www.skycomm.cz

Netatmo Smart AC Controller – NAC-EC

Kvalitní produkt Netatmo Smart AC Controller - NAC-EC od oblíbené značky Netatmo jednoduše najdete bezpečně online za nejnižší cenu! V akci od 2 999 Kč.
EAN: 3700730504904
Netatmo Smart AC Controller - NAC-EC
Ověřit dostupnost
Značka: Netatmo
2 999
Popis produktu

Inteligentní dálkové ovládání, umožňuje řídit klimatizační jednotku, nastavovat parametry chodu klimatizace, komunikace s vybranými chytrými mobilními zařízeními.

Další zboží z kategorie Ovladače
iQtech SmartLife univerzální infračervený ovladač IR02

Univerzální infračervený ovladač klimatizací pro chytrou domácnost, senzor teploty a vlhkosti, Wi-Fi ovládání, podpora Wi-Fi standardů 802.11b/g/n (pásmo 2,4 GHz), IR frekvence 38-56 kHz, IR dosah 10 m, všesměrové pokrytí, napájení 5V DC (1A), součástí napájecí USB kabel (bez adaptéru).

729 Kč
Fibaro inteligentní stmívač Walli

Inteligentní stmívač osvětlení. Kontrola spotřeby energie. Oznámení o poruše elektrických zařízení. Snadná a rychlá montáž. Kompatibilita s hlasovým ovládáním Google Assistant a Amazon Alexa. Připojení přes protokol Z-Wave. Aplikace v češtině a angličtině. Ovládání světel na dálku přes aplikaci v telefonu s OS Android či iOS.

1 969 Kč
iQtech SmartLife chytrý vypínač 1x NoN

Chytrý vypínač iQtech SmartLife NoN nabídne připojení do sítě skrze bezdrátové nízkoenergetické Zigbee. Možné ovládání telefonem, hlasem, dotekem. Podpora aplikace Smartlife pro Android, iOS a hlasových asistentů Google Home, Amazon Alexa. Moderní design z tvrzeného skla s podsvícením. Možnost instalace bez nulového vodiče. Rozměry 86 × 86 × 35 mm.

999 Kč
IMMAX NEO LITE Smart IR ovladač

Elegantní klíčenka se zvýšenými tlačítky s podporou protokolu Zigbee 3.0. Frekvence 2400 – 2483,5 MHz. Maximální RF výstupní výkon 7 dBm. Napájení díky baterii CR2032.

604 Kč
Máme v nabídce od značky Netatmo
Netatmo Wind Gauge - anemometr pro meteostanici - NWA01-WW

Modul určený pro připojení k meteostanici Netatmo. Modul měří směr a rychlost větru. Rozsah měření 0 – 45 m/s s přesností 0,5 m/s. Dosah signálu mezi modulem a stanicí max cca 100 m. Modul je napájen čtyřmi AA bateriemi. K meteorologické stanici lze připojit jeden anemometr.

2 359 Kč
Netatmo Urban Weather Station - NWS01-EC

Exkluzivní meteostanice v elegantním hliníkovém provedení s novým přístupem ke sledování klimatu. S čidly kvality vzduchu a promyšlenými aplikacemi pro iPhone a Android, zprávy o indexu kvality ovzduší v reálném čase a předpověď počasí na 7 dní, měří teplotu, koncentraci CO2, barometrický tlak, znečištění hlukem a vlhkost, cloudové úložiště hodnot, podpora serveru IFTTT a aplikací třetích stran, bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11 b/g/n, základová vnitřní stanice a venkovní senzor, možnost připojit až 3 rozšiřující moduly.

4 989 Kč
Netatmo Thermostat - NTH01-EN-EU

Programovatelný termostat s inteligentním ovládáním. Slouží k ovládání kotlů na plyn, tuhá paliva a dřevo. Ovládání: manuálně, přes webovou aplikaci anebo přes mobilní aplikaci. Podpora Wi-Fi. Se spínacím relé komunikuje bezdrátově. Umožní nastavit teplotu v interiéru v rozpětí 5 až 30° C s krokem 0,5° C a měří teplotu v rozmezí 0 až 50° C. Displej typu e-papír. Krychlový obal z průhledného plexiskla od designéra Philippa Starcka. Možnost personalizace 1 ze 4 dostupných barev. Teplotu lze nastavit přímo na termostatu. Určeno pouze pro použití v interiéru. Odolá 95% relativní vlhkosti. Napájení termostatu 3x AAA baterie. Napájení Relé: 220/240 V. Rozměry termostatu a relé 83 x 83 x 22 mm.

4 790 Kč
Netatmo Valves Starter pack - 2x thermo hlavice a relé NVP-EN - NVP-EN

Startovací sada Netatmo Radiator Valves starter pack. Sada obsahuje 2 termostatické bezdrátové hlavice, relé a další příslušenství. Díky této sadě ušetříte až 37% energie. Kompatibilní s ostatními termostatickými ventily. Jednoduchá instalace a ovládání. Displej pro zobrazení aktuální teploty. Rozměry hlavice 80 × 58 mm.

3 990 Kč