www.skycomm.cz

PEDRO Filled apple pencils, pendreky, jablko, 1.6kg – B512003

Zcela unikátní produkt PEDRO Filled apple pencils, pendreky, jablko, 1.6kg - B512003 od dodavatele zboží PEDRO dostanete momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 219 Kč.
EAN: 8594044245937
PEDRO Filled apple pencils
Ověřit dostupnost
Značka: PEDRO
219

Osvěžující jablková příchuť a příjemně sladká náplň vás potěší v každém okamžiku. Pendreky obsahují 15 % ovocné šťávy a jsou vyráběny bez palmového oleje a konzervantů.

Další zboží z kategorie PEDRO

Želé s ovocnými příchutěmi.

135 Kč

Balení obsahuje cukrované želé, želé s kyselým posypem, dvouvrstvé želé s kyselým posypem, pěnové želé, želé cukrované, pektin, pendrek s náplní, kyselý pásek, sladký pásek.

135 Kč
Máme v nabídce od značky PEDRO

Vychutnejte si plnou a výraznou chuť černého rybízu v našich kroužcích. Kyselý posyp dodává tomuto výrobku ten správný šmrnc.

135 Kč

Želé s ovocnými příchutěmi a s koncentráty šťáv z hroznového víno a banánů, 1 kg. Bonbony jsou vyráběny bez konzervantů a palmového oleje.

135 Kč

Seznamte se s Pedro sovičkami. Jejich pastelové barvy si zamilujete na první pohled a co teprve, až je ochutnáte! Jen si to představte. Jako obláček nadýchané želé s chutí sladkých banánů, svěžích malin a zralých jahod. Za měkkost bonbonů vděčíme speciální receptuře a za barvu přírodě. Ani v roztomilých sovičkách nenajdete palmový olej.

135 Kč

Plněné pendreky s višňovou příchutí vám určitě zachutnají. Obsahují 15 % ovocné šťávy a jsou vyráběny bez palmového oleje a konzervantů.

135 Kč

Plněné pendreky s broskvovou příchutí vám určitě zachutnají. Obsahují 15 % ovocné šťávy a jsou vyráběny bez palmového oleje a konzervantů.

213 Kč

Není medvídek, jako medvídek. Ty od Pedra jsou v oblíbené příchuti tutti frutti, obsahují 5 % ovocné šťávy a jsou vyráběné bez konzervantů a palmového oleje.

135 Kč

Tito červíci jsou stálice našeho sortimentu. Ukousněte si červíka z jedné nebo druhé strany a vychutnejte si jednotlivě příchuť maliny, třešně, jahody, citrónu, broskve a hrušky nebo slupněte celého červíka a chutě se promíchají.

135 Kč

Želé cukrovinky ve tvaru motýla s ovocnou příchutí a českou tradicí.

135 Kč