www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Stranger Things – Vecna – 0889698656320

Unikátní výrobek Figurka Funko POP! Stranger Things - Vecna - 0889698656320 od top značky Funko snadno můžete pořídit online za výhodné peníze. Teď v akci 349 Kč.
EAN: 889698656320
Figurka Funko POP! Stranger Things - Vecna - 0889698656320
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
349

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme i na hlavního záporáka 4. série – hrozivého Vecnu.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Společnost Funko přichází s vinylovými figurkami POP! z populární manga a anime série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Kyouka Jirou!

399 Kč

Oficiálně licencovaný plyšák Zuka ze seriálu Avatar: The Last Airbender plný krásných a autentických detailů je skvěle měkoučký a bude se tak hodit třeba jako parťák na gauč při sledování oblíbeného animovaného seriálu.

299 Kč

Populární série figurek Funko POP! Television se rozrůstá o figurky ze seriálu What We Do in the Shadows. Tentokrát se představí Colin.

399 Kč

Model lodi Phaentom ze hry Halo 5. Model je dodáván i s podstavcem pro vystavení. Velikost modelu cca 15 cm.

799 Kč
-20%

Iron Studios slaví 20 let od své premiéry v kinech a přináší tři nové sochy ve sběratelském formátu Toy Art MiniCo s Harrym Potterem, Hermionou Grangerovou a Ronem Weasleym, které představují některé z jejich nezapomenutelných okamžiků a přinášejí novou příležitost. pro fanoušky Harryho Pottera, aby zahájili svou sbírku MiniCo.

782 Kč
-30%

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o účastníky třetího dílu Guardians of the Galaxy. Tentokrát se představí Mantis.

278 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Welcome to My Nightmare z roku 1975 od nestárnoucího amerického rockera Alice Coopera. Figurka je dodávána v ochranné krabičce.

499 Kč

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit také Echo.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč
-30%

Populární série figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku ze známého dramatického seriálu streamovací služby Netflix Ozark, tentokrát je to Ruth Langmore s podobou herečky Julie Garner.

278 Kč

Darth Vader (kdysi Anakin Skywalker) jako roztomilá klíčenka zmenšené podoby Funko POP! figurky vydané při příležitosti 40. výročí vzniku filmu Návrat Jediho.

199 Kč

Moff Gideon vyslal své obávané Dark Troopery, aby unesli ten nejvzácnější předmět – Grogu alias The Child. Uspěli v tomhle úkolu? To jsme se dozvěděli v druhé řadě seriálu The Mandalorian. Tahle speciální POP figurka s vystrašeným Grogu svítí ve tmě.

499 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Attack on Titan (Šingeki no kjodžin) vinylovými POP! figurkami. Figurka War Hammer Titan je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

549 Kč

Série vinylových figurek POP! společnosti Funko se s řadou Icons zaměřuje na slavné osobnosti a ikony současnosti i minulosti. Svou figurku nyní dostává i slavná popová zpěvačka a herečka Whitney Houston.

399 Kč

Další přírůstek do Marvel Cinematic Universe v podobě filmu Thor: Love and Thunder (Thor: Láska jako hrom) se dočkává svých elektrizujících vinylových figurek POP! od společnosti Funko! Ve filmu se objeví také Korg, který pomohl Thorovi a Hulkovi utéct z planety Sakkar (ve filmu Thor: Ragnarok).

399 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme na Eleven s novým vzhledem v šatech.

278 Kč