www.skycomm.cz

Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin – Build & Battle Stadium – PCI85072

Oblíbený výrobek Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin - Build & Battle Stadium - PCI85072 od populárního výrobce Nintendo snadno získáte zde extra výhodně! Nabídka od 1 099 Kč.
EAN: 820650850721
Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin - Build & Battle Stadium - PCI85072
Ověřit dostupnost
Značka: Nintendo
1 099
Popis produktu

Nové rozšíření karetní hry Pokémon Trading Card Game je tady! Sword & Shield se rozrůstá o Lost Origin, ve kterém se můžete těšit na nové silné Pokémony jako je Giratina VSTAR, Aerodactyl VSTAR, Kyurem VMAX, Enamorus V, Radiant Gardevoira, Magnezone, Drapion, Hisuian Goodra, a Hisuian Zoroark. Pořiďte si booster balíček a najděte si svého oblíbeného Pokémona do sbírky!

Další zboží z kategorie Společenské hry
Karetní hra Magic: The Gathering Innistrad: Double Feature - Draft Booster (15 karet) - 0195166158310

V Crimson Vow a Midnight Hunt se vracíme do Innistrad plné upírů, zombie a vlkodlaků! Dozvíte se také, proč by se všichni upírští lordi sešli na jednu ultra exkluzivní svatbu. Je to opravdu událost, pro kterou se umírá. Speciální Double Feature draft booster obsahuje karty z obou sérií! Karty jsou černobílé (Silver screen) s barevným okrajem! Karty jsou v angličtině.

229 Kč

Klasická cestovní deskovka pro děti od 4 let. Vyrobeno z 100% FSC dřeva a textilie. Bavlněný pytlík slouží zároveň jako herní plocha.. Podporuje rozvoj dětské logiky. Rozměry hrací plochy 19 × 15 cm.

49 Kč
Desková hra Fallout - Nová Kalifornie (rozšíření) - FZX03CZ

Rozšíření Nová Kalifornie přináší nové úkoly, společníky, vaulty a předměty pro Fallout: Desková hra. Nový kooperativní scénář dovoluje přeživším spolupracovat a nové mapové díly přináší mnohem více zábavného objevování. Slunce vyšlo, zbraně ven! Máte vše, co bude potřeba k dobytí Nové Kalifornie?

1 099 Kč
Album Ultra Pro Pokémon - Frosted Forest

Krásné kroužkové album společnosti Ultra Pro s motivem Frosted Forest na ochranu vaší sbírky kartiček hry Pokémon TCG. Album je vhodné pro složky 3×3 karty. Neobsahuje stránky, nutné dokoupit samostatně zde.

279 Kč
Máme v nabídce od značky Nintendo
Figurka Amiibo Smash - Inkling 64 - NIFA0663

Amiibo Smash figurka Inkling 64 pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo. Pomocí postavičky se do hry přenáší data, která můžete využít mnoha způsoby. Postačí dotknout se figurkou NFC dotykového bodu na ovladači Wii U GamePadu, Joy-Conu, spodní části handheldů New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL nebo speciálního zařízení pro starší kapesní konzole z rodiny Nintendo 3DS.

549 Kč
Pokkén Tournament DX (SWITCH) - NSS530

Populární bojovka s Pokémony míří také na konzoli Nintendo Switch a to s novými Pokémony a novými možnostmi ovládání. Převezměte kontrolu nad více než dvaceti bojovníky z řad těch nejlepších Pokémonů a bojujte s ostatními v mnoha různých arénách.

1 449 Kč
Xenoblade Chronicles 2 (SWITCH) - NSS822

Xenoblade Chronicles 2 bude nástupcem geniálního RPG pro konzoli Wii a handheldy New Nintendo 3DS/New Nintendo 3DS XL Xenoblade Chronicles, které se dočkalo také nepřímého pokračování pro konzole Wii U nesoucím název Xenoblade Chronicles X.

1 449 Kč
Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Silver Tempest - Build & Battle Stadium - PCI85108

Nová sada karetní hry Pokémon TCG: Sword & Shield s názvem Silver Tempest je tady! Těšte se na víc jak 190 karet, nové V a VMAX Pokémon, stejně jako nové Radiant Pokémony, karty se speciálními arty a mnoho dalšího.

1 499 Kč