www.skycomm.cz

MASO HERE koření – Chilli, 250g – P132

Tento kvalitní kousek MASO HERE koření - Chilli, 250g - P132 od značky s dlouholetou historií MASO HERE pohodlně dostanete právě pořád výhodně. Aktuálně za 99 Kč.
EAN: 8594185679127
MASO HERE koření - Chilli
Ověřit dostupnost
Značka: MASO HERE
99 129 Kč Sleva -23%
Popis produktu

Jestli chceš masu dodat na pikantnosti, tak je pro tebe naše chilli směs jako dělaná. Není to žádnej zabiják, takže žádnej strach. Před samotným sušením stačí ještě maso trochu poprášit a je to. Nyní i v praktickém pytlíku, z kterého si můžeš doplnit svoji kořenku.

Další zboží z kategorie Chuťovky
Mountain Dew Code Red

Rudá limonáda s vysokým obsahuje kofeinu (54 mg v plechovce) a s příchutí třešní.

379 Kč
Zoombeast Candies

Lízátka Zoombeast barvící jsou s ovocnou příchutí, která vám obarví pusu. Každé lízátko je baleno samostatně.

499 Kč
Coca Cola Classic

Klasická vynikající americká Coca-Cola.

379 Kč
Doplněk stravy M3/s PUMP - Long Island Iced Tea

M3/s PUMP – Long Island Iced Tea je dokonalá předtréninkovka bez stimulantů. Balení obsahuje 362,5 g, což vychází na 50 dávek. Jedna dávka obsahuje 7,25 g, míchá se s 175 ml vody, povolené jsou dvě dávky denně. Je vynikající pro posilování v pozdních večerních hodinách.

749 Kč
Máme v nabídce od značky MASO HERE
MASO HERE - Sójová omáčka k přípravě sušeného masa 500 ml - P149

Přinášíme ti parádní sójovku na výrobu tvých vlastních jerky. Díky pomalé a čistě přírodní fermentaci je zajištěna nejvyšší jakost s ohledem na tu nejlepší chuť. Navíc je bez lepku!

159 Kč

Neboj se experimentovat a dej sušenému masu chuť která třeba takovému hovězímu není rozhodně cizí. Přidej trochu našeho hořčičného prášku před sušením a je to! Nyní i v praktickém pytlíku, z kterého si můžeš doplnit svoji kořenku.

99 Kč

Pro všechny milovníky našeho biltongu tu máme dárkový balíček, který ocení každý správný masožravec. V tomhle balení najdeš 5 kusů našeho masa zabalené ve stylové krabičce. Tenké plátky kvalitního sušeného masa připraveny jihoafrickou recepturou budou pro tvé chuťové pohárky jedinečným kulinářským zážitkem.

499 Kč
MASO HERE koření - Horčice

Neboj se experimentovat a dej sušenému masu chuť která třeba takovému hovězímu není rozhodně cizí. Přidej trochu našeho hořčičného prášku před sušením a je to! Praktická kořenka v balení.

99 Kč