www.skycomm.cz

MASO HERE koření – Česnek, 250g – P133

Tento akční a ve slevě produkt MASO HERE koření - Česnek, 250g - P133 od dodavatele se skvělou pověstí MASO HERE lze koupit zrovna dneska napořád výhodně. Právě nyní za 109 Kč.
EAN: 8594185679172
MASO HERE koření - Česnek
Ověřit dostupnost
Značka: MASO HERE
109 129 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Jestli chceš masu dodat chuť česneku, tak je pro tebe ideální využít náš sušený česnek ve formě prášku. Před samotným sušením stačí ještě maso trochu poprášit a je to. Nyní i v praktickém pytlíku, z kterého si můžeš doplnit svoji kořenku.

Další zboží z kategorie Chuťovky
AriZona Watermelon

Osvěžující limonáda se skvělou melounovou chuť, obohacená o vitamín C, vytvořena ve filtrované vodě, Země původu: USA, obsah balení 680 ml.

55 Kč
Mixit preclíky - mix čokolády

Tři preclíky jdou, do mixu za sebou! Nejdřív si ale dají čokoládovou koupel. Pro naše vypečené preclíky jsme vybrali lázeň z mléčné a hořké čokolády a nechyběla ani lázeň z bílé čokolády se slaným karamelem. Kdo si láme hlavu, jaký preclík zvolit, je pro něj náš čokoládový mix preclíků ten pravý. Naše Mixit preclíky neobsahují žádná umělá sladidla, umělá aromata ani palmový olej.

169 Kč
Mixit Křupavé ovoce - banán/jahoda

Mrazem sušené banány a jahody, křupavé, hmotnost 80g.

159 Kč
PEDRO Myšky

Želé cukrovinky ve tvaru myšky s ovocnou příchutí a českou tradicí.

139 Kč
Máme v nabídce od značky MASO HERE
MASO HERE - Jelení Originál 30g - P010

Tentokrát jsme v naší originální směsi afrického koření vykoupali jelena. Přesně tak jak jste to chtěli. Žádné vepřové, krůtí nebo kuřecí maso, kterého jsou plné obchody. Chtěli jste zvěřinu, tak ji tady máte. Je to prémiovka, která nám v shopu chyběla…

99 Kč

Pro všechny milovníky našeho biltongu tu máme dárkový balíček, který ocení každý správný masožravec. V tomhle balení najdeš 5 kusů našeho masa zabalené ve stylové krabičce. Tenké plátky kvalitního sušeného masa připraveny jihoafrickou recepturou budou pro tvé chuťové pohárky jedinečným kulinářským zážitkem.

499 Kč
MASO HERE - Základní směs koření - Jerky

Při výrobě domácího jerky je koření základ. Abys to měl snadnější, tak jsme ti namíchali směs, kterou sami používáme. Stačí si zvolit správný poměr a můžeš začít.

119 Kč
MASO HERE - Hovězí Česnek 40g - P079

Biltong vcelku sušený a ručně nasekaný až těsně před vložením do obalu. Tentokrát s česnekovou příchutí, kterou jste si vybrali v internetovém hlasování přímo vy – masožravci. Původně limitovaná edice, která natrvalo zakotvila v naší nabídce.

129 Kč