www.skycomm.cz

Figurka Iron Studios The Lord of the Ring – Aragorn BDS Art Scale 1/10 – 095215

Nejprodávanější výrobek Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Aragorn BDS Art Scale 1/10 - 095215 od společnosti s předním postavením na trhu Iron Studios můžete získat aktuálně na webu za báječnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 5 499 Kč.
EAN: 609963129393
Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Aragorn BDS Art Scale 1/10 - 095215
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
5 499

Jedním z kladných hrdinů literárního díla Pán prstenů, vytvořeného britským profesorem a filologem J.R.R.Tolkienem, je Aragorn, hraničář a bojovník, který skrývá jsou pravou identitu potomka Isildura, krále Gondoru, za přezdívkou Chodec. Člen Společenstva Prstenu, jehož úkolem je zničit Prsten a porazit Temného pána – Saurona, čelil po boku ostatních členů Společenstva útoku skřetů v Dolech Morie. Později vedl spojeneckou armádu lidí v bitvě proti Sauronovi a byl korunován prvním králem Gondoru a Arnoru od dob krátké vlády Isildura.

Další zboží z kategorie GEEKultura
-13%

Společnost McFarlane představuje novou figurku z videoherní série Zaklínač! Myrhyff z Undviku vyhnal místní obyvatele a stal se tamním vládcem. Potkáme ho v jednom z vedlejších úkolů hry Zaklínač 3: Divoký hon. Nyní může vládnout vaší poličce s figurkami, kdy si ho díky 15 bodům ohybu můžete napózovat, jak si přejete. V balení je základna s logem pro lepší stabilitu a vše je baleno v krásném celopotištěném sběratelském balení. Jedná se o speciální verzi s krví.

730 Kč

Popová legenda Michael Jackson v bílém obleku z klipu Smooth Criminal se přidává do série POP! Rocks figurek od společnosti Funko.

399 Kč

Pro všechny fanoušky Sci-Fi blockbusteru Jamese Camerona Avatar přichystala společnost Funko sérii vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí Battle Neytiri ve zbroji.

399 Kč

Společnost Funko přichází s vinylovými figurkami POP! z populární manga a anime série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Kyouka Jirou!

399 Kč

Plyšový Bílý vlk, tedy Geralt z Rivie, inspirovaný seriálovou adaptací slavné knižní série Zaklínač potěší fanoušky skvělé světa od Andrzeje Sapkowského. Je to parádní parťák na zopáknutí seriálu, hraní her nebo čtení knížek!

399 Kč

Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku v poměru 1/7, Ai z oblíbené manga a anime série Oshi no Ko! Figurka je vysoká 22 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

5 399 Kč

Plyšák s podobou Hatsune Miku, legendy mezi Vocaloidy.

499 Kč
-23%

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od narození.

167 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios

Iron Studios přináší sběratelskou sošku prince a bojovníka Boromira. Do detailu odpovídá charakteristice a fyziognomii herce Seana Beana. Boromir je nejstarší syn krále Denethora II, panovníka království Gondor. Je známý pro svou odvahu a statečnost. Hrdina drží kulatý štít a pravou rukou se ohání širokým mečem. Je soustředěný a připravený k boji. Má u sebe Gondorský roh, který je symbolem jeho národu a dědictví linie králů.

3 573 Kč

Kdysi dávno, v předaleké galaxii… přesněji řečeno v květnu 1977, se v kinech objevil světový fenomén Star Wars, jedna z nejúspěšnějších sérií všech dob. Na oslavu tohoto data se 4. květen stal Dnem Hvězdných válek, a to díky slovní hříčce v angličtině s ikonickou větou „May the Force be with you“, kterou fanoušci citovali „May the Fourth be with you“, odkazující na datum premiéry prvního filmu. Již je k dispozici k předobjednání, brzy se podívejte na další vydání Star Wars a mnoho dalšího od Iron Studios na jejich sociálních sítích a v měsíčním pořadu Inside Iron Studios Day na YouTube.

4 999 Kč
-20%

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 19 cm x 10 cm).

606 Kč
-20%

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS: Wonder Woman – DC Comics – MiniCo.

680 Kč

Přátelský pavoučí superhrdina ze sousedství zvedá pravou ruku a ukazuje na identickou postavu, která opakuje stejné gesto, v zábavné a matoucí scéně z jeho prvního animovaného seriálu, která se stala jedním z nejpopulárnějších memů na internetu. Inspirováni tímto kultovním memem, odvozeným z epizody „Double Identity“, 19. dílu hrdinova klasického animovaného seriálu ze 60. let, kde se padouch snaží vydávat za hrdinu, představují Iron Studios sošku „Spider-Man ’60s Animated Series – Spider-Man – Art Scale 1/10“, věrnou do nejmenších detailů, a to včetně absence některých, vizuálu původního kresleného filmu o oblíbeném lezci po stěnách, s hrdinou na podstavci vedle dřevěné bedny, odkazující na kulisy v pozadí tohoto neobvyklého momentu z animovaného filmu.

6 199 Kč

Do rodiny Star Wars příběhů přibyl v roce 2019 seriál streamovací platformy Disney+ The Mandalorian, který se odehrává 9 let po událostech z Nové naděje. Setkáváme se v něm s novými postavami, ale také se starými známými. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, do nejmenších detailů propracovanou sochou droida R2-D2, věrného pomocníka Lukea Skywalkera. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

3 850 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč
-20%

Postava Storm pravým jménem Ororo Munroe pochází z starověké linie afrických kněžek, ale vyrostla na ulicích Káhiry, jako sirotek. V dospělosti se stane velmi důležitým členem skupiny X-Men. Je Omega-level mutant a zdrojem jejich schopností je elektromagnetické pole Země. Je schopna ovládat vodu, vítr a elektromagnetická pole.

600 Kč