www.skycomm.cz

Figurka Mini Co. X-Men – Beast – 089721

Povedený výrobek Figurka Mini Co. X-Men - Beast - 089721 od známé kvalitní značky Iron Studios pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce v akci. Momentálně k dispozici za 1 039 Kč.
EAN: 609963128297
Figurka Mini Co. X-Men - Beast - 089721
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
1 039

Dr. Henry McCoy neboli Beast je postava z X-Menů, která se vždy zaměřuje na své soustředění a vědomosti. Nikdy byste neměli podceňovat toho to hrdinu s modrým kožichem. Nejen že je génius, ale také disponuje nadlidskou silou a hbitostí. Je jedním ze zakladatelů X-Menů, v komiksech dokonce bojoval s The Avengers.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Bendyfigs jsou ohebné akční figurky, které si můžete libovolně napózovat dle vlastního uvážení! Ve sběratelském balení také příslušenství a můžete si tedy vytvořit svou oblíbenou scénu z filmu, seriálu či videohry. Vydejte se do Středozemě s řadou figurek z filmového Pána prstenů (Lord of the Rings) společně s Gandalfem Šedým (Gandalf the Grey).

549 Kč

V sérii VHS Covers představuje společnost Funko své vinylové POP! figurky s obaly filmů v pozadí a s ochranným obalem, který je součástí balení! Na této se představí Boo z Pixar animáku Příšerky s.r.o. (Monsters, inc.).

679 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Hopper ze seriálového hitu Stranger Things.

749 Kč

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Raphaela. Socha zobrazuje Raphaela v pokleku s tasenými zbraněmi, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

9 500 Kč

Figurka Gutse z populární manga a anime Berserk. Tato nádherná figurka zpracovaná do nejmenšího detailu zobrazuje hlavního hrdinu Gutse v berserk brnění. Sada obsahuje Gutsův obrovský meč a řadu doplňků a výrazových částí, které ti umožní replikovat tvé oblíbené scény.

2 499 Kč

Funko POP! figurka Mewtwo z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

399 Kč

Rozšiřte svou anime sbírku o roztomilou figurku Ruby z oblíbené manga a anime série Oshi no Ko! Figurka z kolekce Hikkake je vysoká 10 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

599 Kč

Věrný sluha Dobby ve speciální verzi vinylové Funko POP! figurky, vydané u příležitosti 20. výročí vydání filmu Harry Potter a Tajemná komnata (Harry Potter and the Chamber of Secrets). Ta jistě potěší všechny fanoušky magického světa čar a kouzel!

399 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios
-20%

Don nebo Donnie, jak ho znají jeho bratři, skočí přes zeď z cihel zničenou starou sítí trubek, pevně drží svou bitevní hůl Bo a přesně vypočítává svůj úder. Iron Studios přináší sochu „Donatello – TMNT – MiniCo“, představující nejinteligentnější ze čtyř želvích bratrů. S přirozenými pozoruhodnými schopnostmi pro vědu a techniku je třetím nejstarším bratrem a druhým vedoucím týmu.

952 Kč
-20%

Ze středu fialového mraku, „Bamf“…S populárním zvukomalebným textem z univerza Marvel využívá charismatický modrý elf z X-Men své schopnosti k teleportování mezi dimenzemi se svými neuvěřitelnými akrobatickými schopnostmi a zdá se připravený k akci. Iron Studios odpovídá fanouškům a sběratelům a rozšiřuje svou sbírku mutantních hrdinů na své oblíbené řadě Toy Art a přináší sochu „Nightcrawler – X-Men – MiniCo“, jednoho z nejoblíbenějších X-Men fanoušků s jeho klasickým vzhledem ve stylizovaném stylu. Formát MiniCo.

1 031 Kč

Vedle svých spojenců, členů skupiny zvané „Společenstvo prstenu“, se starověký čaroděj zahnaný do zákoutí v Balinově hrobce v dolech Morie připravuje na bezprostřední boj proti legii skřetů, spolu s nebezpečným jeskynním trollem, který má za cíl zaútočit a zničit je. Iron Studios třímá hůl v levé ruce a elfí meč Glamdring v pravé ruce a představují sochu „Gandalf BDS – Pán prstenů – umělecké měřítko 1/10“, vyrobenou pečlivě věrně rysům tváře anglického herce. Ian McKellen a mít textury a detaily z jeho kostýmu a doplňků přesně tak, jak byly prezentovány v emblematické bitevní scéně z filmu „Pán prstenů: Společenstvo prstenu“. Tato socha na podstavci zkamenělé půdy v dolech Moria je součástí diorámatu, které kopíruje jeden z nejpamátnějších momentů z prvního filmového derivátu z literárního díla JRR Tolkiena režiséra Petera Jacksona.

5 999 Kč

Divoký kanadský mutant, který vyšplhá na technologický podstavec naplněný ocelovými trubkami a elektronickými součástkami, se svou zuřivostí vyjádřenou ve tváři vysune z pochvy drápy své pravé pěsti potažené nezničitelným kovem Adamantium (fiktivní slitina) a přinese si největší jizvu v levé pěsti. z ruky, kterou ztratil v boji. Pomocí červenomodré varianty svého původního kostýmu s ještě delšími, zvláštními a rozcuchanými vlasy jako kočičí hříva v této jiné realitě přebírá své původní kódové jméno jako definitivní. Iron Studios přináší sochu „Zbraň X – BDS – X-Men: Age of Apocalypse – Art Scale 1/10“ s verzí hrdiny Wolverina inspirovanou odvážnou komiksovou ságou Marvel z 90. let.

6 499 Kč

Wenwu – Iron Studios přinášejí sošku pravého pána deseti prstenů z MCU!

6 499 Kč
-20%

Matka Velociraptor a její dítě, menší verze, která vypadá stejně jako ona, společně běhají a loví a pokračují v objevování nového světa. Jako by se jeden na druhého usmívali, nad podstavcem kamenů pokrytým sněhem s logem filmu vpředu představují Iron Studios sochu „Blue and Beta – Jurassic World: Dominion – MiniCo“, s nejoblíbenějším dinosaurem z Jurassic. Svět a její dítě, jak je prezentováno v traileru k filmu, který završuje trilogii.

1 031 Kč

Blue a její sestry Charlie, Delta a Echo, vytvořené společností InGen v rámci vojenského projektu, byly vycvičeny Owenem Gradym, ale od incidentu na Isla Nublar přežila pouze Blue, nejstarší a Owenovi nejvěrnější ze smečky, a stala se zřejmě jediným žijícím velociraptorem. Blue, která je schopná vyjadřovat emoce, jako je náklonnost, bolest a empatie, se po třech letech znovu setkala se svým starým trenérem při zjevné záchranné misi, při níž je Owen zrazen a Blue zraněna, zajata a spolu s dalšími chycenými dinosaury odvezena na kontinent do aukce. Po útěku se přeživší Blue znovu objeví a nyní má dceru jménem Beta. Kromě filmů se Blue objevila i ve speciálním pořadu televize Netflix „Camp Cretaceous“.

2 199 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč