www.skycomm.cz

Hračka Small Foot – Batoh s příslušenstvím pro průzkumníky Discover – LE12336

Oblíbený a akční kousek Hračka Small Foot - Batoh s příslušenstvím pro průzkumníky Discover - LE12336 originál od značky Small foot by Legler máte možnost koupit zrovna dneska za akční cenu. Aktuálně za super cenu 1 527 Kč.
EAN: 4020972123367
Hračka Small Foot - Batoh s příslušenstvím pro průzkumníky Discover - LE12336
Popis produktu

Pro milovníky dobrodružství! Tento odolný batoh se stane ideálním společníkem na cestách přírodou. Vejde se do něj pohodlně všechno vybavení: nádoba na hmyz se šroubovacím víčkem a integrovanou lupou, dřevěný dalekohled, síť na hmyz s teleskopickou tyčkou, kompas na šňůrce, lupa, pinzeta, lopatka, karabina. Na batohu je praktické, že jej lze díky zipu otevřít dokořán, má nastavitelné ramenní popruhy a mnoho poutek, na která můžete zavěsit vybavení.

Další zboží z kategorie Společenské hry
Karetní hra Albi Bang! - Fistful

Při hraní Fistful se od počínaje druhého kola vždy otočí jedna karta z balíčku Fistful. Otočená karta ovlivňuje všechny hráče po celé kolo a vždy účinkuje na všechny hráče. Na začátku dalšího kola se otočí další karta s jiným účinkem.

149 Kč
Desková hra Ponožkožrouti - LFSSM01CZ

V tomto domě už nejde najít jediný kompletní pár ponožek! Zase je celý zamořený těmi prokletými příšerkami. Pomozte skřítkům v hledání ztracených ponožek a zjistěte, co se skrývá v zavřených místnostech uvnitř krabice!

759 Kč
Desková hra POP! Funkoverse - Harry Potter Base Set (EN) - 0889698458924

Základní sada pro deskovou hru POP! Funkoverse obsahující základní mapy, 4 figurky a vše nezbytné pro hraní této akční deskové hry. Tato edice vás zavede do Bradavic v mapách jako je Brumbálova pracovna nebo Ministerstvo kouzel. V balení také najdete figurky a herní karty od Dolores Umbridge, Albuse Brumbála, Reubeuse Hagrida a Severuse Snapa.

1 149 Kč
Karetní hra Dixit - Odyssey - ASDIX04CZ

Objevte s Dixit Odyssey kouzlo světa Dixit – oblíbené deskové hry vyznamenané několika prestižními cenami! Odhalte tajemství ukrytá v obrázcích, vyhněte se léčkám svých soupeřů a naplno rozviňte svou fantazii! Nyní se můžete s Dixitem bavit až ve 12 hráčích, vyzkoušet nové varianty pravidel a objevit další pohádkové světy!

799 Kč
Máme v nabídce od značky Small foot by Legler
Venkovní hra Small Foot - Slackline set (včetně ochrany stromu) - LE10476

Slackline set – včetně ochrany stromu. Slackline je moderní trendový sport, který uspokojí rodinku prahnoucí po odpolední zábavě, i odvážného dobrodruha, který potřebuje rozproudit adrenalin. Tento sport trénuje tělesné napětí a rovnováhu. Ono se to totiž nezdá, ale takové balancování na pružném popruhu není vůbec jednoduché. Je potřeba zapojit každý sval v těle, a přitom můžete stát jen pár centimetrů nad zemí.

1 349 Kč
Desková hra Small Foot - Člověče nezlob se!

Desková hra pro všechny věkové kategorie. Kultovní deskovka v celodřevěném provedení. Praktické balení pro uschování figurek a kostek. Německá výroba. Součástí balení jsou 2 hrací kostky. Hra je vhodná pro děti od 4 let. Rozměry 15 × 15 × 2 cm.

149 Kč
Hračka Small Foot - Motorická deska se zámky a otáčivými prvky - LE12392

Hrací deska v moderních trendových barvách a spoustou viditelného dřevěného materiálu představuje širokou škálu aktivit na podporu rozvoje jemné motoriky. Tato nástěnka nabízí spoustu zámků, které děti znají z každodenního života a mohou si je zábavnou formou procvičovat.

952 Kč
Desková hra Small Foot Sudoku

Světoznámá hra s čísly Sudoku. Všechny barevné dřevěné kostky jsou uspořádány v dřevěnému rámu. Součástí je 40 předloh pro obtížnosti začátečník až expert.

229 Kč