www.skycomm.cz

Karetní hra Pokémon TCG: Pokémon GO Premier Deck Holder Collection – Dragonite VSTAR – PCI85079

Tento unikátní výrobek Karetní hra Pokémon TCG: Pokémon GO Premier Deck Holder Collection - Dragonite VSTAR - PCI85079 od značky se skvělou pověstí Nintendo jednoduše pořídíte v aktuální nabídce za rozumné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 999 Kč.
EAN: 820650850790
Karetní hra Pokémon TCG: Pokémon GO Premier Deck Holder Collection - Dragonite VSTAR - PCI85079
Ověřit dostupnost
Značka: Nintendo
999 1 049 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Speciální sada pro karetní sběratelskou hru Pokémon TCG se zaměří na populární mobilní hru Pokémon GO! Vydejte se opět na lov a posbírejte všechny karty, které získáte jen a pouze ve speciálních produktech této sady (booster balíčky nejsou samostatně prodejné).

Další zboží z kategorie Společenské hry

Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco přiučí v zábavné vědomostní hře. Pravidla AZ Kvízu Junior vychází z AZ Kvízu pro dospělé a děti při něm bohatě rozvíjí nejen své vědění, ale také strategické schopnosti. Vyhrává ten, kdo nejrychleji propojí tři strany herního plánu svými žetony, které získal za správné odpovědi na soutěžní otázky.

269 Kč
Desková hra Šachy Keith Haring

Extravagantně ilustrované dřevěné šachy, které si jistě najdou místo na poličce, jako dekorace. Produkt, který prostě musí mít každý fanoušek dizajnu a Keitha Haringa.

871 Kč
Karetní hra Star Wars: The Deckbuilding Game - FSWG01CZ

Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Povstalecká aliance statečně bojuje proti tyranii Galaktického impéria. Každé další vítězství v povstalcích posiluje naději a každá hrdinská oběť je utvrzuje v jejich vzdoru. Avšak zdroje Impéria jsou nezměrné a palebné síle imperiální flotily se nic nevyrovná. A protože ani jedna ze stran nemíní uznat porážku, jejich válka zuří napříč celou galaxii.

999 Kč
Puzzle The Witcher - Griffin Fight (Good Loot) - 05908305231233

Good Loot představuje kolekci vysoce kvalitních puzzle s nimiž se fanoušci her a popkultury přesunou do svých oblíbených světů, zobrazených jedinečnou grafikou, které můžete skládat sami nebo s přáteli. Sledujte střet Geralta z Rivie s bestií z Bělosadu. Slavný duel s griffinem je jednou z prvních důležitých výzev, kterým Zaklínač čelí ve třetí části hry. Znáte výsledek této úchvatné potyčky?

499 Kč
Máme v nabídce od značky Nintendo
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (SWITCH) - NSS703

Pokračování jednoho z nejúspěšnějších dílů série The Legend of Zelda s podtitutlem Breath of the Wild nás opět zavede do fantasy světa království Hyrule a dalších po boku Linka a princezny Zeldy. Tentokrát se podíváme také do oblak!

1 699 Kč

Triangle Strategy je taktické RPG v krásné HD 2D grafice od společnosti Square Enix pro konzoli Nintendo Switch, ve které se ocitnete v krásně vytvořeném světě. V tom válčí tři národy nad docházejícími zásobami soli a železa. Krásný příběh doplněný o unikátní soubojový systém vás vtáhne do hry stejně jako specifické a krásné audiovizuální zpracování.

959 Kč
Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp (SWITCH) - NSS022

Velte armádě ve strategických tahových bitvách jako taktický poradce Orange Star Army. Vaše bojové zkušenosti jsou potřeba napříč kompletním bojištěm – na zemi, na moři i ve vzduchu. Porážejte nepřátelské jednotky a zabírejte celá města i základny k tomu, abyste zajistili mír. Dávejte si pozor na postupně proměňující se terén i počasí a veďte své jednotky k vítězství na mnoha mapách. Tento remake obsahuje dvě kampaně, které popisují události her Advance Wars a Advance Wars 2: Black Hole Rising!

1 399 Kč
Nintendo Pro Controller Splatoon 3 Ed. (SWITCH) - NSP1422

Gamepad herní edice Splatoon 3. Kompatibilní s konzolí Nintendo Switch. Podporuje technologii Bluetooth. Nabídne klasický design. Speciální antiskluzová úprava na povrchu úchopů. Vibrační funkcionalita HD Rumble. Podpora Amiibo. Obsahuje akcelerometr, gyroskopický senzor pohybu. Součástí balení je nabíjecí kabel.

1 999 Kč