www.skycomm.cz

Ikon Call of Duty Ghost nabíjecí stojánek, LED, 2x USB – CGIKCD400481

Tento akční a ve slevě kus Ikon Call of Duty Ghost nabíjecí stojánek, LED, 2x USB - CGIKCD400481 od skvělé a známé značky Exquisite Gaming jde nakoupit zrovna dneska za výborné peníze! Aktuálně v akci za 799 Kč.
EAN: 5060525895616
Ikon Call of Duty Ghost nabíjecí stojánek
Ověřit dostupnost
799 999 Kč Sleva -20%
Popis produktu

Stojánek s podsvíceným ikonickým symbolem Batman, umístěným na vrcholu sloupku s osvětlenými okraji je vybaven patentovaným systémem R.E.S.T., který udrží cokoli od ovladačů až po telefon. Nová éra svítících nabíjecích stojanů, ideální pro ovladače PS5 nebo XboxS/X.

Další zboží z kategorie Kancelářská technika
Genius QCam 6000

Kvalitní webkamera s vysokým rozlišením Full HD vhodná např. pro aplikace Skype, Messenger a Meet. Vestavěný mikrofon, možnost otočení o 360°. Rozměry 75,4 × 54,5 × 42 mm, hmotnost 78 g.

809 Kč
Gunnar Torpedo-X Razer edition

Herní brýle, jantarová skla, dioptrie 0,2. Určené pro hráče a kancelářské pracovníky. Zvyšují kontrast, zdůrazňují detaily a vizuální vjemy při práci s PC. Blokují až 65 % modrého světla a 100 % UV záření. Čočky s 0,2 dioptrií jsou vhodné pro běžné nošení i pro osoby nepoužívající brýle na čtení. Limitovaná edice Razer. Elegantní a lehké. Vyměnitelný pásek pro pohodlí při nošení náhlavní soupravy. Čočky „Amber“. Široký nylonový rám bez okraje.

1 699 Kč
Neewer RL-18 světlo se stativem

Profesionální set stativu s kruhovým světlem určený pro tvorbu videí a fotografií na sociální sítě, YouTube atd. 48 cm LED reflektor. Výkon 55 W. Světelná teplota 5500K. Možnost snižování intenzity světla. Oranžový a bílý filtr. 155 cm dlouhý výsuvný hliníkový stativ s bluetooth dálkovou spouští.

3 490 Kč
Xtrfy držák kabelu B4

Flexibilní a zároveň stabilní držák kabelu myši. Flexibilní silikonové rameno. Stabilní základna s kovovým závažím. Protiskluzová gumová podložka. Kompaktní rozměry. Stejné barevné kombinace k myším Xtrfy M4.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

599 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Ovladač vám pohlídá zelený Hulk.

599 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C kabelem. O ovladač se osobně postará Spiderman Miles Morales.

599 Kč

Cable Guy je navrhnut k držení DualShocku či DualSense, Xbox ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Captain America.

599 Kč