Další zboží z kategorie Chuťovky

Nealkoholický ochucený nápoj 680 ml. Tropická edice půl na půl má skvěle vyváženou chuť tropické ovoce a prémiového černého čaje. To vše navrch bez konzervantů a umělých barviv. Uchovávejte v chladu. Před otevřením dobře protřepejte.

59 Kč

100% ovocná šťáva s příchutí sladkých hroznů, připravený ve filtrované vodě, nabízí lahodnou a svěží chuť. Země původu: USA, obsah balení 680 ml.

55 Kč

Želé cukrovinky ve tvaru malin a ostružin s ovocnou příchutí a českou tradicí.

139 Kč

Ořechový krém Lísknu Ti! v sobě ukrývá pořádnou porci lískových oříšků a kešu, které skvěle doplňuje bílá čokoláda.

219 Kč

Mrazem sušené ovoce je moderní způsob sušení, dehydratování procesem lyofilizace (sušení mrazem). Ovoce si zachovává barvu, chuť a je téměř identické s původním ovocem, navíc si zachovává až 98 % výživových hodnot. Může se konzumovat přímo nebo rehydratovat. Je vhodné k dozdobení zmrzlinových sklenic, přísada do musli, sorbetů, kaši ale rovněž při pečení a ozdobování zákusků či dortů.

249 Kč

Šťavnaté pendreky s ovocnou jahodovou příchutí, 30 ks pendreků v balení.

459 Kč

Aromatické šťavnaté želatinové cukrovinky s ovocnou náplní.

29 Kč

100% syrovátkový protein Pure Lite CFM – Vanilka neobsahuje chemii, má vysoký obsah L-glutaminu a BCAA. Je ideální výživou pro namáhané svalstvo. Balení má hmotnost 1 kg, což vystačí na 33 dávek po 30 g. Rozmíchává se v 150 ml vody či nízkotučného mléka.

779 Kč