www.skycomm.cz

Figurka Mini Co. Justice League – Cyborg – 066761

Tento exkluzivní produkt Figurka Mini Co. Justice League - Cyborg - 066761 od výrobce Iron Studios jednoduše můžete sehnat u nás extra výhodně. Právě teď za cenu 450 Kč.
EAN: 751320876904
Figurka Mini Co. Justice League - Cyborg - 066761
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
450 499 Kč Sleva -9%
Popis produktu

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 125 mm x 75 mm).

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Iron Studios DC Comics - Batman Unleashed Deluxe Art Scale 1/10 - 104098

Přes kameny a stalagmity ze svého podzemního doupěte, na úpatí kovové plošiny s průmyslovou podlahou, Temný rytíř bedlivě sleduje výstavu, která od jednoho ze svých velkých nepřátel plápolá na ledovou helmu ve tvaru kopule, jako další trofej svých vítězství. na jeho nekonečné křížové výpravě proti zločinu. Na sobě má šedou a černou neprůstřelnou vestu, složenou z kevlaru a kovových prvků, kromě mnoha technologických zařízení, jako je noční vidění, plynové filtry a další, která mu umožňují chránit se a optimalizovat jeho bojové schopnosti, ovládá dva Batarangy s čepelemi mezi prsty. jeho pravá ruka připravená k použití jako šurikenové hvězdy. Iron Studios, impozantní a plné důkladných detailů, se zády krytými jeho výjimečnou černou pláštěnkou vyrobenou z látky, vytvořené s mimořádnou pozorností, s přísnou a přesnou péčí pro dosažení maximálního významu ve vaší sbírce, Iron Studios hrdě představují svou sochu „Batman Unleashed Deluxe – DC Comics – Art Scale 1/10″, který posouvá měřítko 1/10 na nový standard excelence pro postavu v tomto poměru.

8 499 Kč
Plyšák Genshin Impact - Dendro Slime Matcha Cake - 06975213685501

Roztomilý plyšák s podobou Dendro Matcha Cake ze série Slime Sweets Party z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 7 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

749 Kč
Busta Star Wars - Stormtrooper - 0801269144296

Oficiálně licencovaná busta Stormtroopera z legendární filmové série Hvězdné války (Star Wars). Busta od společnosti Nemesis Now zobrazuje Stormtroopera připraveného k boji, s jeho blasterovou zbraní v pohotovosti a je připraven minout svůj další cíl. Busta je vyrobena z kvalitního materiálu, detailně vymodelovaná a ručně malovaná.

2 799 Kč
Figurka Iron Studios Marvel: Infinity Saga - Winter Soldier BDS Art Scale

S dlouhými vlasy a polomaskou, aby skryl svou pravou identitu před světem, neúnavný a zručný válečník třímá ve své pravé paži legendární štít od svého starého přítele a spojence, kapitána Ameriky, zatímco je připraven k boji a sevře pěst. jeho titanové bionické rameno označené sovětskou rudou hvězdou. Pomocí černého taktického obleku vyrobeného ze slitiny látky Nomex a kevlarových vláken a nesoucího širokou škálu zbraní pro bitvu, připevněných k uniformě v pouzdrech na míru, poté, co přežil svou zdánlivou smrt, se vrátil jako živá zbraň. jeho vzpomínky a identita byly vymazány a naprostý nedostatek vědomí ho proměnil v novou legendu, brutální a neúprosnou ve svých misích. V rámci řady The Infinity Saga, která přináší nové sochy od nejznámějších postav MCU, Iron Studios představuje sochu „Winter Soldier BDS – The Infinity Saga – Art Scale 1/10“, která replikuje první vystoupení ve filmech Steva Rogerse. starý partner jako děsivý agent Hydry.

5 400 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios
Figurka Mini Co. WW84 - Wonder Woman Armored Version - 081888

Iron Studios ve své řadě Toy Art od Mini Co představuje další stylizovanou verzi ikonické hrdinky Wonder Woman. Stojí na skalnatém podstavci, na sobě má své okřídlené zlaté bojové brnění a v rukou mystické laso pravdy. Princezna Diana, známá na Zemi jako Wonder Woman, se vrátila do kin v roce 2020, kdy jí ztvárnila izraelská herečka Gal Gadot.

1 040 Kč
Figurka Mini Co. TMNT - Raphael - 095660

Vždy rozzlobený, přes podstavec, kde drtí zničeného robotického nepřítele, a držící své oblíbené zbraně, pár dýk Sai, Iron Studios představují sochu „Raphael – TMNT – MiniCo“ s rebelem skupiny. Jeho bratři ho také nazývají Raph a hraje roli drsňáka.

1 190 Kč
Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Sam BDS Art Scale 1/10 - 095218

Ve snaze sebrat všechnu svou odvahu drží malý a podsaditý Hobit v pravé ruce svůj meč, Barrow, a je připravený k boji. Se zaťatou levou pěstí, rozkročený, pro lepší stabilitu, se připravuje čelit četě skřetů, která s sebou přivádí hrůzostrašného jeskynního trola. Po boku svých přátel a spojenců ze Společenstva Prstenu se ocitli uvězněni v mauzoleu, kde se nachází hrobka trpasličího pána, Balina.

3 799 Kč
Figurka Mini Co. Justice League - Knightmare Batman - 092796

Iron Studios přináší verzi Batmana jako vůdce rebelů v paralelním světě ve filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera. V této alternativní realitě je Batman vůdcem rebelské skupiny zvané The Insurgency, která bojuje proti temným silám padoucha Darkseida.

900 Kč