www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Star Wars: The Mandalorian – Paz Vizsla (Star Wars 666) – 0889698765534

Kvalitní a levný produkt Figurka Funko POP! Star Wars: The Mandalorian - Paz Vizsla (Star Wars 666) - 0889698765534 od předního výrobce Funko máte možnost najít právě teď v akci. Nyní za akční cenu 390 Kč.
EAN: 889698765534
Figurka Funko POP! Star Wars: The Mandalorian - Paz Vizsla (Star Wars 666) - 0889698765534
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
390

Společnost Funko vydává novou sérii vinylových POP! figurek k třetí sezóně seriálu Star Wars: The Mandalorian. Tentokrát se představí Paz Vizsla. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

Další zboží z kategorie No variant type

Nový film od Marvelu s názvem Doctor Strange in the Multiverse of Madness (Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství) přináší i svou vlastní řadu vinylových figurek Funko POP! a to včetně hororového Dead Strange.

390 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Yu-Gi-Oh! vinylovými POP! figurkami. Figurka Blue-Eyes White Dragonje krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se umělci společnosti Funko pustili do figurek ze série Ahsoka. Tentokrát se představí C1-10P.

399 Kč

Rozšiřte svou sbírku vinylových POP! figurek společnosti Funko o postavy z Disney animáku Přání (Wish). Tentokrát se představuje King Magnifico.

390 Kč

V sérii vinylových figurek Funko POP! Rides zaměřující se na různé dopravní prostředky nyní vychází také lahůdka v podobě figurek pilotů F1 včetně jejich monopostů. Tentokrát se představí Sergio Perez ze stáje Oracle Red Bull Racing.

899 Kč

Pro všechny milovníky hororových filmů připravila společnost Funko speciální přírůstek do portfolia svých vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí The Grabber z filmu Černý telefon (The Black Phone). Toho si ve filmu zahrál Ethan Hawke.

390 Kč

Parádní vinylová figurka Funko POP! inspirovaná filmovým zpracováním Transformerů, konktrétně filmem Transformers: Rise of the Beasts. Tentokrát se představí Optimus Prime.

390 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Aquaman and the Lost Kingdom od DC Studios. Svou figurkou se tak může pochlubit Dr. Shin.

390 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Oblíbená myška Minnie (Minnie Mouse) jako Funko POP! figurka v metalickém provedení potěší každou fanynku a fanouška klasických animáků od Disneyho!

499 Kč

Funko POP! figurka k seriálu Disney+ Obi-Wan Kenobi, ve kterém se vrací milovaná postava Mistra Jedi s tváří Ewana McGregora. Seriál se odehrává 10 let po událostech z Pomsty Sithů (Revenge of the Sith) a těšit se můžeme na spoustu nových postav i na návraty starých známých. Tentokrát se ve vinylové podobě představí Grand Inquisitor. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

390 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Hockey od společnosti Funko si, jak název napoví, vybírá za legendy ledního hokeje a přetváří je do podoby vinylové figurky. V tomto případě se jedná o legendu Red Wings, brankáře Terry Sawchuka.

390 Kč

Funko POP! figurka k seriálu Disney+ Obi-Wan Kenobi, ve kterém se vrací milovaná postava Mistra Jedi s tváří Ewana McGregora. Seriál se odehrává 10 let po událostech z Pomsty Sithů (Revenge of the Sith) a těšit se můžeme na spoustu nových postav i na návraty starých známých. Tentokrát se ve vinylové podobě představí Purge Trooper v bojové pozici. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

390 Kč

Společnost Funko se rozhodla k 20-tému výročí legendární filmové série X-Men vydat novou sérii jejich legendárních figurek s velkou hlavou. V ztvárnění umělců z Funko se vám v této sérii představí i tato Mystique.

390 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! S těmito figurkami Wonder Woman a spol si připomeneme komiks The Brave and the Bold – Justice League of America od DC Comics.

599 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Indiana Jones. Tentokrát se představí Arnold Toht z dílu Dobyvatelé ztracené archy (Raiders of the Lost Ark).

390 Kč
-28%

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se představí odmaskovaný Darth Vader z dílu Return of the Jedi. Figurka navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head).

277 Kč