www.skycomm.cz

Model Horizon Forbidden West – Thunderjaw – 04580590181779

Velmi oblíbený produkt Model Horizon Forbidden West - Thunderjaw - 04580590181779 od skvělého výrobce Good Smile Company jednoduše můžete sehnat zrovna dneska za výborné peníze. Nyní pořídíte za 2 599 Kč.
EAN: 4580590181779
Model Horizon Forbidden West - Thunderjaw - 04580590181779

Představujeme plastový model od společnosti Moderoid. Tento model oživuje obávaného Thunderjawa z populární videohry Horizon Forbidden West. Díky propracovaným detailům a precizní konstrukci zachycuje Thunderjawa s ohromující přesností.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili se představí také Asuna z japonského anime Sword Art Online Progressive.

1 299 Kč

Režisér legendárního Bladerunnera 2049 se rozhodl přinést klasiku sci-fi z osmdesátých let – Dune do kin. Vskočte do světa, který přesahuje vaši představivost spolu se společností Funko, která přichází s novými figurkami z tohoto legendárního universa. Tentokrát vám může poličku zdobit tato figurka jedné z nejoblíbenějších postav – Duncana Idaho.

390 Kč

Velice očekávané porovnání dvou ikonických monster – Godzilly a Konga, se odehrálo v roce 2021 ve filmu Godzilla vs Kong! Který z těchto kolosů si získá místo ve vaší sbírce? Obří Godzilla od Funko POP! figurek útočí na vaši sbírku!

499 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Rocks od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší rockové hvězdy v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. Tentokrát je to figurka Snoop Dogga.

390 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Juuga z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 28 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

499 Kč

Designová akční figurka Chainsaw Man – Aki Hayakawa. S podstavcem. Vyrobena z PVC. Figurka Aki Hayakawa z oblíbené manga anime série Chainsaw Man. Detailně zpracovaná. Výška 23 cm.

799 Kč

Funko POP! figurka Deluxe edice Jacka z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) pro všechny Disney fanoušky a fanynky.

899 Kč

Soška Shiro pro fanoušky Light Novel No Game No Life. Soška je věrně zpracována do nejmenšího detailu, je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé anime sbírky.

4 499 Kč
Máme v nabídce od značky Good Smile Company

Série Pop Up Parade představuje figurky Shizuka Kuze & Takopi z manga Takopi’s Original Sin. Součástí balení jsou 3 miniaturní figurky Takopi, které lze vystavovat samostatně. Nezapomeňte je přidat do své sbírky a užijte si svět mangy v podobě figurek!

1 299 Kč

Rozšiřte svou anime sbírku o dioráma figurku postav Shion a Nezumi z oblíbené manga a anime série No. 6! Dioráma je velké 12 cm a je vyrobeno z kvalitního PVC.

2 399 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku Erena Yeagera z oblíbené manga a anime série Attack on Titan a oslavte poslední epizodu anime seriálu! Figurka je vysoká 16 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

1 199 Kč

Série figurek Nendoroid od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také Vtuberku Uruha Rushia od hololive.

1 299 Kč

Sérii figurek Nendoroid rozšiřuje David z anime Cyberpunk: Edgerunners. Figurka nabízí veliké množství bodů ohybu pro krásné napózování a také bohaté příslušenství. Mezi ním nalezneme 3 obličeje, ruční zbraň, list s efektem Sandevistánu, urnu a další volitelné díly pro různé pózy. Přidejte si Nendoroid Davida do sbírky!

1 999 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku Aki Hayakawa z oblíbené manga a anime série Chainsaw Man! Figurka je vysoká 17 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

1 299 Kč

Společnost Good Smile Company rozšiřuje svou edici Pop Up Parade o přírůstky ze samotného Night City! Parádně zpracované figurky protagonistů z anime Cyberpunk: Edgerunners tak mohou zdobit i vaší poličku! Přidáte do sbírky Rebeccu?

1 199 Kč

Série figurek Nendoroid od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také Vtuberku Shirakami Fubuki od hololive.

2 099 Kč