www.skycomm.cz

Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Silver Tempest – Booster – PCI85091

Unikátní a žádaný produkt Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Silver Tempest - Booster - PCI85091 od populární značky Nintendo můžete nakoupit zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Právě lze objednat jen za 139 Kč.
EAN: 820650850912
Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Silver Tempest - Booster - PCI85091
Ověřit dostupnost
Značka: Nintendo
139
Popis produktu

Nová sada karetní hry Pokémon TCG: Sword & Shield s názvem Silver Tempest je tady! Těšte se na víc jak 190 karet, nové V a VMAX Pokémon, stejně jako nové Radiant Pokémony, karty se speciálními arty a mnoho dalšího.

Další zboží z kategorie Společenské hry
Karetní hra Krycí jména: Obrázky - 258

První verze Krycích jmen, obdržela mnoho ocenění a stala se známou party hrou na mnoha místech naší planety. Toto je další varianta a nutno dodat, že byť se to nezná, je skutečně jiná a pro některé lidi i zábavnější. Pokračování nejlepší party hry historie dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com stojí za to a bude bavit. Opět od známého českého tvůrce stolních her, Vlaadi Chvátila. Stále jde o týmovou hru, kde musíte přemýšlet, být rychlí a také mít otevřenou mysl.

489 Kč
Desková hra Milostný dopis - FZLL01CZ

Nová verze světového bestselleru Milostný dopis z roku 2019. Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by mohla vládnout.

399 Kč
Desková hra Civilizace - Nový Úsvit - Terra incognita

Strategická desková hra o umění dobývání a diplomacie na pozadí starověké civilizace. Pro děti od 14 let. Určena pro 2 – 4 hráče. Délka hry 60 – 120 minut. Deskovka je klasickou adaptací úspěšné videohry.

999 Kč

Nech se pohltit sběratelskou karetní hrou Pokémon TCG (GO). Dodej sílu svému balíčku pomocí balení Pokémon TCG: Pokémon GO – Mini Tin a rozdrť svého protivníka. Každé balení karetní hry Pokémon TCG obsahuje kód pro online hru Pokémon Trading Card Game. Staň se mistrem pokémonů právě teď!

239 Kč
Máme v nabídce od značky Nintendo

Zkoumejte Pokémony v jejich přirozeném prostředí a přidejte si je do své sbírky … fotografií! Divocí Pokémoni jsou plní překvapení, která postupem času objevíte. Studiem jejich chování můžete odhalit mnohé. Jedinečná dobrodružná hra New Pokémon Snap je nástupcem úspěšné netradiční hry Pokémon Snap z konzole Nintendo 64.

1 199 Kč

Speciální sada pro karetní sběratelskou hru Pokémon TCG se zaměří na populární mobilní hru Pokémon GO! Vydejte se opět na lov a posbírejte všechny karty, které získáte jen a pouze ve speciálních produktech této sady (booster balíčky nejsou samostatně prodejné). Tato sada je zaměřena na Radiant Eevee.

1 699 Kč
Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Silver Tempest - Elite Trainer Box - PCI85107

Nová sada karetní hry Pokémon TCG: Sword & Shield s názvem Silver Tempest je tady! Těšte se na víc jak 190 karet, nové V a VMAX Pokémon, stejně jako nové Radiant Pokémony, karty se speciálními arty a mnoho dalšího.

999 Kč
Nintendo Switch ochrané pouzdro a folie - NSP130

Transportní obal a fólie na displej pro konzoli Nintendo Switch.

499 Kč