www.skycomm.cz

Figurka Mini Co. DC Comics – Wonder Woman – 080007

Designový produkt Figurka Mini Co. DC Comics - Wonder Woman - 080007 od top výrobce Iron Studios lze pořídit právě za zcela nejnižší cenu. Teď v akci 680 Kč.
EAN: 736532715784
Figurka Mini Co. DC Comics - Wonder Woman - 080007
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
680 850 Kč Sleva -20%

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS: Wonder Woman – DC Comics – MiniCo.

Další zboží z kategorie GEEKultura

First 4 Figures představuje novou figurku ze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild a to postavu Revaliho. Jedná se o první figurku Šampiónů Hyrule (Champions of Hyrule). Tato detailní figurka představuje Revaliho v jeho typickém postoji s jeho typickou zbraní Great Eagle Bow. Figurka má krásnou základnu s logem Sheikah, který se objevuje na Sheikah Slate.

1 999 Kč

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od 3 let.

299 Kč

Společnost Funko přichází s figurkami z populární série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Kurogiri!

399 Kč

Funko POP! figurka k seriálu Disney+ Obi-Wan Kenobi, ve kterém se vrací milovaná postava Mistra Jedi s tváří Ewana McGregora. Seriál se odehrává 10 let po událostech z Pomsty Sithů (Revenge of the Sith) a těšit se můžeme na návrat mnoha známých postav. Deluxe vydání figurky Bena Kenobiho na Eopie má kývací hlavu (bobble-head), je detailně zpracovaná a jistě potěší všechny fanoušky světa Star Wars (Hvězdných válek).

899 Kč

V sérii Funko POP! Moment si připomínáme legendární scény z filmů, seriálů a nebo třeba her v podobě krásných dioramat vinylových figurek. Tato se zaměřuje legendární Star Wars. Představí se na něm Jabba the Hutt a Salacious B. Crumb z filmu Návrat Jediho.

899 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Welcome to My Nightmare z roku 1975 od nestárnoucího amerického rockera Alice Coopera. Figurka je dodávána v ochranné krabičce.

499 Kč

Společnost Funko vydává novou sérii POP! figurek k novému seriálu ze světa Hvězdných válek – Star Wars Mandalorian. Roztomilosti Dítěte (The Child) neodolal celý internet, stejně jako nebojácný Mandalorian.

399 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme na Lucase s novým účesem.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios
-26%

Ron Weasley je skromný čaroděj, známý svou statečností a odvahou, přestože v krizových chvílích vždy začne panikařit jako první. Nejlepší kamarád Harryho Pottera hraje zásadní roli při záchraně Kamene mudrců. Iron Studios přináší sošku Rona Weasleyho s jeho nezapomenutelným úsměvem. Nechybí mu ani zlomená hůlka po bráchovi Charliem a krabička kouzelných fazolí. Na rameni má krysu Prašivku, která dříve patřila bratrovi Percymu. Sošku lze vystavit samostatně nebo společně s přáteli Harrym a Hermionou. Diorama vzniklo k 20. výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

1 794 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč
-9%

Joker, připravený mít nesmírnou zábavu při stvoření naprostého chaosu. V ruce drží divadelní masku a karty. Iron Studios představuje sošku inspirovanou Jokerem z brilantního filmu Batman: Temný rytíř (2008) od režiséra Christophera Nolana. Jednoho z největších darebáků a Batmanova úhlavního nepřítele si zde zahrál herec Heath Ledger. Oceněný výkon zesnulého herce již nikdo nezapomene.

649 Kč

V jedné ze svých nejklasičtějších pozic přísná a neúnavná bojovnice řídí a dává polibek, který přinese osudovost tomu, kdo ji vyzve. Se starými hrobkami a lebkami opuštěnými u jejích nohou, podstavec starého hřbitovního terénu, jak je vidět v jedné z herních fází, doplňuje atletickou bojovnici se zlatými vlasy, na sobě klasické zelenobílé sportovní oblečení s detaily v černé barvě. S jejím vzhledem inspirovaným jejím původním konceptem a Mortal Kombat III představuje Iron Studios sochu Sonya Blade – Mortal Kombat, s generálem obranných sil Earthrealm, jménem světa, který lidé nazývají Země v franšíze Mortal Kombat.

6 999 Kč

Než přišel jistý Čaroděj, žili Pytlíkové v kraji relativně nerušeně a dokonce měli jistou vážnost. Potom ale došlo na onen incident s drakem, kdy během výpravy našel Bilbo jistý nevinný Prsten. Ten mu prodlužoval život a také poskytoval neviditelnost. Loučení s ním nebylo snadné, ale Bilbo ho přeci jen nechal svému milovanému synovci Frodovi. Nic ale není tak snadné. Ten nevinný kroužek je totiž Jeden prsten, který ukoval Temný pán Sauron. Frodo se bude muset vydat na epickou cestu plnou nečekaných nástrah v jednom z nejlepších fantasy filmů všech dob (zapínáme soundtrack Howarda Shorea).

3 799 Kč
-15%

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

4 999 Kč

Saruman, známý také jako Saruman Bílý, byl prvním z řádu čarodějů nazývaných Istari, kteří do Středozemě přišli jako vyslanci Valar ve Třetím věku. Byl také vůdcem čarodějů a Bílé rady, kteří čelili Sauronovi. Jeho studium temné magie v něm však vzbudilo touhu po Prstenu a moci, kterou představuje. Stal se tak Sauronovým sluhou a připojil svou pevnost, Železný pas, na stranu Mordoru ve Válce o Prsten, ve které byl však poražen. Plány tohoto záporného hrdiny díla Pán prstenů, z pera britského profesora a filologa J. R. R. Tolkiena, hrály důležitou roli v druhém díle trilogie (Dvě věže) i na konci dílu třetího (Návrat krále).

5 899 Kč

V minulosti, když byl ještě učedníkem na divoké planetě Dagobah, nosil svého mistra Jedi, legendárního mistra Yodu, na zádech, když ho cvičil. O několik let později, nyní jako mistr, obrátil role, které nosil podobně v tašce připevněné jako batoh, jeho nový mladý padawan, dítě ze stejné rasy jako jeho starý učitel, a stejně jako se to stalo v jeho tréninku, odevzdal svého žáka ke stejným zkouškám a zkouškám, kterými prošel před lety na téže bažinaté planetě. Iron Studios hrdě představují sochu „Luke Skywalker and Grogu Training Version – The Book of Boba Fett – Art Scale 1/10“, replikující jeden z nejnapínavějších momentů z jednoho z úspěšných seriálových derivátů z univerza Star Wars ve streamování. služba Disney+, pro radost fanoušků a sběratelů, brzy celosvětově dostupná. Malý Grogu, známý mnoha jednoduše jako „Dítě“, patřící ke stejnému záhadnému druhu jako legendární velmistr Yoda, byl zachráněn mandalorianským nájemným lovcem Din Djarinem a stal se jeho chráněncem. Protože je Gogru citlivý na sílu, Djarin ho nechal, aby se o něj staral mistr Jedi Luke Skywalker se svým novým řádem Jedi, aby ho vycvičil v Ossus, planetě umístěné ve Vnějším prstenci, kde Skywalker budoval akademii Jedi. Během jejich společného času Luke pomohl Groguovi vzpomenout si na části jeho výcviku a minulosti a naučil ho používat Sílu tím, že řekl: „Nezkoušej. Dělej.“ přesně jak mu řekl Yoda v minulosti. Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger, ze série The Book of Boba Fett, spin-off The
Mandalorianská série, obě s propojenými událostmi, přinesla fanouškům velký význam, příběh a emocionální rezonanci a představila tento tak pozoruhodný okamžik ságy Star Wars, kterou nyní Iron Studios zvěčnilo v této památné soše.

7 499 Kč