananasu, hrušky, pomeranče, jahody, citrónu a lesního ovoce se vyznačuje měkkou strukturu. Ovopecky neobsahují želatinu.

135 Kč
-20%

MoiMüv Protein Cookie je měkká proteinová sušenka s pořádnou dávkou bílkovin a vlákniny. Potěší vás obsahem kvalitních surovin a také svojí skvělou chutí. Vezměte si ji s sebou na cesty nebo do práce, anebo si mléčnou cookie dopřejte jako odměnu po tréninku. Pomůže vám doplnit bílkoviny a dokonale zažene chuť na sladké.

39 Kč

Výtečná a osvěžující limonáda s příchutí pomeranče. Malá plechovka s ovocnou chutí, cukry a sladidly.

18,50 Kč
Máme v nabídce od značky PEDRO

Plněné pendreky s jahodovou příchutí vám určitě zachutnají. Obsahují 15 % ovocné šťávy a jsou vyráběny bez palmového oleje a konzervantů.

219 Kč

Želé s jahodovou příchutí, 1 kg. Nadýchané a jemné kopečky s příchutí jahody a obalené v cukrovém posypu jsou opravdu jako sen. V puse se jen rozplynou.

119 Kč

Želé s ovocnou příchutí, 1 kg. Tyhle žáby Vám uričtě nikam neodskáčou a když, tak jedině do pusy. Vychutnejte si kombinaci želé s pěnou s příchutí hrušky.

135 Kč

Pro milovníky broskové chuťe je právě tento výrobek – želé kroužky s pěnou v kyselém posypu.

135 Kč
67 Kč

Plněné pendreky s višňovou příchutí vám určitě zachutnají. Obsahují 15 % ovocné šťávy a jsou vyráběny bez palmového oleje a konzervantů.

135 Kč

Oblíbené pendrekové ovocné tužky v novém sekaném MIXU! Můžete si vychutnat příchutě jablka, jahody nebo višně. Obsahují 15% ovocné šťávy a najdete je ve velkém 1 kg balení.

135 Kč

45 různých tvarů v jednom sáčku? Ano, v našem mixu je to tak. Hledejte tvary zvířátek, dopravních prostředků, kytiček a mnoho dalších. Mix v kyselém posypu s příchutěmi ananasu, hrušky, jahody, pomeranče, černého rybízu, citrónu.

135 Kč