www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Naruto – Jiraiya, svítící (Animation 1481) – 0889698745147

Výjimečný produkt Figurka Funko POP! Naruto - Jiraiya, svítící (Animation 1481) - 0889698745147 značky Funko je dostupný právě až neuvěřitelně levně! Nyní za 549 Kč.
EAN: 889698745147
Figurka Funko POP! Naruto - Jiraiya
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
549

Společnost Funko přichází s novou sérií figurek z finále Naruto Shippuden, tentokrát se vám představí Jiraiya. Tato limitovaná edice figurky svítí ve tmě!

Další zboží z kategorie No variant type

Společnost Funko vydává novou sérii vinylových POP! figurek k třetí sezóně seriálu Star Wars: The Mandalorian. Tentokrát se představí Paz Vizsla. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

390 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa One Piece vinylovými POP! figurkami. Figurka Orobi je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč

Společnost Funko přichází s novými figurkami ze Star Trek univerza. Tentokrát se vám představí Beckett Mariner ze seriálu Star Trek: Lower Decks.

390 Kč

Populární série vinylových figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o postavy z populárního seriálu Stranger Things. Těšit se můžeme na Max v outfitu z 3. sezóny tohoto sci-fi hitu od Netflixu.

390 Kč

Populární série vinylových figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku z komediálního seriálu Ted Lasso. Tentokrát je to Keeley, kterou v seriálu ztvárňuje Juno Temple.

390 Kč

Společnost Funko přichází s novou sérií vinylových POP! figurek z legendárního Naruto Shippuden. Nyní může vaší anime sbírku rozšířit také Sasuke Uchiha.

399 Kč

V sérii Funko POP! Games se představují ty největší legendy videoherního světa, přetvořené do podoby vinylových figurek. Tentokrát je to Amy ze série Sonic the Hedgehog.

390 Kč

Mladý Groot v květináči vykouzlí úsměv na tváři i toho největšího bručouna. Figurka ze série Funko POP! figurek nabídne mladého Strážce galaxie s kývající se hlavou.

390 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Funko POP! vinylová figurka Leafeon z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů. Chytíte je všechny?

390 Kč

Série vinylových figurek POP! společnosti Funko se ve spolupráci s Marvel rozšiřuje o filmové dobrodružství Spider-Man: No Way Home (Spider-Man: Bez domova). Na této se představí jeden ze záporných postav: Doctor Octopus! Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

390 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

390 Kč

Společnost Funko přichází s novými figurkami k legendární série Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtle). Tahle POP! figurka představuje Mistr Tříska (Splinter).

390 Kč

Další přírůstek do Marvel Cinematic Universe v podobě filmu Thor: Love and Thunder (Thor: Láska jako hrom) se dočkává svých elektrizujících vinylových figurek POP! od společnosti Funko! Ve filmu se objeví také Miek. Tuto postavu jsme mohli vidět již ve filmu Thor: Ragnarok.

390 Kč

John Lennon ve vojenské bundě, ve které se představil na benefičním koncertu v roce 1972 jako další z řady POP! figurek série Rocks od společnosti Funko!

390 Kč

Nestárnoucí seriál Přátelé (Friends) nesmí chybět v řadě vinylových figurek společnosti Funko. Tyto ze série POP! Television představují jednotlivé postavy, tato konkrétně pak Rachel Green ve svatebních šatech.

390 Kč

Parádní šedé bavlněné triko s krásným potiskem od společnosti Funko udělá jistě radost každému fanouškovi lovce odměn Boby Fetta ze světa Star Wars. Ten nedávno dostal také vlastní seriál The Book of Boba Fett na streamovací platformě Disney+. Tričko je dodáváno ve speciální dárkové krabičce se vzhledem VHS kazety!

499 Kč