www.skycomm.cz

MASO HERE koření – Horčice, 250g – P134

Výjimečný produkt MASO HERE koření - Horčice, 250g - P134 od oblíbené značky MASO HERE snadno najdete aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Levně za cenu 99 Kč.
EAN: 8594185679134
MASO HERE koření - Horčice
Ověřit dostupnost
Značka: MASO HERE
99 129 Kč Sleva -23%
Popis produktu

Neboj se experimentovat a dej sušenému masu chuť která třeba takovému hovězímu není rozhodně cizí. Přidej trochu našeho hořčičného prášku před sušením a je to! Nyní i v praktickém pytlíku, z kterého si můžeš doplnit svoji kořenku.

Další zboží z kategorie Chuťovky
ALAVIS MAXIMA doplněk stravy Trau-MAX

Kosmetický přípravek rychle a účinně napomáhající tlumit diskomfort svalů, šlach a kloubů. Efekt již do 30 min.

449 Kč
Monster Pacific Punch

Energetický nápoj v kombinaci s 10 % ovocné šťávy v netradičním námořnickém designu. Ochutnejte netradiční kombinaci exotických chutí inspirovanou mořem a dálkou.

43 Kč
Mixit müsli Granola z pece - čokoláda/lískové ořechy

Granola s čokoládou a ořechy. Přivítejte první čokoládovou granolu od Mixit!

259 Kč
Sour Busters Candy Splash
29 Kč
Máme v nabídce od značky MASO HERE
MASO HERE koření - Piri Piri

Jestli chceš masu dodat více rozmanitou chuť a nejde ti primárně o pálivost, tak je pro tebe ideální naše piri piri směs. Před samotným sušením stačí ještě maso trochu poprášit a je to. Nyní i v praktickém pytlíku, z kterého si můžeš doplnit svoji kořenku.

199 Kč
MASO HERE - Jerky

Po vzoru starých indiánů ti přinášíme hovězí jerky, jehož chuť jsme vyladili do posledního detailu. Tenké plátky hovězího masa, tradiční příprava, unikátní směs našeho koření a sójová omáčka. Nic víc, nic míň. V jednoduchosti je krása a u našeho jerky to platí dvojnásob.

129 Kč
MASO HERE - Biltong

Náš hovězí biltong vyladěný červeným kampotským pepřem až z Kambodži. Kombinace jemného hovězího masa s výraznou pepřovou chutí je gastronomický zážitek, o který nesmíš přijít.

129 Kč
MASO HERE koření - Grilovací s bylinkami

Grilovací koření se spoustu bylinkami se hodí v kombinaci s grilovanými sýry nebo zeleninou. Stačí trochu nasypat a můžeš rozpálit svůj gril. Praktická kořenka v balení.

99 Kč