www.skycomm.cz

Marvel Guardians of the Galaxy – Groot, XL, fialová – MGGE029

Unikátní výrobek Marvel Guardians of the Galaxy - Groot, XL, fialová - MGGE029 originál od výrobce GE Editores máte možnost najít zrovna dnes za rozumné peníze. K sehnání zrovna v akci za 549 Kč.
EAN: 8435497267643
Marvel Guardians of the Galaxy - Groot

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí legendárního filmu Guardians Of The Galaxy od komiksového vydavatelství Marvel. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu postav Strážců galaxie.

Další zboží z kategorie Podložky pod myš

Herní podložka pod myš Asus ROG Scabbard. Trvanlivá textilie Cordura Lite odolná proti postříkání nebo skvrnám, pro optické i laserové senzory, protiskluzový podklad „ROG red“, švy odolné proti roztřepení, Zářivý nápis ROG Scabbard, rozměry 900 x 400 x 2 mm.

555 Kč

Herní podložka pod myš ve velikosti L. Obšitá. Měkká. Protiskluzová gumová základna. Voděodolný povrch. Rozměry 450 × 400 × 4 mm.

1 172 Kč

Herní podložka pod myš i klávesnici. Pro optické i laserové senzory myší. Design World Tour Tokyo. Látkové provedení. Obšitá. Gumová protiskluzová spodní část. Velikost XXL. Rozměr 900 × 400 mm.

499 Kč

Herní látková podložka pro myš. Měkký látkový povrch, protiskluzová gumová základna, obšité hrany, pratelná, pro všechny typy a druhy myší. Rozměry 41 x 46 cm. Heavy verze tloušťka 5 mm.

449 Kč

Podložka pod myš, voděodolný povrch, materiál – povrch hladké mikrovlákno + pogumovaná spodní strana, rozměry XL – 920 x 294 x 3 mm, hmotnost 0.2 kg.

269 Kč

Kvalitní ergonomická podložka pod myš, měkká gelová opěrka pro zápěstí, protiskluzová spodní strana, povrch z měkkých mikrovláken, ideální pro všechny typy myší, rozměry 236 x 205 x 16 mm.

199 Kč

Podložka pod myš. Vysoce kvalitní textilní povrch, který zvyšuje přesnost. Elegantní vzhled a dlouhá životnost. Maximální ergonomie a opora pro zápěstí. Obšité kraje. Pohodlný skluz pro optické i laserové myši. Rozměry 480 x 400 x 3,5 mm.

799 Kč

Podložka pod myš, vhodná pro profesionální hráče, pogumovaná základna, tloušťka 3 mm. Rozměry: 400 x 900 mm.

1 009 Kč
Máme v nabídce od značky GE Editores

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí filmové a knižní ságy Harry Potter. Červená rohožka vyvedená v motivu bradavické koleje Nebelvír.

499 Kč

Herní látková podložka s motivem The Witcher: Icons, vyrobena z velmi odolné tkaniny s pevným obšitím a sílou 4mm. Hladký povrch, protiskluzová spodní strana, optimalizována pro všechna nastavení myši, rozměry 80×35 cm.

499 Kč

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí superhrdiny Batman od komiksového vydavatelství DC Comics. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu superhrdiny Batman.

499 Kč

Stylové hrací karty s grafikou populární manga a anime série Haikyu!!. Balíček obsahuje standardní sadu 52 karet + 2 žolíky na kvalitním papíře.

399 Kč

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí superhrdiny Captain America od komiksového vydavatelství Marvel. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu štítu postavy Captain America.

499 Kč

XL podložka pod myš s rozměry 80 x 35 cm a motivem Star Wars: The Mandalorian. Hmotnost 380 gramů. Tloušťka 4 mm, povrch z voděodolné potahové látky, protiskluzová úprava ze spodní strany, snadné srolování za účelem přenášení podložky. 100% oficiální licence.

549 Kč

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí kreslené kočky Pusheen. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu kočky Pusheen.

549 Kč
-6%

Oficiální blok a doplňkové zboží z katalogu produktů s licencí historické hry Assassin’s Creed. Červený zápisník v kožené vazbě inspirovaný historickou hrou Assassin’s Creed.

199 Kč