www.skycomm.cz
Nejnovější produkty

Album Ultra Pro Pokémon – Obsidian Flames, A4, na 180 karet – 074427160708

Album velikosti A4 s motivem Obsidian Flames, které pojme až 180 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a nebudou mít ohnuté rohy.

299 Kč

Album Ultra Pro – 9-Pocket Eclipse PRO-Binder Jet Black, na 360 karet – 0074427152192

Album na karty o velikosti A4, pojme až 360 karet. Ochrana před vnějším poškozením, poškrábáním a ohnutými rohy. Neobsahuje PVC ani kyseliny. Vhodné pro dlouhodobé archivování.

499 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Holiday Calendar (2023) – PCI85256

Nalaďte se na vánoční období s tímto speciálním Pokémon TCG adventním kalendářem, ve kterém najdete booster balíčky, mince a spoustu dalšího! Skvělý dárek pro všechny, kteří propadli globálnímu fenoménu Pokémon!

1 199 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Crown Zenith Mini Tin (náhodný výběr) – PCI85192

Krásné sběratelské Mini Tin s motivem rozšíření Crown Zenith! V plechové krabičce naleznete booster balíčky pro karetní hru Pokémon TCG a arch samolepek. Vybírat můžete celkem z 5 různých designů. Tentokrát se představí Leon a Charizard.

269 Kč

Puzzle Chronicle books – Země, 100 dílků – CHB0272

Dokončené puzzle s fotografiemi z archivů NASA nabízí úžasný pohled na Zemi při pohledu z vesmíru. Je skvělý vzdělávací prvek pro rodiče, pečovatelé a učitelé, kteří toto puzzle přijmou jako způsob, jak prozkoumat sluneční soustavu a podpoří rané nadšení pro vědu. Ideální pro děti od 6 let. Toto jedinečné puzzle Země má kruhový tvar a po dokončení měří v průměru 76 cm. Nadšení fanoušci náročných puzzlí si užijí skládání puzzle Země. Robustní úložný box je ideální k tomu, aby byly dílky pohromadě a bezpečně uloženy bez poškození.

359 Kč

Rozdělovač na karty Ultimate Guard – Standard Size, černá, 10 ks (67×93) – 04260250077337

Rozdělovače karet Ultimate Guard představují dokonalý nástroj pro organizaci vaší sbírky karet. Tyto rozdělovače jsou vyrobeny z pevného polypropylenu a vyznačují se výjimečnou odolností, která zajistí, že vaše karty budou chráněny před opotřebením. Děliče jsou popisovatelné, takže si můžete každý snadno označit, což vám usnadní identifikaci a bleskové nalezení konkrétních karet.

49 Kč

Rozdělovač na karty Ultimate Guard – Standard Size, transparentní, 10 ks (67×93) – 04260250077382

Rozdělovače karet Ultimate Guard představují dokonalý nástroj pro organizaci vaší sbírky karet. Tyto rozdělovače jsou vyrobeny z pevného polypropylenu a vyznačují se výjimečnou odolností, která zajistí, že vaše karty budou chráněny před opotřebením. Děliče jsou popisovatelné, takže si můžete každý snadno označit, což vám usnadní identifikaci a bleskové nalezení konkrétních karet.

49 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Pokémon GO Mini Tin – náhodný výběr – PCI85046

Nech se pohltit sběratelskou karetní hrou Pokémon TCG (GO). Dodej sílu svému balíčku pomocí balení Pokémon TCG: Pokémon GO – Mini Tin a rozdrť svého protivníka. Každé balení karetní hry Pokémon TCG obsahuje kód pro online hru Pokémon Trading Card Game. Staň se mistrem pokémonů právě teď!

249 Kč

Karetní hra Albi Karak: Goblin – 89170

Goblin je samostatná karetní hra ze světa Karaku, v níž se hráči v roli známých hrdinů tentokrát vydávají do gobliních jeskyní. Hra funguje na principu jednoduchého deckbuildingu a cílem hráčů je vytvářet z karet silná komba, s jejichž pomocí se probojují skrz řady nestvůr jako nůž máslem.

349 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Mew Ultra Premium Collection – PCI85320

Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s Pokémon Trading Card Game. Sestavte si své karetní balíčky a porážejte soupeře s lehkostí díky balení karetní hry Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Mew Ultra Premium Collection. V balení naleznete sběratelské kartičky Pokémon, online kód do hry Pokémon Trading Card Game Online a další dodatečný obsah.

3 499 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Zapdos ex Collection – PCI85313

Spojte se s původními electric type Pokémony a začněte nový den v Kantó. Tento nový den přináší příležitosti, jak se znovu setkat se starými přáteli a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Zapdose a Electabuzze na speciálních kartách s nádhernými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země. Udeřte elektrizující silou a pak ustupte rychle jako blesk pomocí Zapdos ex! V rozšíření Scarlet & Violet 151 na vás čekají nová dobrodružství a spoustu nových možností!

579 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Poster Collection – PCI85316

Spojte se s původními prvními partner Pokémony – Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem a začněte nový den v Kantó. Tento nový den přináší příležitosti, jak se znovu setkat se starými přáteli a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejnou první partner trojku na speciálních kartách s nádhernými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země. K tomu všemu najdete barevný plakát, který si můžete pověsit, kam se vám zlíbí! V rozšíření Scarlet & Violet 151 na vás čekají nová dobrodružství a spoustu nových možností!

439 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Mini Tin – PCI85306

Krásné sběratelské Mini Tin s motivem rozšíření Scarlet & Violet 151! Naleznete v nich booster balíčky pro karetní hru Pokémon TCG minci a art kartu. Vybírat můžete celkem z 10 různých designů.

259 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Binder Collection – PCI85314

Stejně jako Pokédex, i binder vám usnadní přehled o vaší sbírce Pokémonů! S tímto pořadačem s devíti kapsami se můžete pochlubit až 360 svými oblíbenými kartami Pokémon TCG. Začněte ho plnit 4 booster balíčky ze speciálního rozšíření Scarlet & Violet-151. V rozšíření Scarlet & Violet 151 na vás čekají nová dobrodružství a spoustu nových možností!

799 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Alakazam ex Collection – PCI85312

Spojte se s původními psychic type Pokémony a začněte nový den v Kantó. Tento nový den přináší příležitosti, jak se znovu setkat se starými přáteli a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Alakazam, Kadabru a Abru na speciálních kartách s nádhernými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země. Alakazam ex si se svým soupeřem pomocí mind tricks pohrává tím, že útočí z lavičky! V rozšíření Scarlet & Violet 151 na vás čekají nová dobrodružství a spoustu nových možností!

579 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin – Booster – PCI85055

Nové rozšíření karetní hry Pokémon Trading Card Game je tady! Sword & Shield se rozrůstá o Lost Origin, ve kterém se můžete těšit na nové silné Pokémony jako je Giratina VSTAR, Aerodactyl VSTAR, Kyurem VMAX, Enamorus V, Radiant Gardevoira, Magnezone, Drapion, Hisuian Goodra, a Hisuian Zoroark. Pořiďte si booster balíček a najděte si svého oblíbeného Pokémona do sbírky!

99 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Elite Trainer Box – PCI85315

Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s Pokémon Trading Card Game. Sestavte si své karetní balíčky a porážejte soupeře s lehkostí díky balení karetní hry Pomon TCG: Scarlet & Violet 151 – Elite Trainer Box. V baleníké naleznete sběratelské kartičky Pokémon, online kód do hry Pokémon Trading Card Game Online a další dodatečný obsah.

1 349 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 – Booster Bundle – PCI85321

Spojte se s původními prvními partner Pokémony – Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem – a začněte nový den v Kantó. Tento nový den přináší příležitosti, jak se znovu setkat se starými přáteli a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Venusaura, ex Charizarda a ex Blastoise na speciálních kartách s nádhernými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země – možná na svých cestách najdete i nepolapitelného ex Mew. V rozšíření Scarlet & Violet 151 na vás čekají nová dobrodružství a spoustu nových možností!

719 Kč

Desková hra Robin Hood – 19784

Rodinná kooperativní hra, ve které hráči představují Robina Hood a jeho společníky.

1 299 Kč

Desková hra Albi Karak – Deluxe set, rozšíření – 12388

Karak: Deluxe set obsahuje exkluzivní komponenty pro oblíbenou rodinnou hru Karak. Najdete v něm 2 šestistěnné kostky v Karak designu s dračí hlavou místo čísla 6 a kovový žeton prokletí.

299 Kč

Karetní hra Albi 318309 – 89170

Goblin je samostatná karetní hra ze světa Karaku, v níž se hráči v roli známých hrdinů tentokrát vydávají do gobliních jeskyní. Hra funguje na principu jednoduchého deckbuildingu a cílem hráčů je vytvářet z karet silná komba, s jejichž pomocí se probojují skrz řady nestvůr jako nůž máslem.

349 Kč

Desková hra Albi Karak – figurky, rozšíření – 15829

Kosmetické rozšíření pro hru Karak – sada 8 detailních figurek, jimiž je možné nahradit kartonové figurky postav z rozšíření Karak: Regent a Karak: Sidhar, Kirima a Elspeth. Neobsahuje žádná dodatečná pravidla.

499 Kč

Karetní hra Pokémon TCG: Trainers Toolkit 2023 – PCI85239

Pokémon TCG: Trainer’s Toolkit pro rok 2023 nabízí přesně to, co potřebujete k vytvoření skvělého vítězného balíčku z vaší sbírky karet! Součástí jsou karty, ochranné obaly, příručky a další booster balíčky k rozbalení!

1 029 Kč

Ochranný obal na karty Ultimate Guard – Magnetic Card Case, 1 ks – 04056133014595

Obal na karty Card Case pro ty nejcennější poklady z vaší sbírky karet. Nabízí skvělou průhlednost, ochranu před UV zářením a díky výrobě bez použití kyselin budou vaše karty v dokonalém bezpečí. Obal má zapuštěné rohy pro ochranu rohů karty a zavírání na silný magnet.

55 Kč

Desková hra Albi Párty Alias Mládeži nepřístupno (CZ) – 68900

Párty hra, u které se budete červenat i popadat za břicho! Je to varianta populární hry Párty Alias, obsahující výhradně pojmy pro dospělé, zaměřené na vysvětlování pomocí asociací.

519 Kč
-13%

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet Obsidian Flames – Blister Booster – PCI85516

Nová sada s novým konceptem type-shifted Tera Pokémon ex. Tito Pokémoni budou používat jiné typy Energií než jejich běžné typy – např. Darkness Charizard ex, Lightning Tyranitar ex apod. Další type-shifted Tera Pokémoni budou Eiscue ex, Vespiquen ex.Mezi ex Pokémony pak byly představeny varianty Dragonite ex, Greedent ex, Revavroom ex a Melmetal ex.

99 Kč

Desková hra Bezva fotka – 537

V roli světoběžníků a slavných fotografů přírody cestujete všemi kontinenty a snažíte se rozšířit svou sbírku neotřelých snímků divokých zvířat. Balení obsahuje 1 fotorámeček, 40 karet krajiny, 104 fotek, 34 listů alba, žeton začínajícího hráče, 8 žetonů bezva fotky.

529 Kč

Desková hra Slon přes palubu – 531

Malí zlobiví sloníci se na pirátské lodi pokouší ukrást poklad z truhlice kapitána Žirafáka. Musí však dát pozor – pokud je kapitán načapá, projdou se po prkně! Slon přes palubu je vtipná hra pro malé hráče, v níž pokouší štěstí a doufají, že jejich prkno nebude tak těžké, že se překlopí do vody.

899 Kč

Desková hra Albi Catan: Osadníci z Katanu – Big Box, 2.edice (CZ) – 36550

Catan Big Box je luxusním balením legendy mezi deskovými hrami. Obsahuje základní hru, rozšíření pro 5–6 hráčů a 4 unikátní scénáře s vlastními komponentami.

1 419 Kč
-18%

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet Obsidian Flames – Elite Trainer Box – PCI85391

Nová sada s novým konceptem type-shifted Tera Pokémon ex. Tito Pokémoni budou používat jiné typy Energií než jejich běžné typy – např. Darkness Charizard ex, Lightning Tyranitar ex apod. Další type-shifted Tera Pokémoni budou Eiscue ex, Vespiquen ex.Mezi ex Pokémony pak byly představeny varianty Dragonite ex, Greedent ex, Revavroom ex a Melmetal ex.

1 079 Kč
-13%

Karetní hra Pokémon TCG: Scarlet & Violet Obsidian Flames – Booster – PCI85374

Nová sada s novým konceptem type-shifted Tera Pokémon ex. Tito Pokémoni budou používat jiné typy Energií než jejich běžné typy – např. Darkness Charizard ex, Lightning Tyranitar ex apod. Další type-shifted Tera Pokémoni budou Eiscue ex, Vespiquen ex. Mezi ex Pokémony pak byly představeny varianty Dragonite ex, Greedent ex, Revavroom ex a Melmetal ex.

99 Kč

Puzzle The Witcher – Journey of Ciri (Good Loot) – 05908305233626

Good Loot představuje sadu velmi kvalitních puzzle, se kterými se fanoušci her a popkultury mohou přenést do svých oblíbených světů. Zaklínač se vydává na nebezpečné cesty. Musí najít Ciri, dívku s popelavými vlasy, která je díky svým schopnostem živou a nestabilní zbraní.

499 Kč

Desková hra Zaklínač: Starý svět – Deluxe edice – GOBW001DCZ

Nová desková hra ze světa videoherního Zaklínače je tady! The Old World (Starý svět) nabídne akcí nabitou hratelnost, nespočet klíčových rozhodnutí a napínavé nové herní prvky! Se spoluhráči můžete soupeřit o místo nejlepšího zaklínače! Hra je v češtině a deluxe edici!

3 599 Kč

Desková hra Duna: Tajemství rodu – 00745125875521

Duna: Tajemství rodu je kooperativní příběhovou hrou, v níž se připojíte k hnutí odporu vzdorujícímu harkonnenské moci! Během originálního dobrodružství inspirovaného nejnovějším velkofilmem Duna bude vaším úkolem včas a s omezenými zdroji splnit sérii misí. Je nemožné projít všemi setkáními, která hra nabízí, a její příběh se bude proměňovat podle rozhodnutí a obětí, jež budete během hry muset učinit. Podaří se odhalit tajemství Arrakisu právě vám?

969 Kč

Ochranné obaly na karty Ultra Pro – LotR: TotME, Call of the Ring, 100 ks – 0074427198213

Tyto matné obaly na karty s designem karty Call of the Ring potěší především fanoušky Pána prstenů a hráče speciální edice Universes Beyond – LotR: Tales of the Middle Earth pro karetní hru Magic: The Gathering. Obaly jsou vyrobeny z polypropylenových materiálů bez obsahu PVC a jsou vhodné k ochraně nejen při běžném hraní, ale i pro archivaci karet sběrateli. Technologie ChromaFusion brání třepení karet.

299 Kč

Puzzle The Witcher – Leshen – 05908305238478

Popíjení v krčmě s Marigoldem musí jít stranou, na Geralta čeká opravdu silný nepřítel – tajemný Lešij (Leshen)! Krásné puzzle o 1000 dílcích od společnosti Good Loot jistě udělá radost každému fanouškovi příběhů o Geraltovi z Rivie.

499 Kč

Puzzle Diablo IV – Lilith, 1000 dílků – 05908305242970

Good Loot představuje kolekci vysoce kvalitních puzzle, s nimiž se fanoušci her a popkultury přesunou do svých oblíbených světů. Tentokrát se můžete vypravit do světa videoherní série Diablo a složit si obrázek s Lilith. Puzzle od společnosti Good Loot nabízejí syté barvy, perfektně padnoucí dílky, jsou odolné proti ohýbání a navíc je každý obrázek vylepšen efektem plátna, který snižuje odraz světla.

299 Kč

Pouzdro na herní podložku Gamegenic, černá – 04251715407455

Udržujte své hrací podložky uspořádané a chráněné. Tuba na hrací podložky poskytuje bezpečné řešení pro uložení šitých i nešitých hracích podložek v živých, poloprůhledných barvách. Šestiúhelníkový tvar zabraňuje tomu, aby se tubus kutálel po stole. Víčko je vyrobeno z pružného materiálu a lze jej snadno sejmout, přičemž stále vytváří těsný uzávěr, který zabraňuje náhodnému vypadnutí podložky na hraní, a to i při zatřesení.

179 Kč

Pouzdro na herní podložku Gamegenic, zelená – 04251715407493

Udržujte své hrací podložky uspořádané a chráněné. Tuba na hrací podložky poskytuje bezpečné řešení pro uložení šitých i nešitých hracích podložek v živých, poloprůhledných barvách. Šestiúhelníkový tvar zabraňuje tomu, aby se tubus kutálel po stole. Víčko je vyrobeno z pružného materiálu a lze jej snadno sejmout, přičemž stále vytváří těsný uzávěr, který zabraňuje náhodnému vypadnutí podložky na hraní, a to i při zatřesení.

179 Kč

Pouzdro na herní podložku Gamegenic, transparentní – 04251715407516

Udržujte své hrací podložky uspořádané a chráněné. Tuba na hrací podložky poskytuje bezpečné řešení pro uložení šitých i nešitých hracích podložek v živých, poloprůhledných barvách. Šestiúhelníkový tvar zabraňuje tomu, aby se tubus kutálel po stole. Víčko je vyrobeno z pružného materiálu a lze jej snadno sejmout, přičemž stále vytváří těsný uzávěr, který zabraňuje náhodnému vypadnutí podložky na hraní, a to i při zatřesení.

179 Kč