www.skycomm.cz

FIXED lokátor Smile Pro, 2ks, modrá/červená – FIXSM-SMP-BLRD

Levný produkt FIXED lokátor Smile Pro, 2ks, modrá/červená - FIXSM-SMP-BLRD od výrobce FIXED jednoduše můžete najít zde teď právě za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 429 Kč.
EAN: 8591680116737
FIXED lokátor Smile Pro
Ověřit dostupnost
Značka: FIXED
429

Praktický přívěsek s Bluetooth, lokalizační čip, vyměnitelná baterie s životností 1 rok. Snadné propojení se smartphonem i Apple Watch. Nastavitelný noční režim, funkce bezpečná zóna. Možnost prozvonění telefonu. 2 kusy v balení.

Další zboží z kategorie No variant type

Praktický přívěsek s Bluetooth, lokalizační čip, vyměnitelná baterie s životností 1 rok. Snadné propojení se smartphonem i Apple Watch. Nastavitelný noční režim, funkce bezpečná zóna. Možnost prozvonění telefonu. 2 kusy v balení.

499 Kč

Praktický přívěsek s Bluetooth, lokalizační čip, vyměnitelná baterie s životností 1 rok. Snadné propojení se smartphonem i Apple Watch. Nastavitelný noční režim, funkce bezpečná zóna. Možnost prozvonění telefonu.

269 Kč
Máme v nabídce od značky FIXED

Ochranné tvrzené sklo pro Motorola Moto G32. Vyrobeno na míru. Odolné poškrábání a mechanickému poškození. Tloušťka 0,33 mm. Oleofóbní struktura. 100% průhlednost. Zachovává citlivost displeje. Snadná instalace bez vzduchových bublin.

299 Kč

Univerzální silikonový řemínek pro Apple Watch 42/44/45mm, 2 délky – 98 mm (část s přezkou) + 120 mm / 140 mm (část s otvory), příjemný na dotek, jemný a pružný materiál, nedráždí kůži, odolává vodě i potu, velmi dobře se čistí a udržuje.

149 Kč

Sportovní silikonový řemínek pro smartwatch, šířka 20mm, příjemný na dotek, jemný a pružný materiál, nedráždí kůži, odolává vodě i potu, velmi dobře se čistí a udržuje.

249 Kč

Ochranné pouzdro, flexibilní TPU, určeno pro mobilní telefon Samsung Galaxy A05, vyrobeno z tenkého materiálu, zachovává přístup k ovládácím prvkům a funkcím, průhledné.

199 Kč

Síťová nabíječka s USB-C kabelem. 2× USB port, kabel USB/USB/C konektor. Smart Rapid Charge. Určena pro síťové zásuvky EU. Splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR. Ochrana proti zkratu a přepětí. Rozměry 8,1 x 4,2 x 2,7 cm.

349 Kč

Ochranné tvrzené sklo pro OnePlus Nord 3. Vyrobeno na míru. Provedení 2,5 D. Lepení po celé ploše. Tloušťka 0,33 mm. 100% průhlednost. Oleofobní vrstva. Vyšší citlivost na dotek. Instalace bez vzduchových bublin. Snadno čistitelné.

349 Kč

Držák do auta s podporou MagSafe. Vhodné pro nabíjení Apple iPhone řady 12 a vyšší. Nastavitelný sklon i úhel. Ovládání jednou rukou. Podpora rychlého nabíjení. Nastavitelné rameno. Otočný kloub. Se silnou přísavkou. K instalaci na sklo i palubní desku.

1 199 Kč

Pouzdro na mobil Apple iPhone 15. Ultratenké provedení, tloušťka pouze 0,6 mm. Ochrana před poškrábáním prachem, mírní následky pádů. Vyrobeno přesně na míru daného telefonu. Nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Protiskluzové provedení. Snadná aplikace.

249 Kč