www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Star Wars – Koska Reeves (Star Wars 489) – 0889698582872

Zcela unikátní výrobek Figurka Funko POP! Star Wars - Koska Reeves (Star Wars 489) - 0889698582872 od našeho předního výrobce Funko jde získat aktuálně za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 390 Kč.
EAN: 889698582872
Figurka Funko POP! Star Wars - Koska Reeves (Star Wars 489) - 0889698582872
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
390

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se představí Koska Reeves kterého můžeme znát ze seriálu The Mandalorian. Figurka má navíc kývající hlavu (Bobble-Head).

Další zboží z kategorie No variant type

Fortnite se stal kultovním hitem a jako takový si tedy zaslouží mít svou řadu populárních vinylových figurek ze série Funko POP! Přidejte figurku The Foundation do své sbírky.

390 Kč
-30%

Figurka Funko POP! Cuphead – Devils Throne Deluxe. Vyrobena z vinylu. Pořiď si ikonickou postavičku jako POP! figurku společnosti Funko.

699 Kč

Nestárnoucí seriál Přátelé (Friends) nesmí chybět v řadě vinylových figurek společnosti Funko. Tyto ze série POP! Television představují jednotlivé postavy, tato konkrétně pak Rosse Gellera s koženými kalhotami.

390 Kč

Funko POP! figurka Sally z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) pro všechny Disney fanoušky a fanynky. Figurka ve speciálním oblečení pro ultimátní vánoční atmosféru.

390 Kč

Řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o Vánoční album krále Rock ‚n‘ Rollu, Elvise Presleyeho. Figurka je dodávána v ochranné krabičce.

699 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Attack on Titan (Šingeki no kjodžin) vinylovými POP! figurkami. Figurka Eren Jeager je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

399 Kč

Při každé obchodní příležitosti kryje svým bratrům záda, a když ho přidáte jako nejnovějšího zaměstnance do své sbírky Peaky Blinders, bude krýt záda i vám. Přidejte se k partě Peaky Blinders ještě dnes a spojte ho se zbytkem rodiny Shelbyů ve své sbírce!

399 Kč

Vinylová pohádková figurka Funko POP! představuje novou figurku z filmu Expedice: Džungle a to právě Franka hraného Dwaynem Johnsonem.

270 Kč
Máme v nabídce od značky Funko
-25%

Další přírůstek do Marvel Cinematic Universe v podobě filmu Thor: Love and Thunder (Thor: Láska jako hrom) se dočkává svých elektrizujících vinylových figurek POP! od společnosti Funko! A samozřejmě nemůže chybět Thor třímající Stormbreaker (Thorovo kladivo)!

299 Kč

Populární seriál Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Polly.

399 Kč

Seriálový hit roku 2020 od Dámský gambit (The Queen’s Gambit) pojednávající o tématu Šachu, se stal nečekaným favoritem mnoha diváků streamovací společnosti Netflix. Hlavní hrdinka Beth je na této krásné POP! figurce z řady POP! Television od společnosti Funko v podobě, kdy se fotila pro novinový článek se všemi svými šachovými trofejemi.

390 Kč

Anime Drago Ball Z dostává další várku vinylových POP! figurek od společnosti Funko, které ozdobí sbírku každého fanouška populárního japonského seriálu. V tomto balení najdete hned 4 figurky! Představí se Android 16, Android 17, Android 18 a Dr. Gero.

1 999 Kč

Darja ze stejnojmenného kultovního animovaného seriálu jako klíčenka od společnosti Funko vám může dělat každodenního společníka třeba na klíčích či batohu.

199 Kč

Vinylová pohádková figurka Funko POP! nově představuje kolekci Ultimate Princess z Disney pohádek, kdy můžete mít všechny ikonické princezny ze známých animáků. Krásná scenérie s Ariel evokuje podmořský svět.

390 Kč

Mladá Anna z populárního animáku Ledové království 2 (Frozen 2) jako krásná vinylová figurka POP! z řady Disney od společnoti Funko!

390 Kč

Funko POP! figurka představuje postavu Karre z anime seriálu ze světa Hvězdných válek Star Wars: Visions. Karre, stejně jako jeho sestra Am, byl stvořen za pomoci temné strany Síly a mají za úkol zničit Novou republiku. Figurka svírá v ruce modrý světelný meč, který ve tmě svítí a má kývací hlavu (Bobble-Head).

499 Kč