www.skycomm.cz

Figurka Ori and the Blind Forest – Ori and Naru Standard Night Edition – 05060316626047

Oblíbený a kvalitní produkt Figurka Ori and the Blind Forest - Ori and Naru Standard Night Edition - 05060316626047 od přední společnosti First 4 Figures máte možnost nakoupit momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Aktuálně v akci od 3 199 Kč.
EAN: 5060316626047
Figurka Ori and the Blind Forest - Ori and Naru Standard Night Edition - 05060316626047

Sběratelská figurka Ori and the Blind Forest – Ori and Naru Standard Night Edition. Speciální noční verze. Detailní zpracování. Ručně malovaná. Ori chová Naru. Inspirovaná videohrou od Moon Studios. Vyrobena z PVC. Výška 22 cm.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Iron Studios představují svou novou kolekci „Jurassic Park-Icons“ s miniaturními sochami na stylizovaných podstavcích s logem, které pečlivě přinášejí stejné realistické detaily v anatomii a malbě jako u jejich větších soch. Kromě příležitosti pro fanoušky a sběratele rozšířit své sbírky o nové repliky jejich nejoblíbenějších dinosaurů by tato nová řada měla přivést ještě více sběratelů s dostupným formátem nákladů a přínosů, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující bohatostí detail a standard dokonalosti a kvality, které jsou ochrannými známkami Iron Studios. Dilophosaurus byl druhem zodpovědným za smrt zkorumpovaného programátora Dennise Nedryho, zatřásl vějíři ukrytými na krku a syčením oznamoval útok, se schopností plivat dehtový jed a mířil na oči, aby omráčily svou kořist, než ji pohltí. V mládí loví ve smečkách, ale
pouze vůdce má povolení zabít kořist. Původně žili na začátku jurského období, než byli komáři potvrzeni fosilním záznamem, a s více mezerami než obvykle v jejich sekvenci DNA, byli znovu vytvořeni InGen pomocí DNA žáby zlaté šipky, aby zaplnili mezery v její sekvenci. genetická sekvence, což vedlo k ještě smrtelnějšímu tvorovi s vlastnostmi, které originál nikdy neměl. Dalším vydáním od Iron Studios je socha „Dilophosaurus – Jurassic Park Icons“, která přidává do sbírky dalšího dravce masožravce.

2 199 Kč

Parádní vinylová figurka Funko POP! inspirovaná filmovým zpracováním Transformerů, konktrétně filmem Transformers: Rise of the Beasts. Tentokrát se představí Bumblebee.

390 Kč
-4%

Povedená replika hraček, které jste mohli najít ve hře Doom Eternal, od společnosti Numskull může nyní zdobit i vaší poličku! Nemusíte tak pro ně cestovat do Pekla a zase zpět! V rámci této unikátní série pak vychází i kostlivý Revenant ozbrojený dvěma raketomety a jetpackem!

999 Kč
-19%

Plyšový Bakugo z japonské šónen mangy My Hero Academia bude skvělým maskotem a kamarádem pro každého fanouška!

186 Kč

Třetí díl Jurského světa (Jurassic World) s podtitulem Nadvláda (Dominion), kdy dinosauři žijí společně s lidmi! Vrací se postavy a dinosauři z předchozích filmů, ale také i ty tradiční z filmů Jurský park (Jurassic Park). A samozřejmě nemůžou chybět vinylové POP! figurky od společnosti Funko ztvárňující hlavní hrdiny příběhu.

390 Kč

Zaječí Patron (Hare Patronus) jako roztomilá plyšová hračka bude krásným dárkem pro každého, kdo se zamiloval do kouzelnického světa Harryho Pottera.

699 Kč

Legendární horor The Evil Dead slaví 40. výročí a společnost Funko slaví s novou POP! figurkou s ústřední postavou – Ashem!

390 Kč

Populární anime Fairy Tail rozšiřuje řady série Animations společnosti Funko a jejich vinylových POP! figurek! Představuje všechny oblíbené postavy seriálu včetně té jménem Jellal Fernandes.

390 Kč
Máme v nabídce od značky First 4 Figures

Společnost First 4 Figures s hrdostí představuje tuto nádhernou figurku ze známé hry Okami. Shiranui je hrdina z Kamiki Village, který zachránil Nippon před zlým Orochim. Tato figurka je inspirována originálním stylem Okami. Na zádech této figurky nesmí chybět ani jeho Divine Instrument – The Solar Flare, který používá v boji se zlem a na figurce lehce světélkuje ve tmě.

2 299 Kč

First 4 Figures představuje novou figurku ze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild a to postavu Revaliho. Jedná se o první figurku Šampiónů Hyrule (Champions of Hyrule). Tato detailní figurka představuje Revaliho v jeho typickém postoji s jeho typickou zbraní Great Eagle Bow. Figurka má krásnou základnu s logem Sheikah, který se objevuje na Sheikah Slate.

1 999 Kč

Společnost First 4 Figures s hrdostí představuje tuto nádhernou figurku ze známé hry Okami. Shiranui je hrdina z Kamiki Village, který zachránil Nippon před zlým Orochim. Tato figurka je inspirována originálním stylem Okami. Na zádech této figurky nesmí chybět ani jeho Divine Instrument – The Solar Flare, který používá v boji se zlem a na figurce lehce světélkuje ve tmě.

2 299 Kč

Společnost First 4 Figures představuje novou dlouho očekávanou figurku dráčka Spyra z druhého dílu jeho populární série. S šibalským úsměvem stojí na krásném PVC podstavci s ohněm. Figurka je balena ve sběratelské krabici a obsahuje letáček s 500 F4F body.

1 899 Kč

Společnost First 4 Figures s hrdostí představuje tuto nádhernou figurku ze známé videoherní série Okami. Chibiterasu je hlavním hrdinou hry Okamiden, která navazuje na příběh původní hry. Figurka je vymodelována do nejmenších detailů a ručně nabarvena do dechberoucí podoby. Krásný přírůstek do sbírky každého fanouška této série akčních adventur inspirovaných japonskou mytologií.

3 299 Kč