www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Lord of the Rings – Balrog – 0889698135566

Kvalitní a žádaný výrobek Figurka Funko POP! Lord of the Rings - Balrog - 0889698135566 od značky s dlouholetou historií Funko snadno můžete pořídit tady a teď právě za výhodnou cenu! Právě teď za cenu 599 Kč.
EAN: 889698135566
Figurka Funko POP! Lord of the Rings - Balrog - 0889698135566
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
599

POP! Figurka. Vyrobeno z vinylu. Velikost cca 9 cm. Výrobce Funko. Figurka Balrog z filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings).

Další zboží z kategorie No variant type

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa One Piece vinylovými POP! figurkami. Figurka Portgas D. Ace je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Attack on Titan (Šingeki no kjodžin) vinylovými POP! figurkami. Figurka Mikasa Ackermann je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč

Vinylové POP! figurky společnosti Funko se rozrůstají o postavy ze seriálu 1883, který je prequelem seriálového hitu Yellowstone. Tentokrát se představí figurka Shae Brennana, kterého v seriálu ztvárnila westernová legenda Sam Elliott.

390 Kč

Mladý Groot v květináči vykouzlí úsměv na tváři i toho největšího bručouna. Figurka ze série Funko POP! figurek nabídne mladého Strážce galaxie s kývající se hlavou.

390 Kč

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit také Kiriko.

399 Kč

Pro všechny fanoušky postapo klasiky Mad Max přichystala společnost Funko sérii vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí hlavní hrdina filmu Šílený Max: Bojovník silnic s tváří herce Mela Gibsona.

390 Kč

Vinylová Funko Pop! figurka, představující postavu Diluc Ragnvindr z oblíbeného akčního rpg Genshin Impact. Pokud vás tato videohra v anime stylu baví, může vaší poličku nyní zdobit tato krásná figurka.

399 Kč

Figurka AC/DC – album Back in Black australské rockové legendy AC/DC. Speciální černobílá verze. Materiál vinyl. Výrobce Funko.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

Roztomilý plyšák z kouzelnického světa Harryho Pottera společnosti Funko v podobě hlavního hrdiny Harryho Pottera s Moudrým kloboukem.

499 Kč

Populární série figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku z mysteriózního seriálu Yellowjackets společnosti Showtime. Tentokrát je to Van.

390 Kč

Skvělý dramatický seriál z amerického kovbojského prostředí Yellowstone známe ze streamovací služby Netflix. Jeho ikonické postavy si můžete nyní pořídit na poličku jako vinylové POP! figurky společnosti Funko. Tentokrát se představí Monica Dutton.

390 Kč

Legendární svět Diabla IV se rozrůstá o oblíbené figurky POP! společnosti Funko a tentokrát se představí Inarius.

390 Kč

V sérii vinylových figurek Funko POP! Rides nyní vychází Lone Wolf ze sci-fi filmu Šílený Max: Bojovník silnic.

990 Kč

Netero je postavou populární mangy a anime Hunter x Hunter a nyní si ho můžete pořídit jako vinylovou figurku z řady POP! Animation od společnosti Funko.

390 Kč

Legendární zpěvák Elvis Presley se zařadil do série POP! figurek společnosti Funko. Tentokrát v Pharaoh Suit.

269 Kč

Nová kapitola Marvel Cinematic Universe je tu se seriálem WandaVision, který je doposud neviděným mixem mezi klasickými televizními show z let např. padesátých a sedmdesátých s hrdiny MCU Wandou a Visionem. Ti jako pár (s nadpřirozenými schopnostmi) žijí na velice zidealizovaném předměstí … což se jim ale vůbec nezdá! Znovuoživený Vision se objevil na konci první sezóny jako The Vision! Jedná se o speciální Diamond Collection edici, která se krásně třpití!

599 Kč