www.skycomm.cz

Figurka Iron Studios The Lord of the Ring – Saruman BDS Art Scale 1/10 – 095216

Vysoce kvalitní produkt Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Saruman BDS Art Scale 1/10 - 095216 od značky se skvělou pověstí Iron Studios jednoduše získáte momentálně na webu za outletovou cenu! Nyní zakoupíte za 5 899 Kč.
EAN: 609963129348
Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Saruman BDS Art Scale 1/10 - 095216
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
5 899

Saruman, známý také jako Saruman Bílý, byl prvním z řádu čarodějů nazývaných Istari, kteří do Středozemě přišli jako vyslanci Valar ve Třetím věku. Byl také vůdcem čarodějů a Bílé rady, kteří čelili Sauronovi. Jeho studium temné magie v něm však vzbudilo touhu po Prstenu a moci, kterou představuje. Stal se tak Sauronovým sluhou a připojil svou pevnost, Železný pas, na stranu Mordoru ve Válce o Prsten, ve které byl však poražen. Plány tohoto záporného hrdiny díla Pán prstenů, z pera britského profesora a filologa J. R. R. Tolkiena, hrály důležitou roli v druhém díle trilogie (Dvě věže) i na konci dílu třetího (Návrat krále).

Další zboží z kategorie GEEKultura

Populární manga a anime Demon Slayer (Zabiják démonů) přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Mitsuri Kanroji.

399 Kč

Rock Candy figurky jsou krásné vinylové figurky společnosti Funko. DC Comics je slavná komiksová společnost, která přinesla mnohé legendy a právem si vysloužila vlastní řadu těchto figurek, kdy nyní představujeme Wonder Woman.

489 Kč

Pomozte Spider-Manovi v jeho misi s kolekcí POP! figurek společnosti Funko inspirovaných novým filmovým dobrodružstvím Spider-Man: No Way Home (Spider-Man: Bez domova). Na této je samotný Spider-Man ve speciálním Integrated Suit.

399 Kč

Rozšiřte svou anime sbírku o figurku postavy Sasuke Uchiha z oblíbené manga a anime série Naruto Shippuden! Figurka je vysoká 16 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

849 Kč

Sada dvou polyresinových zarážek, která vám jistě podrží všechny vaše knihy a komiksy Star Wars (Hvězdné Války). Tito dva stínoví Stormtroopeři možná nebudou nejlepší střelci, ale knihy vám podrží bravurně. Ideální dárek pro sběratele a milovníky příběhů z předaleké galaxie.

1 499 Kč

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit také Echo.

399 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou řadu POP! figurek ze světa Hvězdných válek a to konkrétně seriálu Star Wars: The Mandalorian o diorama Mandaloriana s The Child (Dítětem nebo „Baby Yodou“) ze série Television Moments.

849 Kč

Populární run and gun videohra Cuphead se dočkala svých vinylových figurek v řadě POP! společnosti Funko. Tentokrát se představuje Aeroplane Ms. Chalice.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios

Ron Weasley je skromný čaroděj, známý svou statečností a odvahou, přestože v krizových chvílích vždy začne panikařit jako první. Nejlepší kamarád Harryho Pottera hraje zásadní roli při záchraně Kamene mudrců. Iron Studios přináší sošku Rona Weasleyho s jeho nezapomenutelným úsměvem. Nechybí mu ani zlomená hůlka po bráchovi Charliem a krabička kouzelných fazolí. Na rameni má krysu Prašivku, která dříve patřila bratrovi Percymu. Sošku lze vystavit samostatně nebo společně s přáteli Harrym a Hermionou. Diorama vzniklo k 20. výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

2 428 Kč
-9%

Joker, připravený mít nesmírnou zábavu při stvoření naprostého chaosu. V ruce drží divadelní masku a karty. Iron Studios představuje sošku inspirovanou Jokerem z brilantního filmu Batman: Temný rytíř (2008) od režiséra Christophera Nolana. Jednoho z největších darebáků a Batmanova úhlavního nepřítele si zde zahrál herec Heath Ledger. Oceněný výkon zesnulého herce již nikdo nezapomene.

649 Kč

S dlouhými vlasy a polomaskou, aby skryl svou pravou identitu před světem, neúnavný a zručný válečník třímá ve své pravé paži legendární štít od svého starého přítele a spojence, kapitána Ameriky, zatímco je připraven k boji a sevře pěst. jeho titanové bionické rameno označené sovětskou rudou hvězdou. Pomocí černého taktického obleku vyrobeného ze slitiny látky Nomex a kevlarových vláken a nesoucího širokou škálu zbraní pro bitvu, připevněných k uniformě v pouzdrech na míru, poté, co přežil svou zdánlivou smrt, se vrátil jako živá zbraň. jeho vzpomínky a identita byly vymazány a naprostý nedostatek vědomí ho proměnil v novou legendu, brutální a neúprosnou ve svých misích. V rámci řady The Infinity Saga, která přináší nové sochy od nejznámějších postav MCU, Iron Studios představuje sochu „Winter Soldier BDS – The Infinity Saga – Art Scale 1/10“, která replikuje první vystoupení ve filmech Steva Rogerse. starý partner jako děsivý agent Hydry.

4 899 Kč

Iron Studios představují svou novou kolekci „Jurassic Park-Icons“ s miniaturními sochami na stylizovaných podstavcích s logem, které pečlivě přinášejí stejné realistické detaily v anatomii a malbě jako u jejich větších soch. Kromě příležitosti pro fanoušky a sběratele rozšířit své sbírky o nové repliky jejich nejoblíbenějších dinosaurů by tato nová řada měla přivést ještě více sběratelů s dostupným formátem nákladů a přínosů, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující bohatostí detail a standard dokonalosti a kvality, které jsou ochrannými známkami Iron Studios. Dilophosaurus byl druhem zodpovědným za smrt zkorumpovaného programátora Dennise Nedryho, zatřásl vějíři ukrytými na krku a syčením oznamoval útok, se schopností plivat dehtový jed a mířil na oči, aby omráčily svou kořist, než ji pohltí. V mládí loví ve smečkách, ale
pouze vůdce má povolení zabít kořist. Původně žili na začátku jurského období, než byli komáři potvrzeni fosilním záznamem, a s více mezerami než obvykle v jejich sekvenci DNA, byli znovu vytvořeni InGen pomocí DNA žáby zlaté šipky, aby zaplnili mezery v její sekvenci. genetická sekvence, což vedlo k ještě smrtelnějšímu tvorovi s vlastnostmi, které originál nikdy neměl. Dalším vydáním od Iron Studios je socha „Dilophosaurus – Jurassic Park Icons“, která přidává do sbírky dalšího dravce masožravce.

2 199 Kč

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou nejstaršího z želvích bratrů – Leonarda. Socha zobrazuje Leonarda v pokleku s meči v ruce, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

9 500 Kč

Bezesporu nejslavnější dinosaurus na světě, původem ze Severní Ameriky. Není ikoničtější dinosaurus než tyranosaurus, nebo prostě T-Rex. Tento „tyranský ještěr“ se stal symbolem série Jurský park, je zastoupen na každém logu a v každém filmu hraje důležitou roli. T-Rex je největší masožravec, který žil na ostrově Isla Nublar, a jako takový se stal neohroženou, odvážnou a panovačnou bestií, která se pohybuje na hranici mezi hrdinou a padouchem. Obecně ho motivují dva cíle: udržet vetřelce mimo své území a sežrat každého narušitele, kterého najde. Je známý tím, že se účastní mnoha incidentů a zachraňuje hlavní lidské účastníky obklopené jinými nebezpečnými tvory, ač neúmyslně, ve filmech hraje roli jakéhosi antihrdiny.

3 499 Kč

S hlavní, z níž se po výstřelu ještě kouří, třímá mutant-cestovatel v čase v levé ruce původní zbraň, kterou si přinesl z alternativní budoucnosti jiného světa, z něhož pochází. V bojové akci promítá energetickou explozi pohlcenou jeho tělem v podobě výbuchu plazmového paprsku v pravé ruce, přičemž se mu ve tváři zračí vztek. Oblečen do bílého rustikálního oděvu, bot, pláště s modrou kápí a koženého opasku s pouzdry bojuje na podstavci tvořeném schody kovové plošiny. Iron Studios tak přináší sošku „Bishop BDS – X-Men: Age of Apocalypse – Art Scale 1:10“ s verzí X-Menů z budoucnosti, inspirovanou odvážnou komiksovou ságou společnosti Marvel z 90. let.

7 999 Kč
-20%

Stylizovaná sběratelská figurka Mini Co. BATMAN UNMASKED od legendární brazilské firmy IRON STUDIOS. Prvotřídně zpracovaná, ručně malovaná figurka s každým detailem, založená na filmové předloze. Vyrobená z vinylu. Díky těmto charakteristikám i menší velikosti oproti klasickým sběratelským figurkám se Mini Co. stala oblíbenou značkou pro širokou škálu milovníků komiksových a filmových postav. Ideální dárek pro každého fanouška komiksů a superhrdinů.

668 Kč