Máme v nabídce od značky Paladone

Krásné lampička, vhodná jako noční světlo, se znaky kolečka, čtverečku, křížku a trojúhelníku, jako je známe z ovladačů populárních konzolí Sony PlayStation. Lampička má několik módů, kdy svítí jen některé znaky, případně se rozsvěcí podle okolního zvuku (např. hudby). Tentokrát ve větší XL verzi.

799 Kč

Oficiální lampa a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem a grafikou počítačové hry Minecraft. Dekorativní 3D plastová stolní lampa ve tvaru Creepera, ze známé počítačové hry Minecraft.

429 Kč

Každodenní potřeby do práce, školy nebo pro boj se zločinem můžete nosit v tomto krásném batohu inspirovaném Batmanem od DC Comics. Ten je v základu jednoduchý, ale dostatečně prostorný se samostatnou kapsou vepředu.

609 Kč

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí fantasy seriálu The Witcher. Rohožka s motivem Toss a coin.

499 Kč

Při setmění si rozsviťte tuto lampičku s krásným 3D dioramatem z videoherního fenoménu Minecraft. Celý model nabízí velkou míru detailů, které je radost objevovat. Lampička je napájena skrze USB kabel a má nastavitelné stupně svítivosti, které můžete přepínat otáčením bedýnkou TNT. Perfektní dárek pro všechny fanoušky kostičkového světa Minecraft.

999 Kč

Oficiální puzzle z katalogu produktů s licencí superhrdiny Spiderman od komiksové společnosti Marvel. Puzzle s motivem supehrdiny Spiderman. Puzzle obsahuje 750 dílků.

269 Kč

Sada dvou oficiálně licencovaných zarážek z PVC, která vám jistě podrží všechny vaše knihy a je perfektním doplňkem pro fanoušky herní série Super Mario. Tato zarážka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost produktu. Dvojice zarážek je vytvořena ve tvaru ikonických postav – Maria a Luigia, kteří jsou oblíbenými protagonisty her z tohoto univerza. Ideální dárek pro sběratele a hráče.

499 Kč

Parádní hrnek pro komiksové fajnšmekry s 3D logem Marvelu na uchu! Podobný hrnek má doma třeba Spider-Man, Hulk nebo Black Widow!

299 Kč