www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Marvel: The Infinity Saga – Hawkeye – 0889698576154

Tento akční a ve slevě produkt Figurka Funko POP! Marvel: The Infinity Saga - Hawkeye - 0889698576154 od předního výrobce Funko je k sehnání tady a teď právě trvale výhodně! Za bezkonkureční cenu 499 Kč.
EAN: 889698576154
Figurka Funko POP! Marvel: The Infinity Saga - Hawkeye - 0889698576154
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
499

Hawkeye (Clint Barton) je jednou z postav The Infinity Saga, tedy prvních 23 filmů Marvel Cinematic Universe, a tak není divu, že se dočkává i speciální oranžové figurky z řady POP! Art Series od společnosti Funko! Ozdobte si poličku!

Další zboží z kategorie GEEKultura
-30%

Společnost Funko vydává sérii vinylových POP! figurek k seriálu ze světa Star Wars – The Book of Boba Fett. Nechybí mezi nimi ani samotný Luke Skywalker s Grogu na zádech během výcviku. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

278 Kč
-26%

Ron Weasley je skromný čaroděj, známý svou statečností a odvahou, přestože v krizových chvílích vždy začne panikařit jako první. Nejlepší kamarád Harryho Pottera hraje zásadní roli při záchraně Kamene mudrců. Iron Studios přináší sošku Rona Weasleyho s jeho nezapomenutelným úsměvem. Nechybí mu ani zlomená hůlka po bráchovi Charliem a krabička kouzelných fazolí. Na rameni má krysu Prašivku, která dříve patřila bratrovi Percymu. Sošku lze vystavit samostatně nebo společně s přáteli Harrym a Hermionou. Diorama vzniklo k 20. výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

1 794 Kč

Vinylové figurky Funko POP! z řady Marvel se rozrůstají o postavy z nového seriálu stanice Disney+ She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička), v hlavní roli s Tatianou Maslany. Tentokrát se představí hlavní postava, Jennifer Walters.

399 Kč
-30%

Společnost Funko vydává sérii vinylových POP! figurek k seriálu ze světa Star Wars – The Book of Boba Fett. Nechybí mezi nimi Wookie Krrsantan. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

278 Kč

18 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka s námětem Dead by Daylight. Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé herní sbírky. Figurka je dodávána náhodně v jedné ze dvou variant.

799 Kč

V sérii figurek Funko POP! Rides nyní vychází vinylové figurky z filmu Black Panther: Wakanda Forever od studia Marvel. Svou figurkou se tak může pochlubit Shuri na vznášedle Sunbird. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

1 199 Kč

Herní figurka Amiibo Callie & Marie ze série Splatoon. Figurka je určena pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

799 Kč

Populární série figurek Funko POP! Television se rozrůstá o figurky ze seriálu What We Do in the Shadows. Tentokrát se představí Colin.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Born Again rappera jménem Notorious B.I.G.

549 Kč

V sérii VHS Covers představuje společnost Funko své vinylové POP! figurky s obaly filmů v pozadí a s ochranným obalem, který je součástí balení! Na této se představí Boo z Pixar animáku Příšerky s.r.o. (Monsters, inc.).

679 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Vánoční série pak představuje klasické postavy Star Wars netradičně v podobě sněhuláků. Takže pokud vás vždycky zajímalo, jak by Stormtroopeři vypadali uplácaní ze sněhu, tak odpověď naleznete v podobě této vinylové figurky. Figurka má navíc kývající hlavu (Bobble-Head).

399 Kč
-36%

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Black Panther: Wakanda Forever od studia Marvel. Svou figurkou se tak může pochlubit Attuma. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

278 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Jujutsu Kaisen vinylovými POP! figurkami. Figurka Mai Zenin je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

399 Kč

Legendární horor The Evil Dead slaví 40. výročí a společnost Funko slaví s novou POP! figurkou s ústřední postavou – Ashem!

399 Kč

Režisér legendárního Bladerunnera 2049 se rozhodl přinést klasiku sci-fi z osmdesátých let – Dune do kin. Vskočte do světa, který přesahuje vaši představivost spolu se společností Funko, která přichází s novými figurkami z tohoto legendárního universa. Tentokrát vám může poličku zdobit tato figurka jedné z nejoblíbenějších postav – Duncana Idaho.

399 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Hockey od společnosti Funko si, jak název napoví, vybírá za legendy ledního hokeje a přetváří je do podoby vinylové figurky. V tomto případě se jedná o samotného The Great One – Wayne Gretzkyho v dresu LA Kings.

399 Kč