www.skycomm.cz

Figurka Mini Co. WW84 – Wonder Woman Armored Version – 081888

Hodně prodávaný výrobek Figurka Mini Co. WW84 - Wonder Woman Armored Version - 081888 od dodavatele zboží Iron Studios máte možnost najít momentálně na webu výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 1 040 Kč.
EAN: 602883134195
Figurka Mini Co. WW84 - Wonder Woman Armored Version - 081888
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
1 040
Popis produktu

Iron Studios ve své řadě Toy Art od Mini Co představuje další stylizovanou verzi ikonické hrdinky Wonder Woman. Stojí na skalnatém podstavci, na sobě má své okřídlené zlaté bojové brnění a v rukou mystické laso pravdy. Princezna Diana, známá na Zemi jako Wonder Woman, se vrátila do kin v roce 2020, kdy jí ztvárnila izraelská herečka Gal Gadot.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

599 Kč
Figurka Funko POP! Marvel: The Infinity Saga - Iron Man - 0889698576178

Iron Man (Tony Stark je jednou z postav The Infinity Saga, tedy prvních 23 filmů Marvel Cinematic Universe, a tak není divu, že se dočkává i speciální žluté figurky z řady POP! Art Series od společnosti Funko! Ozdobte si poličku!

499 Kč
Figurka Marvel - Doctor Strange - 0699788814963

Doctor Strange jako krásná figurka z řady Marvel Gallery Diorama od společnosti Diamond Select Toys. Detailně zpracovaná 22 cm vysoká PVC figurka potěší každého fanouška filmového a komiksového světa gigantu Marvel. Figurku vytvořil Phil Ramirez.

1 399 Kč
Figurka WOW! POD Marvel - Rocket (159) - 05055394020900

WOW! PODS je sběratelská sada figurek umístěných v šestihranném podu. Posbírejte všechny své oblíbené hrdiny a a hrdinky a jednoduchým zacvaknutím spojte pody do sebe. Spojováním pak můžete tvořit různé tvary a dát vzniknout skutečně jedinečné dekoraci. Pohybem před figurkou se navíc celý pod rozsvítí. Tentokrát se představí Rocket z komiksového světa Marvel. Napájení je řešeno pomocí baterií, které jsou součástí balení.

489 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios
Figurka Iron Studios Marvel: Shang-Chi - Shang-Chi & Morris BDS Art Scale

Shang-Chi & Morris – Iron Studios přinášejí sošku mistra kung-fu z MCU!

6 899 Kč
Figurka Iron Studios TMNT - Donatello BDS Art Scale 1/10 - 097395

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Donatella. Socha zobrazuje Donatella v pokleku s tasenými zbraněmi, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

9 500 Kč
Figurka Iron Studios Star Wars - Ahsoka Tano Art Scale

Ahsoku vytvořili George Lucas a Dave Filoni a představili ve vesmíru Star Wars v roce 2008 prostřednictvím animovaného seriálu The Clone Wars, Ahsoka Tano si získala fanoušky svou charismatickou, rebelskou osobností. Ve druhé sezóně série Mandalorian, postava je poprvé představena ve filmu. Ahsoka spojuje své síly s mandalorianským lovcem odměn Din Djarinem (Mando), aby osvobodil město Calodan na planetě Corvus.

4 300 Kč
Figurka Iron Studios Harry Potter - Ron Weasley Art Scale

Ron Weasley je skromný čaroděj, známý svou statečností a odvahou, přestože v krizových chvílích vždy začne panikařit jako první. Nejlepší kamarád Harryho Pottera hraje zásadní roli při záchraně Kamene mudrců. Iron Studios přináší sošku Rona Weasleyho s jeho nezapomenutelným úsměvem. Nechybí mu ani zlomená hůlka po bráchovi Charliem a krabička kouzelných fazolí. Na rameni má krysu Prašivku, která dříve patřila bratrovi Percymu. Sošku lze vystavit samostatně nebo společně s přáteli Harrym a Hermionou. Diorama vzniklo k 20. výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

2 991 Kč