www.skycomm.cz

Figurka Iron Studios Harry Potter – Hermione Granger Polyjuice Art Scale 1/10 – Deluxe – 098221

Tento kvalitní a žádaný výrobek Figurka Iron Studios Harry Potter - Hermione Granger Polyjuice Art Scale 1/10 - Deluxe - 098221 od známého výrobce Iron Studios najdete zrovna extra se slevou. Aktuálně v akci od 5 199 Kč.
EAN: 618231950546
Figurka Iron Studios Harry Potter - Hermione Granger Polyjuice Art Scale 1/10 - Deluxe - 098221
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
5 199
Popis produktu

Tato fantastická socha vyrobená do nejmenších detailů věrných filmu představuje s neuvěřitelnou přesností rysy obličeje stále mladé britské herečky Emmy Watson, která hrála milovanou a extrémně inteligentní čarodějku, oddanou být nejlepší student roku. Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Plyšák Pokémon - Totodile - 0889933952439

Roztomilý plyšák veselého pokémona Totodile je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

549 Kč
Figurka Funko POP! My Hero Academia - Kurogiri - 0889698484664

Společnost Funko přichází s figurkami z populární série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Kurogiri!

399 Kč
Figurka Star Trek - Troi - 0849421007317

Bendyfigs jsou ohebné akční figurky, které si můžete libovolně napózovat dle vlastního uvážení! Ve sběratelském balení také příslušenství a můžete si tedy vytvořit svou oblíbenou scénu z filmu, seriálu či videohry. Součástí řady, za níž stojí společnost The Noble Collection, je také původní Star Trek: The Next Generation (Nová Generace) a členové posádky včetně Deanna Troi.

549 Kč
Figurka Rainbow Six: Extraction - Ela (Chibi) - 03307216185802

Ela ze hry Rainbow Six: Extraction jako chibi figurka v unikátní kolekci Six Collection Chibi.

549 Kč
Máme v nabídce od značky Iron Studios
Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Sam BDS Art Scale 1/10 - 095218

Ve snaze sebrat všechnu svou odvahu drží malý a podsaditý Hobit v pravé ruce svůj meč, Barrow, a je připravený k boji. Se zaťatou levou pěstí, rozkročený, pro lepší stabilitu, se připravuje čelit četě skřetů, která s sebou přivádí hrůzostrašného jeskynního trola. Po boku svých přátel a spojenců ze Společenstva Prstenu se ocitli uvězněni v mauzoleu, kde se nachází hrobka trpasličího pána, Balina.

3 799 Kč
Figurka Iron Studios Star Wars - Darth Maul BDS Art Scale 1/10 - 105410

V paláci Theed na planetě Naboo používá temný dathomirianský sithský válečník se všemi svými schopnostmi formu VII, známou také jako Juyo, popisovanou jako nejkrutější bojová forma se světelným mečem. Když přidal své znalosti a disciplínu jako mistr v Teräs Käsi, smrtícím a mystickém bojovém umění známém v celé galaxii pro svou smrtící schopnost, stal se jedním z nejúčinnějších a nejsmrtelnějších zabijáků mezi Sithskými lordy. Iron Studios, inspirováno ikonickou soubojovou scénou z Hvězdných válek: Epizoda I – Skrytá hrozba, kde čelí mistru Jedi Qui-Gon Jinnovi a jeho padawanskému učedníkovi Obi-Wanovi Kenobimu se svým světelným mečem s dvojitou čepelí, nyní s jejich globální licencí. , darovat sochu „Darth Maul BDS – Star Wars – Art Scale 1/10“. Přes detailní podstavec diorámatu, který odkazuje na technologickou scenérii elektrárny v Naboo, jeho výrazné rysy obličeje skřípějící zuby vzteky, veškerý pohyb z jeho pózy a textury v jeho obleku jsou dokonale vykresleny v této fantastické postavě, která nepochybně přináší okamžitě se všem fanouškům vybaví hudební skladba Duel of the Fates od skladatele Johna Williamse.

7 499 Kč
Figurka Mini Co. X-Men - Wolverine - 089720

Wolverine je jednou z nejznámějších postav z X-Mena, byl vytvořen trojicí Len Wein, John Romita a Herb Trimp v roce 1974. Wolverine se narodil, jako mutant. Mezi jeho schopnosti patří zvýšené smysly, zatahovací drápy, velká regenerační schopnost a síla, která zpomaluje jeho stárnutí. Jeho drápy jsou z Adamantiumu a je jednou z nejdůležitějších postav skupiny.

990 Kč
Figurka Mini Co. TMNT - Michelangelo - 095662

V jedné ruce nesl kousek pizzy, své oblíbené jídlo, a v druhé jeden ze svých Nunchaků, skáče se svým skateboardem ve zdi z cihel na podstavci. Iron Studios tak představuje sochu „Michelangelo – TMNT – MiniCo“, přinášející nejšťastnějšího a nejhravějšího člena želv Ninja.

1 190 Kč