www.skycomm.cz

FIXED ochranná skla čoček fotoaparátů pro Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max, šedá – FIXGC2-725-GR

Kvalitní a oblíbený produkt FIXED ochranná skla čoček fotoaparátů pro Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max, šedá - FIXGC2-725-GR od značky se zárukou kvality FIXED jednoduše získáte právě teď v naší nabídce trvale výhodně. Pouze nyní za 349 Kč.
EAN: 8591680151684
FIXED ochranná skla čoček fotoaparátů pro Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max
Ověřit dostupnost
Značka: FIXED
349
Popis produktu

Sada ochranných skel pro čočky fotoaparátů telefonu Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max, 100% průhledné, hliníkový rám v odpovídající barvě telefonu, snadná instalace.

Další zboží z kategorie Příslušenství
Apple Silikonový kryt s MagSafe pro iPhone 14 Plus

Tenhle tenký a lehký kryt Apple skvěle padne do ruky. Spolehlivě ochrání tvůj iPhone 14 Plus a nechá vyniknout jeho barvu. Je vyrobený ze směsi opticky čirého polykarbonátu a pružných materiálů, dokonale obepíná tlačítka telefonu a nijak nebrání jeho ovládání. Z vnější i vnitřní strany je odolný proti poškrábání. A jeho optimalizované materiály ani po delší době nezežloutnou.

1 299 Kč
FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Motorola E6s Plus

Spolehlivé tvrzené sklo pro Motorola E6s Plus s tvrdostí 9H, extra odolné s tloušťkou pouhých 0.33 mm, zajišťuje maximální ochranu před poškrábáním, popraskáním nebo úplným prasknutím displeje.100 % průhlednost a vysoká citlivost dotyku, oleofóbní vrstva odolná proti otiskům prstů a mastnotě, snadná instalace, překrývá celou plochu.

79 Kč
PanzerGlass ochranné sklo Edge-to-Edge pro Oppo Reno7 Pro 5G

Tvrzené sklo nejvyšší kvality pro Oppo Reno7 Pro 5G, vysoká odolnost s tloušťkou pouhých 0,4 mm, nejpokročilejší ochrana displeje proti nárazu, poškrábání, usazení nečistot. Zakrývá celou plochu displeje až k okrajům. Je vybaveno oleofóbní vrstvou, která zabraňuje usazení otisků prstů. Křišťálově čisté se 100% průhledností. Snadná aplikace bez vzduchových bublinek.

729 Kč
Spigen ochranný kryt Ultra Hybrid pro OnePlus 11

Kryt na mobil zadní, materiál rámeček z TPU, zadní část z polykarbonátu, ochrana před poškrabáním a pády, černá.

639 Kč
Máme v nabídce od značky FIXED
FIXED silikonový řemínek pro smartwatch

Sportovní silikonový řemínek pro smartwatch, šířka 20mm, příjemný na dotek, jemný a pružný materiál, nedráždí kůži, odolává vodě i potu, velmi dobře se čistí a udržuje.

249 Kč
FIXED ochranné sklo Full-Cover pro Motorola Edge 30 Pro 5G

Ochranné sklo pro Motorola Edge 30 Pro 5G. Tvrdost 9H, extra odolné provedení s tloušťkou pouhých 0,33 mm. Maximální ochrana před poškrábáním, popraskáním nebo úplným prasknutím displeje.100% průhlednost a vysoká citlivost dotyku. Oleofóbní vrstva odolná proti otiskům prstů a mastnotě. S lepením přes celý displej.

349 Kč
FIXED ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 9A/9C

Kvalitní tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 9A/9C s tvrdostí 9H, extra odolné s tloušťkou pouhých 0.33 mm, zajišťuje maximální ochranu displeje, před poškrábáním, popraskáním nebo nárazy. Tenké provedení se 100 % průhledností a vysokou citlivostí dotyku, překrývá celou plochu displeje, disponuje oleofóbní vrstvou odolnou proti otiskům prstů a mastnotě, snadná instalace.

249 Kč
FIXED ochranné tvrzené sklo pro Nokia 3.4

Spolehlivé tvrzené sklo pro Nokia 3.4 s tvrdostí 9H, extra odolné s tloušťkou pouhých 0.33 mm, zajišťuje maximální ochranu před poškrábáním, popraskáním nebo úplným prasknutím displeje.Tenké provedení 0,33 mm se 100 % průhledností a vysokou citlivostí dotyku je vybaveno oleofóbní vrstvou odolnou proti otiskům prstů a mastnotě, snadná instalace, překrývá celou plochu.

219 Kč