www.skycomm.cz

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet Blister Booster – PCI85325

Ve slevě tento produkt Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet Blister Booster - PCI85325 od našeho výrobce The Pokémon Company jednoduše pořídíte zde nyní za extra cenu. V akci za 119 Kč.
EAN: 0820650853258
Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet Blister Booster - PCI85325

1 booster balíček v papírovém obalu 1. vlny generace Scarlet and Violet karetní hry Pokémon TCG. Booster obsahuje 10 náhodně namíchaných karet pro rozšíření vaší sbírky. V edici Scarlet and Violet se můžeme těšit na zbrusu nové Pokémony 9. generace ze stejnojmenného titulu pro Nintendo Switch a návrat karet typu EX, dále na představení Tera Pokémonů ex v krystalovém designu a desítky krásně ilustrovaných karet, které vyobrazují Pokémony spolu s jejich trenéry. Hra je v angličtině.

Další zboží z kategorie Společenské hry

Dřevěná hra pro děti od 4 let. Celodřevěné provedení včetně praktické krabičky obsahuje 9 kamenů. Piškvorky podporují rozvoj logického myšlení a postřehu u předškoláků.

139 Kč

Krabička na karty Ultra Pro: Pokémon – Arceus Alcove Flip Elite Series. Odolné provedení. Praktický zavírací mechanismus. Určena pro více než 100 karet v obalu.

499 Kč
-19%

Hra plná blafování a odvážných sázek, kde musíte být vychytralejší, než vaši protihráči… anebo odvážnější! V každém tahu si každý z hráčů tajně zvolí číslo mezi 000 a 999 a napíše ho na svoji destičku. Následně si všichni hráči najednou zapsaná čísla ukážou.

241 Kč
-9%

Desková hra. Dobrodružná deskovka ze světa pohádek bratří Grimmů. Pro děti od 10 let. Hrát může 2 – 5 hráčů. Délka jedné hry je 45 minut.

1 232 Kč

Pokud hledáte ochranné obaly na vaše sběratelské kartičky a zároveň vás zajímá poměr cena/výkon, ochranné obaly od společnosti Ultimate Guard jsou tou správnou volbou. Nabízí dlouhou životnost, vysokou průhlednost a skvěle padnou do ruky při míchání. Balíček obsahuje 100 ks obalů na karty standardní velikosti (66 x 91 mm).

175 Kč
-9%

Čeká vás nová výzva! Tracer, Reinhardt, Mei a Lúcio jsou připraveni sestavit 1000 hádanek z nejnovější videohry ze série Overwatch. Pomozte jim poskládat kousky dohromady.

499 Kč

Detailně zpracované kovové pouzdro v podobě Hvězdy smrti ukrývá strategickou karetní hru, která prověří Váš důvtip a kombinační schopnosti! Kdo nakonec po vzoru Lukea Skywalkera setřese nepřátele a získá prostor zasáhnout kritické místo nejmocnější zbraně Impéria?

299 Kč

Krásné kroužkové album společnosti Ultra Pro s ve velkém formátu až na 450 karet při použití maximálního počtu 50 stránek. Jedná se o skvělou metodu na ochranu vaší sbírky kartiček. Album je vhodné pro složky 3×3 karty. Neobsahuje stránky, nutné dokoupit samostatně.

379 Kč
Máme v nabídce od značky The Pokémon Company

Paldea Evolved je druhá sada pro karetní hru Pokémon TCG ze ságy Scarlet and Violet! Těšit se můžete se na víc jak 190 karet, více než 30 karet trenérů, představení Tera Pokémon ex s crystalline vzhledem a mnoho dalšího!

1 999 Kč
-6%

Tento ex Box obsahuje kromě standardních 4 boosterů také oversized kartu, kartu s kódem a foilovou kartu.

421 Kč

Pokémon V-Union je jeden silný Pokémon rozdělený do čtyř karet! Jeden V-UNION přináší čtyři fantastické útoky. Toto balení přináší jednoho V-UNION Pokémona, booster balíčky pro posílení vaší sbírky, hrací podložku, oversized kartu a kód pro TCG online!

899 Kč

Paldea Evolved je druhá sada pro karetní hru Pokémon TCG ze ságy Scarlet and Violet, která celosvětově vychází 9. 6. 2023. Těšit se můžete se na víc jak 190 karet, další řadu Pokémonů EX nebo speciálně ilustrovanou galerii s Pokémony a jejich trenéry. Nově se představí také Tera Pokémon EX s crystalline vzhledem a mnoho dalšího! Booster obsahuje 10 náhodných karet s garancí minimálně jedné vzácné karty (tj. minimálně holo rare karty). Tento balíček nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče.

91 Kč
-6%

Mini Album pro vaše Pokémon TCG kartičky, do kterého se vejde až 60 karet. Každé portfolio obsahuje booster balíček, takže ho můžete začít hned plnit!

139 Kč

Spojte se s původními electric type Pokémony a začněte nový den v Kantó. Tento nový den přináší příležitosti, jak se znovu setkat se starými přáteli a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Zapdose a Electabuzze na speciálních kartách s nádhernými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země. Udeřte elektrizující silou a pak ustupte rychle jako blesk pomocí Zapdos ex! V rozšíření Scarlet & Violet 151 na vás čekají nová dobrodružství a spoustu nových možností!

579 Kč

Toto balení sběratelských karet Pokémon TCG League Battle Deck obsahuje vše potřebné pro jednoho hráče, který chce začít s hraním a nebo chce získat karty nové edice. Balíček 60 karet je upravený tak, aby obsahoval pokémony, jejich trenéry, energie i podpůrné karty a hráč s ním mohl ihned sednout za stůl a hrát.

649 Kč

Nová sada s novým konceptem type-shifted Tera Pokémon ex. Tito Pokémoni budou používat jiné typy Energií než jejich běžné typy – např. Darkness Charizard ex, Lightning Tyranitar ex apod. Další type-shifted Tera Pokémoni budou Eiscue ex, Vespiquen ex.Mezi ex Pokémony pak byly představeny varianty Dragonite ex, Greedent ex, Revavroom ex a Melmetal ex.

99 Kč