www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Lord of the Rings – Gandalf – 0889698135504

Designový produkt Figurka Funko POP! Lord of the Rings - Gandalf - 0889698135504 od skvělého a známého výrobce Funko je k dispozici ještě dnes v akci! Produkt momentálně prodáváme za 390 Kč.
EAN: 889698135504
Figurka Funko POP! Lord of the Rings - Gandalf - 0889698135504
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
390

POP! Figurka. Vyrobeno z vinylu. Velikost cca 9 cm. Výrobce Funko. Figurka Gandalf z filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings).

Další zboží z kategorie No variant type

Fanoušci DC Comics se mohou těšit na novou řadu POP! figurek z řady Heroes, které ztvární jejich oblíbené komiksového hrdinky a hrdiny z animovaného seriálu Harley Quinn. Tentokrát se představí Poison Ivy.

390 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa One Piece vinylovými POP! figurkami. Figurka Big Mom je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

490 Kč

Série vinylových figurek POP! společnosti Funko se s řadou Ad Icons zaměřuje na slavné reklamní maskoty a osobnosti. Svou figurku si vysloužil i Danny Trejo, známý především z rolí záporáků.

390 Kč

Pro všechny fanoušky komiksového akčního nářezu 300 přichystala společnost Funko sérii vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí hlavní záporák Xerxes, kterého ztvárnil Rodrigo Santoro.

390 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa Tokyo Ghoul vinylovými POP! figurkami. Figurka Nimura Furuta je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. Iron Man ve speciální verzi pro ultimátní vánoční atmosféru.

390 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie a těšit se můžete i na tuto luxusní figurku Cassian Andora.

549 Kč

Popová legenda Michael Jackson v obleku z geniálního klipu Thriller se přidává do série POP! Rocks figurek od společnosti Funko.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Populární série vinylových figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku z komediálního seriálu Ted Lasso. Tentokrát je to hlavní hrdina Ted Lasso s tváří Jasona Sudeikise.

390 Kč

Parádní nabídka pro všechny fandy světa Star Wars! Tričko s potiskem Boby Fetta v roztomilé Funko podobě doplňuje jeho vinylová POP! figurka. Krásný přírůstek do vašeho šatníku a sbírky POP! figurek!

699 Kč

Moff Gideon vyslal své obávané Dark Troopery, aby unesli ten nejvzácnější předmět – Grogu alias The Child. Uspěli v tomhle úkolu? To jsme se dozvěděli v druhé řadě seriálu The Mandalorian. Tahle speciální POP figurka s vystrašeným Grogu svítí ve tmě.

498 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se umělci společnosti Funko pustili do figurek ze druhé série Ahsoka. Na této se představí Thrawn’s Night Trooper.

390 Kč

Funko POP! figurka Horsea z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

390 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme i na Eleven.

390 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se umělci společnosti Funko pustili do figurek ze druhé série Ahsoka. Na této se představí Baylan Skoll.

390 Kč

Nestárnoucí seriál Přátelé (Friends) nesmí chybět v řadě vinylových figurek společnosti Funko. Tyto ze série POP! Television představují jednotlivé postavy, tato konkrétně pak Joeyho Tribbiani s pizzou.

390 Kč