www.skycomm.cz

Figurka Mini Co. X-Men – Jean Grey – 089727

Unikátní a žádaný výrobek Figurka Mini Co. X-Men - Jean Grey - 089727 originál od značky Iron Studios naleznete na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. Právě lze objednat jen za 799 Kč.
EAN: 609963128358
Figurka Mini Co. X-Men - Jean Grey - 089727
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
799 999 Kč Sleva -20%

Postava Jean Gray byla dříve známá, jako Marvel Girl a později, jako Phoenix. Je nejmocnější postava skupiny, ovládá telepatické a levitační schopnosti. Obávají se jí i ty nejhorší nepřátelé. Spolu s Cyclops jsou nejstarším a nejmilovanější dvojicí v Marvelu.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Figurka Albus Dumbledore with Hogwarts z filmového zpracování Harryho Pottera v sérii POP! od společnosti Funko. Rozšiřte svou sbírku o Albuse Brumbála, ředitele Školy čar a kouzel v Bradavicích. Figurka je vyrobena z kvalitního vinylu. Měkká a příjemná na dotek. Výška figurky je 9 cm.

999 Kč

Společnost Funko POP! představuje kolekci z Disney pohádek, kdy můžete mít všechny ikonické princezny ze známých animáků. Tentokrát se představí Elsa.

399 Kč

V další sérii zaklínačských figurek od Dark Horse se představí generál Imlerith, Geraltova noční můra. Imlerith je mocný a brutální válečník, který bojoval v mnoha bitvách a je pohlcen touhou přivést Ciri svému vůdci Eredinovi. Tato luxusní figurka obsahuje vyměnitelné hlavy (s helmou a bez helmy)!

1 499 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku členky Vocaloid, Hatsune Miku z videoklipu jejího songu „The Vampire“. Figurka je vysoká 24 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

2 199 Kč

Ještě větší a ještě roztomilejší plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. Cca 35 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny.

899 Kč

Parádní doplněk pro vaše figurky inspirovaný Gelationous Cube z Dungeons & Dragons. Balení obsahuje 6 panelů složitelných do tvaru kostky, 14 dílků příslušenství a podstavec. Dovnitř kostky pak můžete umístit figurku standardní velikosti. Želatinová kostka vychází při příležitosti chystaného filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves.

1 399 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč

What if …? je animovaný seriál inspirovaný stejnojmenným komiksem gigantu Marvel ze streamovací služby Disney+. Nalezneme v něm okamžiky ze všech 23 filmů Infinity Saga, které se ale odehrají jinak, než jak si pamatujeme. Funko POP! přináší své vinylové figurky této alternativy s postavami jako například Zombie Iron Man (Tony Stark).

399 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios

V jedné ze svých nejklasičtějších pozic přísná a neúnavná bojovnice řídí a dává polibek, který přinese osudovost tomu, kdo ji vyzve. Se starými hrobkami a lebkami opuštěnými u jejích nohou, podstavec starého hřbitovního terénu, jak je vidět v jedné z herních fází, doplňuje atletickou bojovnici se zlatými vlasy, na sobě klasické zelenobílé sportovní oblečení s detaily v černé barvě. S jejím vzhledem inspirovaným jejím původním konceptem a Mortal Kombat III představuje Iron Studios sochu Sonya Blade – Mortal Kombat, s generálem obranných sil Earthrealm, jménem světa, který lidé nazývají Země v franšíze Mortal Kombat.

6 999 Kč

Iron Studios představují svou novou kolekci „Jurassic Park-Icons“ s miniaturními sochami na stylizovaných podstavcích s logem, které pečlivě přinášejí stejné realistické detaily v anatomii a malbě jako u jejich větších soch. Kromě příležitosti pro fanoušky a sběratele rozšířit své sbírky o nové repliky jejich nejoblíbenějších dinosaurů by tato nová řada měla přivést ještě více sběratelů s dostupným formátem nákladů a přínosů, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující bohatostí detail a standard dokonalosti a kvality, které jsou ochrannými známkami Iron Studios. Dilophosaurus byl druhem zodpovědným za smrt zkorumpovaného programátora Dennise Nedryho, zatřásl vějíři ukrytými na krku a syčením oznamoval útok, se schopností plivat dehtový jed a mířil na oči, aby omráčily svou kořist, než ji pohltí. V mládí loví ve smečkách, ale
pouze vůdce má povolení zabít kořist. Původně žili na začátku jurského období, než byli komáři potvrzeni fosilním záznamem, a s více mezerami než obvykle v jejich sekvenci DNA, byli znovu vytvořeni InGen pomocí DNA žáby zlaté šipky, aby zaplnili mezery v její sekvenci. genetická sekvence, což vedlo k ještě smrtelnějšímu tvorovi s vlastnostmi, které originál nikdy neměl. Dalším vydáním od Iron Studios je socha „Dilophosaurus – Jurassic Park Icons“, která přidává do sbírky dalšího dravce masožravce.

2 199 Kč
-20%

Šílený Titán je hlavním záporákem, se kterým se střetli Avengers ve filmech Infinity War a Endgame. Famózním způsobem ho zahrál Josh Brolin a vytvořil tak jednoho z nejúchvatnějších komiksových padouchů. Thanosovým cílem je najít všechny Kameny nekonečna. S jejich pomocí chce spasit vesmír tím, že zredukuje počet živých organismů na polovinu. Možná by spíše pomohlo zdvojnásobit počet zdrojů? Vy si tohoto zloducha nyní můžete pořídit i v roztomilé MiniCo. verzi.

878 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč

Black Panther, hrdina afrického království Wakanda, který ctí tradice a zásady své vlasti. Poté, co byl jeho otec, král T’Chaka, zavražděn, převzal vládu nad svým národem a stal se spojencem hrdinů Avengers. Majestátní válečník má na sobě téměř nezničitelný vibraniový oblek schopný ukládat a uvolňovat kinetickou energii, která zesiluje jeho sílu. Stojí se zkříženýma rukama, symbolem vyjadřujícím Wakanda Forever.

5 499 Kč

Icons je nejnovější řada Iron Studios, která se skládá ze soch nejslavnějších dinosaurů z Jurského parku a Jurského světa v miniaturách na stylizovaných podstavcích s logem filmu, které důkladně představují stejné realistické detaily v anatomii a malbě, jaké jsou vidět na jejich větších podstavcích. zmenšené sochy. Nová kolekce, která přidá ještě více sběratelů, přináší dostupný, cenově výhodný formát, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující svou bohatostí v detailech a standardem kvality a dokonalosti, což jsou ochranné známky Iron Studios.

3 799 Kč

Bezesporu nejslavnější dinosaurus na světě, původem ze Severní Ameriky. Není ikoničtější dinosaurus než tyranosaurus, nebo prostě T-Rex. Tento „tyranský ještěr“ se stal symbolem série Jurský park, je zastoupen na každém logu a v každém filmu hraje důležitou roli. T-Rex je největší masožravec, který žil na ostrově Isla Nublar, a jako takový se stal neohroženou, odvážnou a panovačnou bestií, která se pohybuje na hranici mezi hrdinou a padouchem. Obecně ho motivují dva cíle: udržet vetřelce mimo své území a sežrat každého narušitele, kterého najde. Je známý tím, že se účastní mnoha incidentů a zachraňuje hlavní lidské účastníky obklopené jinými nebezpečnými tvory, ač neúmyslně, ve filmech hraje roli jakéhosi antihrdiny.

3 499 Kč
-20%

Stylizovaná sběratelská figurka Mini Co. BATMAN od legendární brazilské firmy IRON STUDIOS. Prvotřídně zpracovaná, ručně malovaná figurka s každým detailem, založená na filmové předloze. Vyrobená z vinylu. Díky těmto charakteristikám i menší velikosti oproti klasickým sběratelským figurkám se Mini Co. stala oblíbenou značkou pro širokou škálu milovníků komiksových a filmových postav. Ideální dárek pro každého fanouška komiksů a superhrdinů.

952 Kč